wmaraci reklam

Genesis-Mining Inceleme Genesis-Mining Inceleme

8 Mesajlar 1.532 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

CevherDizayn CevherDizayn City of Angels Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Broker
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba, arkadaslar *** da daha once acmis olduugm konuyu buraya da acmaya karar verdim baktim forumda boyle bir konu goremedim.
Bu firmayi uzun suredir merak ediyordum olumlu/olumsuz bir suru yazilar var. Ama hangisinin dogru hangisinin yanlis oldugunu soylemek oldukca zor sonucta nerdeyse 3 yila yakin bir suredir piyasadalar ve sahte olsalar bu surecte kapanirlardir diye dusundum ve en sonunda bir miktar parayi riske atarak denemek istedim henuz yeterli bir sure olusmadi haklarin da olumlu yada olumsuz konusmak icin suan icin hersey yolunda gibi gorunuyor. Henuz bir odeme almadim normalde gunluk odeme yapiyorlar Fakat ben kredi karti ile odeme yaptigim icin ilk 30 gun odeme yapilmiyormus olasi dispute durumlarinda firma kendini korumak icin mantikli bir karar almislar. Gerci Abd'de 6 aya kadar dispute alabilme hakki oldugunu bilmiyorlar saniirm :)

Toplam olarak 2 adet paket aldim sureleri toplamda 2 yildir.
Suan icin Monero mining paketinde maintenance fee'si bulunmamaktadir 2 yillik surec icin buda bence guzel bir arti :)

Ayrica paket aldiktan sonra dilerseniz Mining Allocation diyerek kendi icerisinde farkli coinler uretmek icinde kullanabilirsiniz.

Resimlerde gordugunuz uzere ben
7,5 MH/s yi %50 ETH ve %50 ETC uretmek amaciyla kullaniyorum.
Ayni sekilde 400 H/s yi %50 XMR, %20 LTC, %20 DASH ve %10 ZEC olarak siniflandirmis bulunmaktayim.

7,5 MH/S Ethereum $218 ve
400 H/S Monero $323,20 olarak toplam indirimle birlikte maliyetim bu oldu.

7 Gunluk surec sonucunda gelir bilgisi resimde gordugunuz gibidir.
6 Haziran 13:55 fiyatlarina gore gelir hesaplamasi yapalim isterseniz. Fiyatlar son 7 gunu baz alinarak yapilmistir unutmamaniz gereken en onemli sey gelirleriniz her gecen hafta azalip/artabilir bunlar kazim zorlugu coinin o anlik degeri gibi faktorleri goz onunde bulundurunuz. Suan icin benim gordugum kadariyla mantikli gibi duruyor.
XMR :0.13091404 USD : 6.8385
DASH :0.01167232 USD : 1.6666
ZCASH : 0.00367986 USD : 0.9487
LTC : 0.05988729 USD : 1.8175
ETH : 0.02958876 USD : 7,6336
ETC : 0.22173672 USD : 3.8803
REP : 0.00331799 USD : 0.1061
STEEM : 0.14955241 USD : 0.1190
-----------------
Toplam : USD : 23,0097

Odeme Kanitlari:

Uye olmayi dusunursen %3 indirim kuponu

%3 Indirim kodu : oq6Wr8

30 gunluk sure doldugunda ve odemeler hesabima gecmeye basladiginda konuya ekleyecegim.

Guncelleme 14 Eylul :
3 aylik seruvenim dolduktan sonra tekrar bilgi vermek amTopaciyla konuyu guncellemek istedim.

Toplam $544 harcamistim ve 3. ayin sonunda $220 civari bir getirisi oldu bana fena degil gibi geldi tabi bu surecte coinlerin degeri guzel arti bunun artisi da var mutlaka goz onunde bulundurmakta fayda var :)

Ben bir miktar daha alip oyle arti gelir elde etmeyi planliyorum.

Refli: https://www.genesis-mining.com/a/895120
Refsiz :genesis-mining.com

wmaraci
reklam

onurgner onurgner WM Aracı Kat. Mod.
  • Üyelik 05.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 86 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
Takipteyim.

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Bende bayadir arastiriyorum. Sizce firma kilit vurur mu. Diyelik 5 bin tl ile başladık sizin gibi ayarlardan sonra günlük getirisi ne olur

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)
Biraz daha detay verebilir misiniz? Ne tip bir cihazla bunu yapıyorsunuz? Çalışma süresi, tüketilen elektrik gibi bilgileri de eklerseniz daha sağlıklı bir konu olur, en azından meraklısı ve yatırımcısı için.

no time for caution
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Broker
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
Ben $550 dolar ile basladim 3 aya yakin bir sure oldu sure sonucunda $220 dolarlik bir gelir elde ettim biraz fazla biraz az olabilir tam tutari hesaplamadim acikcasi odemleri gunluk olarak yapiyorlar belli minumum trasfer tutarlari var 0.015 gibi bunu asamazsaniz bir sonraki gon odemenizi yapiyorlar. RIO suresi ortalama 6 ay gibi bir sureye denk gelecek sanirim bu zorluk derecesine gore artis/azalis gosterebilir.

Xdaapps adlı üyeden alıntı

Bende bayadir arastiriyorum. Sizce firma kilit vurur mu. Diyelik 5 bin tl ile başladık sizin gibi ayarlardan sonra günlük getirisi ne olur

Bende uzun suredir bu tarzda bir firma ariyordum. Cloud mining olayina guvenmek gercekten zor bir cok dolandirici var piyasada ama Genesis-Mining yillardir piyasada olan guvenilir bir firma benim icin ve bir suru kisi icin. Ben fazlaca arastirdim herseyi guzel gorunuyor bir donem millet zarar etmis omurluk paketlerden dolayi o nedenle artik omurluk paketler bulunmuyor. Benim aldiigm paketler 2 yillik. Ben $600-$1000 bir yatirim daha yapmayi dusunuyorum deneme amacli %550 lik bir islem yapmistim ben guvenilir buldum. Burdan gelecek parayi sadece yatirim olarak kenarda tutuyorum acikcasi.
Gunluk getiri icin kesin birsey soylemek zor o gunun zorluk derecesine, cikarttiginiz coinin degerine gore artip azalabilir.

Decimas adlı üyeden alıntı

Biraz daha detay verebilir misiniz? Ne tip bir cihazla bunu yapıyorsunuz? Çalışma süresi, tüketilen elektrik gibi bilgileri de eklerseniz daha sağlıklı bir konu olur, en azından meraklısı ve yatırımcısı için.

Burda cihaz satin almiyoruz bu cloud mining oldugu icin firmadan 2 yillik paketler aliyorsunuz gunluk olarak size dusen tutari firma istediginiz wallet e gonderiyor.

emredal1985 emredal1985 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Bitcoin ve Altcoin üretimi yapmak isteyen arkadaşların ilgileneceğini düşünüyorum.
https://wmaraci.com/forum/yatirim-araclari/bitclub-network-btc-etc-eth-zec-xmr-dash-uretimi-466986.html

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
firma piyasadaki en güvenilir firma, sorun çıkmaz istersen 100.000 tl yatır ama değerlendirmeyi iyi yapın.
CevherDizayn

kişi bu mesajı beğendi.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Broker
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
Evet bence de piyasada ki en guvenilir firma uzun sure arayistan sonra firmayla tanistim yaklasik olarak 5-6 aydir sorunsuz odeme aliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al