wmaraci reklam

Yandexten gelen hit

5 Mesajlar 1.109 Okunma
wmaraci reklam

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar yandexten gelen hit sayısını nereden görecez. Ek olarak ben metrica kullanmıyorum

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

sorusavar sorusavar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 22 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
google analytics de gelen trafikden kaynak kısmına bakarak görebilirsin

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
yeniakim Bende metrica kullanmıyorum. Analytics üzerinde organik hit olarak google yandex bing görünüyor zaten. Ancak en sağlıklı sonuç webmaster.yandex.com üzerinde site haritanızı gönderin. Sonrasını yandexe bırakın. Eğer siten yandex tarafından şirin görülmüşse, çatır çatır trafik yolluyor. Yandex Webmaster panelinde hangi konulara ne kadar trafik gönderilmiş gösteriyor. Şahsen ben, google da örneğin atıyorum "örnek kelimeler" de ilk 2 sıradaysam, yandexte "örnek kelime, örnek kelimeler, örnek kelime xxx, örnek kelime yyy" kelime guruplarında da görünüyorum. Yandex çok bonkör davranıyor ama malesef google ın %10 u kadar anca trafik gönderiyor.

Özetle yandex trafiğini takip etmeyi hiç düşünme :D Şahsen ben çok umutlarla webmaster.yandex.com üzerinden işlem yaptım, ama gelen hit "bu ne la?" dedirtecek cinsten oluyor.

Sanmıyorum wmaracında hitlerinin %50 ve üstünün yandexten çeken bir kullanıcı olduğunu.

Eğer varsa mucizedir, bize de bi yorumla tarif etsin öğrenelim, yandexten nasıl daha çok trafik çekilir?

Hattushil Hattushil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1046
  • Beğeniler 101 / 137
  • Ticaret 34, (%100)
google anaytic ile görebilirsin.

sol menüden edinme\tüm trafik\yönlendirme trafiği

wmaraci
wmaraci

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

sorusavar adlı üyeden alıntı

google analytics de gelen trafikden kaynak kısmına bakarak görebilirsin

demekki yandexten hiç hitim yokmuş :D

keremsamet adlı üyeden alıntı

yeniakim Bende metrica kullanmıyorum. Analytics üzerinde organik hit olarak google yandex bing görünüyor zaten. Ancak en sağlıklı sonuç webmaster.yandex.com üzerinde site haritanızı gönderin. Sonrasını yandexe bırakın. Eğer siten yandex tarafından şirin görülmüşse, çatır çatır trafik yolluyor. Yandex Webmaster panelinde hangi konulara ne kadar trafik gönderilmiş gösteriyor. Şahsen ben, google da örneğin atıyorum "örnek kelimeler" de ilk 2 sıradaysam, yandexte "örnek kelime, örnek kelimeler, örnek kelime xxx, örnek kelime yyy" kelime guruplarında da görünüyorum. Yandex çok bonkör davranıyor ama malesef google ın %10 u kadar anca trafik gönderiyor.

Özetle yandex trafiğini takip etmeyi hiç düşünme :D Şahsen ben çok umutlarla webmaster.yandex.com üzerinden işlem yaptım, ama gelen hit "bu ne la?" dedirtecek cinsten oluyor.

Sanmıyorum wmaracında hitlerinin %50 ve üstünün yandexten çeken bir kullanıcı olduğunu.

Eğer varsa mucizedir, bize de bi yorumla tarif etsin öğrenelim, yandexten nasıl daha çok trafik çekilir?

şahsen bende ilk site kurduğum zaman maşallah dedim yandex ne yazarsam birinci sıradayım. dedim yandexe reklam veririm hit katlarım. Sonra bir baktım yandexten ne gelen var ne giden hit hep aynı sabit googleden bi kaç kişi geliyorsa o :D
ama şunuda anladım demekki yandexten hiç hit gelmiyor diye yönlendiren kaynaklarda yok :D

Hattushil adlı üyeden alıntı

google anaytic ile görebilirsin.

sol menüden edinme\tüm trafik\yönlendirme trafiği

sağol ben yönlendirenlere hep bakarım demekki yandex hiç gelmiyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al