wmaraci reklam

Bitcoin yatırımı nasıl yapılır?

8 Mesajlar 1.595 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cryptomonster cryptomonster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** B**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere Webrazzi'de gördüğüm ve karınca kararınca yatırım yapmaya çalıştığım Tuconex diye bir kripto para borsasından bahsetmek istiyorum.

https://webrazzi.com/2018/08/03/mirza-grouptan-tuconexe-3-milyon-liralik-yatirim/

Benim en çok dikkatimi çeken özelliği coinler arasında exchange yapılabiliyor olması. Bildiğim kadarıyla pek bulunan bir özellik değil. Reel paraya kıyasla Bitcoin bence şu an için en güvenilir ve yükselişte yatırım aracı olarak görünüyor.

Bir de www.tuconexinvest.com diye yine aynı markanın bankaya vadeli para yatırmaya benzeyen bir hizmeti var. Bu da bildiğimiz ziraat bankasına para yatırır gibi bitcoinizi vs. siteye yatırıp vade süresi seçiyorsunuz.

2 sene için %67 Net Kazanç veriyor ancak ben garantici bir insan olduğum için şimdilik 3 aylık yatırdım. :) Olsun %13'de güzel kâr. :)

siteyi kullanmak isterseniz www.tuconex.com ya da www.tuconexinvest.com a bakabilirsiniz.

Üye getirene herhangi bir kazanç sağlamıyor bu yazıyı da o sebeple yazmadım. Zaten linkler referans linki değil direkt linkler. Tek amacım ilgisini çekebilecek arkadaşlara yardımcı olmak.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Bende linkleri kontrol ediyordum. :p
Önerin için teşekkürler. Özellikle referans çabasında olmadan yazman dikkatimi çekti. Küçük bir yatırım yapacağım. :)

erhanballci erhanballci Prekast prekast.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 5 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında denenebilir ama biraz daha açıklayı bilgi edinmemiz lazım yorumlarda kimse yazmamış madem biz bir girip araştıralım

prekast.com.tr

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Birşey sorayım...
Bu btc ve diğer coinler için yaptığınız yatırımı koruyan, sizi koruyan bir devlet bankacılık yada uluslararası sigortacılık kuruluşu var mı?
Yani coin satın aldığınız site sahibi bir gece kafası esip siteyi kapatırsa ne yapacaksınız? Hakkınızı nerede arayacaksınız?
😊

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AvVaRe AvVaRe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 2 / 32
  • Ticaret 2, (%100)
teşekkürler...

100120 100120 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 32 / 88
  • Ticaret 39, (%100)
Elinizde yatırım yaptığınız BTC adresinin Private Keyi yoksa o BTC sizin değil borsanındır. Borsalar kapanabilir, hacklenebilir veya hortumlanabilir.

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Birşey sorayım...
Bu btc ve diğer coinler için yaptığınız yatırımı koruyan, sizi koruyan bir devlet bankacılık yada uluslararası sigortacılık kuruluşu var mı?
Yani coin satın aldığınız site sahibi bir gece kafası esip siteyi kapatırsa ne yapacaksınız? Hakkınızı nerede arayacaksınız?
😊

Maalesef şimdilik savcılıklar bitcoin **************lığı ile şikayetlerde yasal altyapısı yoktur diye takipsizlik veriyor. O yüzden bu tür sitelere yatırım yapmayın. Bir bardak soğuk su içersiniz. BDDK lisansı olan koin borsaları için ise durum farklı onlara karşı yasal haklarınız mevcut.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

LiDYASIZ adlı üyeden alıntı

Maalesef şimdilik savcılıklar bitcoin **************lığı ile şikayetlerde yasal altyapısı yoktur diye takipsizlik veriyor. O yüzden bu tür sitelere yatırım yapmayın. Bir bardak soğuk su içersiniz. BDDK lisansı olan koin borsaları için ise durum farklı onlara karşı yasal haklarınız mevcut.

Coin alacak parayı BDDK da verse gidip almam. 😀😀

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al