wmaraci reklam

Link.tl para ödeme sorunu

5 Mesajlar 1.072 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

youngwolf youngwolf Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 62 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar alt limiti 20tl olan link.tl ödememi yapmıyor suan param 20tlnin üstüne baya geçti ama hala paramı alamadım. Ne yapmam gerek ?(1haftadan fazladır bekliyorum)

wmaraci
reklam

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Ödemeler kısmında ödeme tarihi yazar bir kontrol edin. Gerçi kafalarına göre o tarihi de bildirmeden ileri atabiliyorlar veya bakiyenin hepsini göndermiyorlar vs. vs.. başka bir firma ile çalışın. Tr.link, eklink.net, bc.vc gibi.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
LİNK TL ***********DIR KULLANMAYIN.
arkadaşlar tamamen çöp bir firma, ödeme tarihleri yok! destek ekibi yok! hiç bir halt yok! her şey kafalarına göre, ne isterlerse yapıyorlar.

benimde içerde 700 800 liram duruyor 1 aydır. ödeme yok! şuan ödeme tarihini de 1 ay ileri atmışlar. zaten bir önemi yok bu tarihin. en son ödeme yaptıkları tarih 9/12/2018 bunu da yarım yaptılar zaten. bir çiftlik bank vakası daha geliyor gibi.

tr link miş link tl imiş vs. hiç bir türk kısaltma servisini kullanmayın, afedersiniz bu sahtekar y*vşakları zengin etmeyin. yabancıları servisleri kullanın.
youngwolf

kişi bu mesajı beğendi.

robertokim robertokim Vunu Web - Site Yapımı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım - Site Yapımı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 450
  • Beğeniler 36 / 111
  • Ticaret 8, (%100)
Bc.vc iyi. Ben kullanırım. Çok aşırıya kaçmadan reklamı gösteriyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

youngwolf youngwolf Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 62 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
robertokim

osidosi adlı üyeden alıntı

LİNK TL ***********DIR KULLANMAYIN.
arkadaşlar tamamen çöp bir firma, ödeme tarihleri yok! destek ekibi yok! hiç bir halt yok! her şey kafalarına göre, ne isterlerse yapıyorlar.

benimde içerde 700 800 liram duruyor 1 aydır. ödeme yok! şuan ödeme tarihini de 1 ay ileri atmışlar. zaten bir önemi yok bu tarihin. en son ödeme yaptıkları tarih 9/12/2018 bunu da yarım yaptılar zaten. bir çiftlik bank vakası daha geliyor gibi.

tr link miş link tl imiş vs. hiç bir türk kısaltma servisini kullanmayın, afedersiniz bu sahtekar y*vşakları zengin etmeyin. yabancıları servisleri kullanın.

Shakedown adlı üyeden alıntı

Ödemeler kısmında ödeme tarihi yazar bir kontrol edin. Gerçi kafalarına göre o tarihi de bildirmeden ileri atabiliyorlar veya bakiyenin hepsini göndermiyorlar vs. vs.. başka bir firma ile çalışın. Tr.link, eklink.net, bc.vc gibi.

Cevaplarınız için teşekkürler link.tl'yi yerli diye seçmiştim herzamanki gibi yanıldım artik bc.vc kullanmayi düşünüyorum

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al