wmaraci reklam

Wp panelde yeni yazı girmek işkence oluyor sistem çöküyor neden?

3 Mesajlar 1.072 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

truyka83 truyka83 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
wp panelde bir kaç kez tıklayınca cpu tüketimi artıyor ve aşırı yavaşlama başlıyor. Hatta yeni yazı girişi yaparken yayınla dediğimde bağlantı kopuyor, site açılışı inanılmaz yavaşlıyor. CPU tüketimi artıyor ve resetlik hale geliyor. Bilen varsa yardımcı olsun lütfen. Ücretli çözerim diyen varsa da yazabilir. Daha önce bir arkadaş uğraştı ama sonuç alamadık. Tema kodları gözden geçirildi, temada sorun yok (tema aldığım kişi söyledi). Yurt dışından yine ücretli soru-cevap temam vardı, ondandır dedik, onu da kaldırdım, sorun hala var. Sunucu yetersizdir dediler, sunucu upgrade yaptık, 2 cpu,2048 ram, 10 gb disk. Ama sorun yine devam ediyor. Hit ile ilgili değil. Bazen 2 online kişi bile 2048 rami yiyor. Tekrar etmek gerekirse, özellikle wp admin panelde bir kaç işlemden sonra aşırı yavaşlama başlıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Eklemem gerekirse, eklentileri tek tek kapattım, hepsini kapattım yine aynı. Eklenti kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Site içinde başka bir script de aşırı sql tüketimi yapabilir dediler. Başkaca script de kalmadı. Açılmayan linkler yapar mı, kırık link vs. Onları kontrol ediyorum şimdi.
malicankaya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

WPMAVI WPMAVI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
wp panelde bir kaç kez tıklayınca cpu tüketimi artıyor ve aşırı yavaşlama başlıyor. Hatta yeni yazı girişi yaparken yayınla dediğimde bağlantı kopuyor, site açılışı inanılmaz yavaşlıyor. CPU tüketimi artıyor ve resetlik hale geliyor. Bilen varsa yardımcı olsun lütfen. Ücretli çözerim diyen varsa da yazabilir. Daha önce bir arkadaş uğraştı ama sonuç alamadık. Tema kodları gözden geçirildi, temada sorun yok (tema aldığım kişi söyledi). Yurt dışından yine ücretli soru-cevap temam vardı, ondandır dedik, onu da kaldırdım, sorun hala var. Sunucu yetersizdir dediler, sunucu upgrade yaptık, 2 cpu,2048 ram, 10 gb disk. Ama sorun yine devam ediyor. Hit ile ilgili değil. Bazen 2 online kişi bile 2048 rami yiyor. Tekrar etmek gerekirse, özellikle wp admin panelde bir kaç işlemden sonra aşırı yavaşlama başlıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Eklemem gerekirse, eklentileri tek tek kapattım, hepsini kapattım yine aynı. Eklenti kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Site içinde başka bir script de aşırı sql tüketimi yapabilir dediler. Başkaca script de kalmadı. Açılmayan linkler yapar mı, kırık link vs. Onları kontrol ediyorum şimdi.
Hocam firmanızı degiştirin Denediginiz onca şeye ragmen sonuç alamıyorsanız mutlaka firmanızı degistirmenizi tavsiye ederim

truyka83 truyka83 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Önerdiğiniz firma varsa öm atarsanız sevinirim. 1 yıllık parasını da verdim. 10 ay daha var. Geri alabilsem 1 dk durmayacağım. Reset atıyorum resete de yanıt vermiyor. kafayı yedirtti. site wordpress günlük 1,5-3k hiti kaldıracak 3.000 sayfalık site. Yıllık 850 lira sunucuya veriyorum 5 kişi ile çöküyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al