wmaraci reklam

Yandex'in Başarılı Olamaması

50 Mesajlar 8.525 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Yandex kullanmama sebeplerim arasında Kullanıcı datalarını 3.parti kişilere direk olarak satması ayrıca TTnet ile işbirliği içerisinde DPI sistemlerinide aktif olarak kullanarak insanlara yandex reklamları ve zorla yandex ürünlerini dayatması bunun yasından dolayı kullanmıyorum.İlla bir istatistik tutacak uygulama aranıyor ise piwik candır...

wmaraci
reklam

panteist panteist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafik/matbaa/php
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 80 / 64
  • Ticaret 3, (%100)
metrica babadır.
kullananlar bilir.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

depresan adlı üyeden alıntı

geçenlerde yandex ile mailleştim
utorrente reklam vermiş bunlar ve hiçbyerde yandex ile ilgili birşey göstermiyor. utorrent kurduktan sonra tarayıcım yandex oldu, yandex element diye birşey indirdi heryer yandex reklam oldu

neden illegal iş yapıyorsunuz diye sorduğumda bana tarayıcımdan nasıl sileneceğini gösteren link gönderdiler pişkin pişkin...

ve bir şey daha var
ben gerizekalı bir insan değilim öncelikle onu belirteyim. yandex metrica şifremi yenilemek istediğimde bana sordukları o akılalmaz güvenlik sorusu güvenimi iyice sarstı onlara karşı. istediği güvenlik sorusunun cevabı kredi kartımın son 5 hanesiydi. ben asla böyle birşey yapmam.
yandexe pek bulaşmamak gerekiyor.

bence yandex senin 2bin liralık kredi kartının peşinde :D dostum neden öyle diyorsun utorrent kurarken zaten next next yapmasan sana soruyor istersen kurmuyor :D birde ne güzel sana nasıl kaldırılacağını atmışlar. bence önyargı bu. Google'a bak birde, adamlar Türklerle billur geçiyor resmen.
Timur Citizen

kişi bu mesajı beğendi.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

bence yandex senin 2bin liralık kredi kartının peşinde :D dostum neden öyle diyorsun utorrent kurarken zaten next next yapmasan sana soruyor istersen kurmuyor :D birde ne güzel sana nasıl kaldırılacağını atmışlar. bence önyargı bu. Google'a bak birde, adamlar Türklerle billur geçiyor resmen.

Kartim 5k :P

Counter icin baska kaynaklar bulmak lazim
WebDost

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Yandex'in alternatif olma avantajı sürüyor ancak çok yavaş bir seyir olarak ilerliyor. Bu kaplumbağa hızı ile ancak uzun vade de bir varlık gösterilebilir. Yandex e reklam veren biri olarak şunu söyleyebilirim. Yandex Türkiye de bir atılım yapabilmesi için mutlaka Adsense türü bir reklam ağı başlatması gerek. Google'nin banladığı 10 binlerce site varken Yandex'in bu fırsatı neden değerlendirmememesi düşündürücü. Ver reklamı al reklamı. Yani al gülüm ver gülüm. Dağıtacaksın ki toplayabilesin.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

elektrik elektrik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)

panteist adlı üyeden alıntı

aynı zamanda yazılımlarla gelen yandex arama motoru değişikliğinden şikayet eden arkadaşlara sesleniyorum. aynısını google da yaptı. siz de araştırın. herşeyden önce chrome çıkmadan firefox destekliyordu bir ara google. ne için ? microsoft ile rekabet etmek için. o dönemlerde firefox sorardı google varsayılan arama olsun mu diye vs. eskiler bilir. chrome felan firefoxdan bozma bir unix tabanlı bir yazılımdır. yani yandex kopyacıysa google da kopyacıdır.

Ben en eskilerdenim. Firefox "sorardı" diyorsun. Sormak ayrı bir şey, gizlice sızmak çok ayrı ve çirkin bir şey. Veya 7 yıl öncesine kadar indirilen nadir programlarda google tavsiye olarak sunulurdu. Ve belirgin bir biçimde istermisiniz diye sorarlardı.
Google tek şekilde habersiz yükleniyordu; Eski anti-virüs programlarında en güvenli site olarak kayıtlıdır. Açılış sayfasında işgalci bir site varsa ve tarayıcının tüm kolları işgal içerisindeyse, anti-virüs programları bunları siler ve güvenli olarak bildikleri google yi yüklerdi. Buda google dan habersiz bir işlemdi.

Google dürüstlüğü ve sadeliği sayesinde kazandı. Bunu kabullenmek lazım.

cem310 cem310 Kişisel bir mesajdır. Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek matba
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 35 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

ugur adlı üyeden alıntı

O değilde modeme her reset attığımda tarayıcımı her açtığımda telefonumla her wifiye baglanısımda ***** & yandex hoşgeldin sayfası geliyor sinir ediyor. Birde aniden sekme yandex olu veriyor. Hayır göstermeme seçeneğide yok bizzat müşteri hizmetlerinide aradım

Bu *****in reklam dayatmasıdır. Binlerce kişi bu sorundan şikayetçi ama ***** bilgisayarınızın virüslü olduğunu söylüyor. Ama ben şahsen btk şikayet ettim.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Eskiden aynı şekilde programların çoğu yanında Google araç çubuğunu yüklerdi. Bugün birçok program hala Chrome'u da yüklüyor sisteme eğer dalgınlıkla kabul edecek olursanız. Her şirket reklama ihtiyaç duyduğunda bunu yapıyor, Google da yapmıştı zamanında.

Hoş görüyle karşılamak lazım, next next next finish diye program kurmamak lazım. Bir de şöyle bir durum var, SourceForge, Download.com, Cnet.com gibi indirme portalları programları kendi downloaderları içerisinde dağıtıyor, yani siz bu spam uygulamalar için X'i suçlarken aslında bunu kuran Y olabilir.
Timur

kişi bu mesajı beğendi.

panteist panteist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafik/matbaa/php
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 80 / 64
  • Ticaret 3, (%100)

elektrik adlı üyeden alıntı

Ben en eskilerdenim. Firefox "sorardı" diyorsun. Sormak ayrı bir şey, gizlice sızmak çok ayrı ve çirkin bir şey. Veya 7 yıl öncesine kadar indirilen nadir programlarda google tavsiye olarak sunulurdu. Ve belirgin bir biçimde istermisiniz diye sorarlardı.
Google tek şekilde habersiz yükleniyordu; Eski anti-virüs programlarında en güvenli site olarak kayıtlıdır. Açılış sayfasında işgalci bir site varsa ve tarayıcının tüm kolları işgal içerisindeyse, anti-virüs programları bunları siler ve güvenli olarak bildikleri google yi yüklerdi. Buda google dan habersiz bir işlemdi.

Google dürüstlüğü ve sadeliği sayesinde kazandı. Bunu kabullenmek lazım.

Google mı dürüst ? Güldürmeyin :)
en büyük veri hırsızıdır google.
hizmet politikalarını okuyun. çok politik :D

elektrik elektrik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)

panteist adlı üyeden alıntı

Google mı dürüst ? Güldürmeyin :)
en büyük veri hırsızıdır google.
hizmet politikalarını okuyun. çok politik :D

Gülüyorum zaten. Ah wm daha kimleri göreceğim sayende.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al