Giriş Yap / Kayıt Ol
Paraşüt

2Beğeni
  • 2 Yazan yetkilibiri

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > Yazılım Hizmetleri
öncelajans
C# - Asp.Net - Python - Delphi - SQL - JavaScript | Profesyonel Yazılım Çözümleri

C# - Asp.Net - Python - Delphi - SQL - JavaScript | Profesyonel Yazılım Çözümleri

Sosyal Ağlarda Paylaş:
Okunmamış 28 Mayıs 2017, 19:22
yetkilibiri Adlı Üyenin Avatarı

Ad, Soyad: Ey... Ye...
Ticaret: 0, 0%
Ucuz olan değil kaliteli olan tavsiyemdir.
Bu yüzden diğerleri gibi en uygun fiyat garantisi vermiyorum!

Kısaca ben;

Bilişim sektöründe kullanıcıya dayalı iş zekâsı planlama, uygun sistemlere göre en yeni teknolojiyi kullanarak test etme ve bu yapay zekâyı hayata geçirmeyi üstlenir. Bireysel ve Kurumsal interaktif yazılım çözümleri üretir/destekler.

Dünya genelinde IT Yöneticilerine, Kurum/Kuruluşlara ve Öğrencilere danışmanlık hizmeti verir.

Eyüp Can Yeten sizin için Yasa Dışı veya Etik Olmayan istekleri yerine getirmez. (Facebook, Twitter hesabı çalmaz, Mail adresi 'heklemez' ...)

Bir çok yazılım dilini tecrübe ettim, şuan aktif .NET kullanıyorum. Kullandığım teknolojilerden bazıları; C#, ASP.NET, Visual Basic .NET, Delphi, Python, C, C++, PHP, MVC, Desing Patterns, AJAX, DOTNETNUKE, Java, jQuery, JavaScript, SQL SERVER, Windows Server, SILVERLIGHT, LINQ, HTML 5, CSS 3...

Masaüstü / WEB yazılımlarınız için hızlı ve kalıcı çözümler.
Tüm BOT ihtiyaçları...

Ayrıntılı bilgi için lütfen ulaşın.

Saygılarımla,
Eyüp Can Yeten
Yazılım Mimarı

Decimas ve AliYmn bunu beğendi.
Konu yetkilibiri tarafından (17 Haziran 2017, 00:00 ) değiştirilmiştir.
Eyüp Can Yeten, "C# Uzmanı", "asp.net uzmanı", "asp uzmanı" kelimelerinde Google.com.tr aramalarında 1. sırada yer almaktadır.

C# ve ASP.Net tabanlı profesyonel yazılım çözümleri için Eyüp Can Yeten | Yazılım Uzmanı ... C# Uzmanı, ASP.NET Uzmanı, SQL Uzmanı http://eyyup.net adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Yazılım Hizmetleri