Merhaba, Almanya’da yaşadığım 30 yıl süresince kendime ait birçok siteye makale yazarak internet dünyasında yer aldım. Kullandığım SEO tekniklerini geliştirerek Google'da sitelerimi üst sıralara taşıdım.
Ben ve ekibim deneyimlerimizi forum üyeleri ile paylaşmak, kalite içerik sunarak arama motorlarında üst sıralarda yer almalarına yardımcı olmak istiyoruz.

Makalelerde imla kurallarına özen gösterilir. Konular baştan savma değil, özenle araştırılarak üretilir. İçerikler özgün olarak üretilir ve tüm kontrollerden geçirilir.
İstek üzerine editörlük hizmeti de sunmaktayız, konuya ilişkin olarak özel mesaj atmanız yeterlidir.

Almancadan Türkçeye, Türkçeden Almancaya tüm çeviriler anadil seviyesinde gerçekleştirilir. Tüm teknik detaylar ve kavramlar bir bir incelenerek anlam bütünlüğü içerisinde çevrilir.

Ücret politikamız yukarıda belirtiği gibi…
Almanca makale 100 Kelime – 4,50 TL ve katları
Türkçe – Almanca çeviri 100 Kelime – 4,50 TL ve katları
Almanca – Türkçe çeviri 100 Kelime – 4,50 TL ve katları
Türkçe – Almanca teknik çeviri 100 Kelime – 7,50 TL ve katları
Almanca – Türkçe teknik çeviri 100 Kelime – 7,50 TL ve katları

Sipariş esnasında sizden ücret almıyoruz. Sipariş tamamlandıktan sonra teslim aşamasında ücret alınır, istek olması durumunda revize işlemler tamamlanarak siparişiniz tamamlanır.
Belirtilen uzmanlık alanları dışında konu talebinizi özel mesaj (pm) ile iletmeniz durumunda değerlendirmeye alınır.

Ödeme seçenekleri arasında Papara seçilmesi durumunda + 3 TL, Paypal seçilmesi durumda ise +5 TL masraf talep edilir.

İletişim
Whatsapp : 0553 791 44 86
Forum: PM
E-mail: makaleci35@gmail.com