wmaraci reklam

İTÜ Öğrencisinden ULTRA Kaliteli İngilizce Makale Hizmeti | Yılların Deneyimiyle Üst Düzey Makale

6 Mesajlar 1.330 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
şuanlık alım yok

Selamlar, forumun en sağlam İngilizce makale yazarlığı konusuna hoş geldiniz :angel:.

Konuya geçmeden önce kendimden biraz bahsedeyim, 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Lise öğrenimimi iyi bir Anadolu lisesinde gerçekleştirdim. Sınıflar 9. sınıfın başında İngilizce seviyesine göre belirlenmekteydi ve en iyi İngilizce sınıfına girerek liseyi bitirdim.

Üniversite eğitimime yeni başladım, İTÜ'de bir mühendislik okumaktayım. Hazırlık eğitimimi Amerikalı bir hocadan aldım ve hazırlık sınavı sonucunda yüksek bir puan yaptım. Ek olarak bu zamana kadar birçok Türkçe ve İngilizce kitap bitirdim.

Makaleleri bizzat kendim yazıyorum. Bazı şirketler hazır havuz kullanıp (üyelere belli ücret karşılığı makale yazdırtıp) bunları size sunuyor. Bunun sonucunda kimin yazdığı belli olmayan makaleleri teslim alıyorsunuz ve kaliteleri de doğal olarak pek de iyi olmuyor.

Genel olarak teknoloji, eğitim, oyun ve yapay zeka gibi konularda bilgiliyim, bu sebepten dolayı bu konularda çok iyi makaleler hazırlayabilirim sizler için. Bunlar dışındaki konular için de benimle iletişim kurarsanız bilgim olduğu sürece yardımcı olmaya çalışırım.

Ücretim 100 kelime başına 4 TL'dir.

Kısa süreliğine Telegram üzerinden ulaşanlara (minimum 500+ kelime veya 5+ sipariş verenler için) %10 indirimli yazarlık sağlayacağım :):hush:.

İletişim için; Telegram: https://t.me/prosellerwm - Skype: live: prosellerwm - Mail: prosellerwm@tutanota.com

SafakT adlı üyeden alıntı

Arkadaştan 2 makale sipariş teslim alınmıştır. Arkadaşın yazımı güzel. Problemsiz düzgün bir şekilde teslim edildi. Güvenilir biridir yani.
-----
800 Kelimelik çeviri işi verildi ve zamanında teslim etmiştir. Düzenli olarak çalışılmaya başlanmıştır.

Katzfiel adlı üyeden alıntı

Arkadaştan 6 makale sipariş teslim alınmıştır. Yazımı güzel. Problemsiz düzgün bir şekilde teslim edildi.

[QUOTE=Kaygusuz]9871 kelime için çeviri yaptırıldı, söylediği zamanda teslim etti.[/QUOTE]

[QUOTE=mos]Çeviri yapıldı. Ayrıca verilen tavsiyeler için teşekkürler.[/QUOTE]

wmaraci
reklam

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
bilgisayar üzerine sitem var. Eğer bilgisayarla alakalı makale yazarsanız (Türkçe) gelirden pay veririm.ilgilenirseniz mesaj atınız.
CloumDigital

kişi bu mesajı beğendi.

Şimdi tövbe zamanı..

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)

hepyasemin adlı üyeden alıntı

bilgisayar üzerine sitem var. Eğer bilgisayarla alakalı makale yazarsanız (Türkçe) gelirden pay veririm.ilgilenirseniz mesaj atınız.

Özel mesaj üstünden iletişime geçtim, ilginiz için çok teşekkürler :)

SafakT SafakT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci, Yazar
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** T**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaştan 2 makale sipariş teslim alınmıştır. Arkadaşın yazımı güzel. Problemsiz düzgün bir şekilde teslim edildi. Güvenilir biridir yani.
CloumDigital

kişi bu mesajı beğendi.

Makale yazarlığı, editörlük yapılır. Bunlar dışında elimden gelen her türlü işi yapmaktayım.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SafakT SafakT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci, Yazar
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** T**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
800 Kelimelik çeviri işi verildi ve zamanında teslim etmiştir. Düzenli olarak çalışılmaya başlanmıştır.
CloumDigital

kişi bu mesajı beğendi.

Makale yazarlığı, editörlük yapılır. Bunlar dışında elimden gelen her türlü işi yapmaktayım.

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)
Arkadaştan 6 makale sipariş teslim alınmıştır. Yazımı güzel. Problemsiz düzgün bir şekilde teslim edildi.
CloumDigital

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al