wmaraci reklam

Yandex'in Başarılı Olamaması

50 Mesajlar 8.511 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

elektrik elektrik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)
Yandex hakkında sitede bir çok yorum okudum. Fakat ciddi sorunları olan ve bıktıran bir çok yönleri var. Umarım bir çalışanı buradan görür;

- Berbat bir virüs şeklinde bilgisayara sızıyor. Hemen hemen tüm indirmeler de bilgisayarın içine haps oluyor ve silinmesi bilmeyenler için gerçekten sinir bozucu bir hal alıyor. Tamam indirilen ürün sözleşmesinde muhakkak yazıyordur. Bazı indirmeler de son zamanlarda seçenek olarakta sunuluyor ama hala çoğu programda casus ve ucuz yazılımlardan farksız bir şekilde devam etmekteler.
- Yandex in reklam sitesi / yazılımı direct anlaşılması çok zor ve gönderdiğimiz reklamların çoğu onaylanmıyor. Reklamlar genellikle firma reklamları. Onaylamaması garip bir durum.
- Yeni sitelerin index ini gennelikle geç yayınlıyor. Ya da hiç yayınlamıyor.
- Aramalar sanki google altyapısından alınmış gibi. Tabi kendi örümcekleri var vede kendileri tarama gerçekleştiriyor ama resmen kopya gibi. Son bir yıldır biraz biraz değişmeye başladı.
- Haritalarında askeri alanları kapatmaya çalışarak çok berbat ve saçma ötesi bir dorum oluşturmuş.
- Tüm yazılımları google ye göre çok daha yavaş çalışıyor.

Belirttiğim nedenlerden ve özellikle virüs tarzında yayılmaya çalışmasından ötürü yandex Türkiye pazarında asla ve asla kalıcı olamaz. Yada hiç bir beklentisi olmadan düşük gelirle devam eder.

Bence tek iyi yanı trafik bilgisini net olarak göstermesi. Hatta bunu ücretli bile yapsalar eminim baya bi para kazanırlar.
aHoruz bjlkl

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
geçenlerde yandex ile mailleştim
utorrente reklam vermiş bunlar ve hiçbyerde yandex ile ilgili birşey göstermiyor. utorrent kurduktan sonra tarayıcım yandex oldu, yandex element diye birşey indirdi heryer yandex reklam oldu

neden illegal iş yapıyorsunuz diye sorduğumda bana tarayıcımdan nasıl sileneceğini gösteren link gönderdiler pişkin pişkin...

ve bir şey daha var
ben gerizekalı bir insan değilim öncelikle onu belirteyim. yandex metrica şifremi yenilemek istediğimde bana sordukları o akılalmaz güvenlik sorusu güvenimi iyice sarstı onlara karşı. istediği güvenlik sorusunun cevabı kredi kartımın son 5 hanesiydi. ben asla böyle birşey yapmam.
yandexe pek bulaşmamak gerekiyor.

ugur ugur Lorem ipsum... Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 52 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
O değilde modeme her reset attığımda tarayıcımı her açtığımda telefonumla her wifiye baglanısımda ***** & yandex hoşgeldin sayfası geliyor sinir ediyor. Birde aniden sekme yandex olu veriyor. Hayır göstermeme seçeneğide yok bizzat müşteri hizmetlerinide aradım
Batuhan Ecancan cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

http://oguzhans.com

Orifame Orifame Oriflame Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Oriflame Danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 342
  • Beğeniler 69 / 42
  • Ticaret 2, (%100)
Google'da bir zamanlar bu şekilde hareket etmiyor muydu? Bilgisayara kurulan programlarla birlikte ana sayfa olması vs.
Batuhan Timur brkrtp

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)

Orifame adlı üyeden alıntı

Google'da bir zamanlar bu şekilde hareket etmiyor muydu? Bilgisayara kurulan programlarla birlikte ana sayfa olması vs.

Etmiyordu. Konuyu biraz araştır neden olduğunu öğrenirsin.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
Arkadaşlar pireyi deve yapıyorsunuz eset kurun 90 günlük serial bulun kurun eğer reklam uygulama varsa engellesin
Bide Nasrettin hoca ve hırsız olayına dönmüş yandexin hiç mi iyi yanı yok
bence googledan yandex daha iyi yandex disk panaroma harita metrika vb bir sürü artısı var kredi kartımın son 5 hanesiydi olayını anlamadım kayıtta siz belirlemediğiniz sürece kimse sormaz
- Haritalarında askeri alanları kapatmaya çalışarak çok berbat ve saçma ötesi bir dorum oluşturmuş. @elektrik
bu yönde biraz araştırma yaparak bilgi alabilirdiniz Genel Kurmay Ülke güvenliğini tehtid ve askeri bölgenin gizliliğini ihlal ettiği gerekcesiyle dava açmıştı ve bu yüzden askeri bölgeler haritalarda gizlenme yoluna gidildi
panteist

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)

ismail03 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar pireyi deve yapıyorsunuz eset kurun 90 günlük serial bulun kurun eğer reklam uygulama varsa engellesin
Bide Nasrettin hoca ve hırsız olayına dönmüş yandexin hiç mi iyi yanı yok
bence googledan yandex daha iyi yandex disk panaroma harita metrika vb bir sürü artısı var kredi kartımın son 5 hanesiydi olayını anlamadım kayıtta siz belirlemediğiniz sürece kimse sormaz
- . @elektrik
bu yönde biraz araştırma yaparak bilgi alabilirdiniz Genel Kurmay Ülke güvenliğini tehtid ve askeri bölgenin gizliliğini ihlal ettiği gerekcesiyle dava açmıştı ve bu yüzden askeri bölgeler haritalarda gizlenme yoluna gidildi

Konudan haberim var. Sence neden google böyle bir yasağı deliyor? Vede kimse hop kardeşim dur bakalım demiyor? Biraz araştırmak gerekli.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

elektrik adlı üyeden alıntı

Konudan haberim var. Sence neden google böyle bir yasağı deliyor? Vede kimse hop kardeşim dur bakalım demiyor? Biraz araştırmak gerekli.

ben google da eğitim bölgelerine baktığımda net bir görüntü bulamıyorum bazıları sadece nokta ile belirtilmiş tam bilgi yok olaydı zaten aynı durum oluşurdu
Genel kurmay duruma el kordu :D
manisa kırkağaç bakın hangisinde detaylı bir harita var ?

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Yandexin başarısız olmasının tek sebebi browserlarının tutmaması. Aranma hacmini ölçemezse kendini geliştiremez.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Size göre başarısız olarak gelebilir ama bence öyle değil açıkcası. Türkiye pazarına yeni yeni girmiş bir arama motorunu herkes biliyorsa ve konuşuyorsa buna başarız denmez. Bazı konularda terclh edilmemesi de Googlenin büyüklüğünden. Ben yandexin bir çok servisini kullanıyorum ve oldukça memnunum.
luxfm cem310 brkrtp

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al