wmaraci reklam

Yandex'in Başarılı Olamaması

50 Mesajlar 8.503 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

selcukunver selcukunver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 9 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

elektrik adlı üyeden alıntı

Gülüyorum zaten. Ah wm daha kimleri göreceğim sayende.

yahu sitene reklam alıyosun. adam seni hiç hesapsız banlıyo ve neden banladığını da "gizlilik" gerekçesiyle açıklamıyo. suçum ne diyosun sana tuvalet kağıdı kadar bi sayfa veriyo "bu politikalardan birini ihlal ettin, bil bakalım hangisi" diye bi tavırla karşılaşıyosun. sonra da burda google şeffaf google dürüst google adaletli diye avukatlık yapılıyo. bunu yapan kardeşlerim ya google ın gazabına hiç uğramamış ya da kusura bakmayın ama eziyetten zevk alan arkadaşlar sanırım.

sözüm meclisten dışarı
NovaCep

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

beytullahyilmaz beytullahyilmaz www.ilyadaharita.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Harita ve Kadastro
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
bu halk atomu bile parçalar ama böyle bir spam siteye asla girmez. yandex denince ilk kanı halkta virüs gibi bir şey algılatıyor. Bilgisayarıma yandex bulaştı temizlermisin diye rica ediyorlar.

selcukunver selcukunver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 9 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

beytullahyilmaz adlı üyeden alıntı

bu halk atomu bile parçalar ama böyle bir spam siteye asla girmez. yandex denince ilk kanı halkta virüs gibi bir şey algılatıyor. Bilgisayarıma yandex bulaştı temizlermisin diye rica ediyorlar.

aynı halk açılış ekranındaki kafam kadar google çubuğunu browser çubuğu sanıp siteyi oraya yazıyo. hatta bu çok sevgili halkımızın içinden, google.com a google.com yazıp girmeye çalışan kardeşlerimiz çıkmıştır.
Adem Altan Timur

kişi bu mesajı beğendi.

ismailaksoy ismailaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 83 / 33
  • Ticaret 28, (%93)
Yandex'in botları gerçekten kötü.Arama sonuçları falan bana saçma geliyor.Kullandığım servisleri var ama programlar'a reklam vererek bize yanlışlıkla tarayıcısını kurdurması falan çok saçma işler.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

panteist panteist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafik/matbaa/php
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 80 / 64
  • Ticaret 3, (%100)

Gülüyorum zaten. Ah wm daha kimleri göreceğim sayende.

evet. katılıyorum. tam da ben söyleyecektim :D

elektrik elektrik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)

selcukunver adlı üyeden alıntı

yahu sitene reklam alıyosun. adam seni hiç hesapsız banlıyo ve neden banladığını da "gizlilik" gerekçesiyle açıklamıyo. suçum ne diyosun sana tuvalet kağıdı kadar bi sayfa veriyo "bu politikalardan birini ihlal ettin, bil bakalım hangisi" diye bi tavırla karşılaşıyosun. sonra da burda google şeffaf google dürüst google adaletli diye avukatlık yapılıyo. bunu yapan kardeşlerim ya google ın gazabına hiç uğramamış ya da kusura bakmayın ama eziyetten zevk alan arkadaşlar sanırım.

sözüm meclisten dışarı

Sistemde kayıtlı belki 10 milyon site vardır. Her birinin derdiyle tek tekmi uğraşacak. Bu beklentide olan değerli arkadaşlar var. Sözüm meclisten dışarı..

Ayrıca google benimde çok başımı ağrıttı. Eski mesajlarımdan bakabilirsin. Ezbere konuşmamak lazım.

Timur Timur Porsuk Medya Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kartograf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 0, (%0)

Etmiyordu. Konuyu biraz araştır neden olduğunu öğrenirsin.

Zamanında IE'ye az google toolbar kurulmadı. Google Earth indiriyordum toolbarını öneriyordu. Picasa indiriyordum toolbar yükletiyordu.
https://www.google.com.tr/search?q=google+toolbar+kaldırma&safe=off&hl=tr&biw=1366&bih=651&source=lnms&sa=X&ei=lGskVJDmJMvcaMHqgLAM&ved=0CAcQ_AUoAA&dpr=1#safe=off&hl=tr&q=google+toolbar+uninstall

Tabi çoğu kişi Google'ı bildiği için virüs diye ortalıkla dolanmıyordu.

www.porsukmedya.com

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
yandex'in arama motoru daha çok yol alması lazım. en iyi hizmeti disk. bana göre drive'dan bile daha iyi. diğerlerini saymıyorum. mail standart. browserı da özellik bakımından Chrome'dan çok daha iyi ama gel gör ki stabil değil. Chrome'dan daha çok sorun çıkarıyor ama reklam olayını, element olayını hiç yaşamadım. bir kaç program indirirken soruyor elementi kurulsun mu diye. kesinlikle kutucuktan işareti kaldırmayı unuttunuz. zira yandexin metricadan browsera elementten diske aklınıza ne gelirse bütün hizmetlerini kullandım ama herhangi bir uzantı, reklam vs kesinlikle rastlamadım. her zaman bunları engellemeyi seçenek olarak sundular. daha dikkatli olun.
Timur

kişi bu mesajı beğendi.

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)
yandexin botları çok kötü budan bence 2-0 yenik başlıyor google 1 haftada index yandex 1 ayda tık yok :)

kalemdir kalemdir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 106 / 70
  • Ticaret 1, (%100)
yandex bana karışık geliyor, artık google ne kadar sade sunmuşsa işi alışmışım o sadeliğe

---
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al