wmaraci reklam

WordPress -> All in SEO ve Yoast NoIndex Sorunu HK!

4 Mesajlar 795 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

JesseW JesseW Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 43 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar,

WordPress bilindiği gibi yıllardır bir çok web sitesi tarafınca kullanılan source bir açık kaynak yazılımdır. Bir çok web sitesinin yaşamış olduğu son günlerde sorun var. Bu sorun sıklıkla gündem de bir çok webmaster forum ve platformlar üzerinde bunu dile getiriyorlar.

All in SEO Pack, Yoast SEO, eklentilerinde yer almakta olan "NoIndex" hatasından bahsediyorum. Webmaster Tools'da noindex algılandı! hatasını bir çok insan yaşıyor. Şimdi ben size bir örnek vermek istiyorum. Örneğe göre sorunlarımızı dile getirerek çözüme kavuşturabilir miyiz bir bakalım.

9 yıllık gecmisi olan DA:47, PA:34 değere sahip ANTALYA ismi geçmekte olan JENERIK bir domain aldığımızı düşünelim. Siteyi kurduk ve sorunsuz bir şekilde webmaster tools üzerinden site haritasını, google gibi getir işlemi, robots kontrolleri sonrasında alan adına index aldırdık.

Eklenen her içerik normal de index alması gerekiyorken, bu süreç 2 günü bulabiliyor ve hiç bir şekilde index almıyor neden? Bu sorun sadece bu All in SEO Pack eklentisinin kurulu olduğu sitede var. Ben ve ortak iş yapmış olduğum bir arkadaşım dahil olmak üzere toplam da farklı ip adreslerinde 183 tane web sitesi bulunmakta ve bu siteler 4 farklı sunucu da barınmaktadır.

Bu sorunu antalya'da yaşıyoruz. All in SEO kurulu ve front.php'de Robots X Tag noindex olarak mevcut burada, RSS'de noindex php terim kodları bulunmakta.

Yani kısacası bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı? Çözüme kavuşturan web sitesi sahipleri var mı? Var ise konu altından bilgi açıklığı yapmak isterim.

wmaraci
reklam

emka emka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Grafiker,Tasarım,Reklam
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 507
  • Beğeniler 61 / 120
  • Ticaret 31, (%97)
Takip...

0535***6809 gsm numarası haricinde başka bir iletişim numaram yoktur.

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
şu aşağıdaki kısmı tam anlayamadım

Eklenen her içerik normal de index alması gerekiyorken, bu süreç 2 günü bulabiliyor ve hiç bir şekilde index almıyor neden?

hem index almıyo denmiş hemde 2 gün. tam çözemedim açıkçası.

ayrıca 183 tane web sitesinin tümündemi bu hatalar var.

soldier01 soldier01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 18 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
https://www.yaziverdik.com/wordpress-gonderilen-url-noindex-isaretli-cozumu/ buradan bakıp düzeltebilirsiniz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al