wmaraci reklam

Yandex ceza aldi

16 Mesajlar 2.772 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

isagold adlı üyeden alıntı

Guldurdunuz beni askerde telefon yasakmis askerde olanlarin yaridan fazlasinda telefon vardi sen askerlik yapmadin herhalde komutan bile gorur seslenmezdi turkiye garipliklerle dolu bir ulke demek istedim heran basina bir sey gelebilir ihanet ile ne alakasi var sanki uzaydan elin oglu uyduyla goruntu almiyor casusuluk yapmiyor...uzaaar gider

Ben şunu sormak istiyorum. Size göre normal mi yani Yandex'in askeri bölgeleri göstermesi? Eğer normal değilse neden öyle alakasız bir cümle kurdunuz? Normalse diyecek bir lafım yok zaten.

wmaraci
reklam

isagold isagold WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web sitesi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 65 / 82
  • Ticaret 36, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Ben şunu sormak istiyorum. Size göre normal mi yani Yandex'in askeri bölgeleri göstermesi? Eğer normal değilse neden öyle alakasız bir cümle kurdunuz? Normalse diyecek bir lafım yok zaten.

Tabiki normal degil ama aldiklari cezada komik kinama cezasi gibi olmus adalet sistemimize alisirsin burasi turkiye demek istedim bu kadar neden takildiniz anlamadim

Webbiu Webbiu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)

isagold adlı üyeden alıntı

Guldurdunuz beni askerde telefon yasakmis askerde olanlarin yaridan fazlasinda telefon vardi sen askerlik yapmadin herhalde komutan bile gorur seslenmezdi turkiye garipliklerle dolu bir ulke demek istedim heran basina bir sey gelebilir ihanet ile ne alakasi var sanki uzaydan elin oglu uyduyla goruntu almiyor casusuluk yapmiyor...uzaaar gider

Siz şuan yandexin askeri bölgeleri göstermesini savunuyorsunuz ? hadi onu bırak doğuda bu dediğine sence müsade olurmu..

isagold isagold WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web sitesi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 65 / 82
  • Ticaret 36, (%100)

Webbiu adlı üyeden alıntı

Siz şuan yandexin askeri bölgeleri göstermesini savunuyorsunuz ? hadi onu bırak doğuda bu dediğine sence müsade olurmu..

Yukardada belirttim yandex savunmuyorum yine sacma sapan bir ceza sistemi var veriyorsan cezayi at iceri yok iyi hal yok geriye donuk erteleme kinama cezasi gibi birde su var artik teknoloji ilerledi biz uzaya uydu gonderdik turkiyenin haritasini cikarmak fotograflamak icin gunduz belli bir zamanda turkiye uzerinden geciyor bu uydu geriye kalan zamanda bos mu duruyor dunyanin cesitli ulkelerini fotograflamaya devam ediyor demek istedigim uzayda uydusu olan zaten belirliyor heryeri...yandex yakalanmis aldiklari cezada bu duruna gore hem komik hemde bana gore burasi turkiye dedirtiyor

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Timur Timur Porsuk Medya Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kartograf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
Burada bir açıklama var "21 Şubat 2012, 12:24" tarihli.

https://www.facebook.com/notes/yandextürkiye/basında-yer-alan-haberlerle-ilişkin-açıklama/333951173309907

www.porsukmedya.com

OmerFaruuk OmerFaruuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)
Adam konunun sonunu komik bir cümle ile bitireyim demiş söylemedik laf bırakmamışsınız. Tabi ki yasak askeri alan görüntülerinin paylaşılması ki eminim bunu konu açan kişide biliyor. Ayrıca askerde telefon bile yasak diyen arkadaşlara sesleniyorum. Telefon kullanmadan askerlik bitiren 200 kişide 1'dir.
isagold

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al