İŞ ALIMI : KAPALI

Merhabalar ben Onur,
Bilgisayar Mühendisiliği 4. sınıf öğrencisiyim. 2 Yıldır Php,mysql,html ve css ile ilgileniyorum.
Php projelerimi OOP(Object Oriented Programming) çerçevesinde yazıyorum ve veritabanı işlemlerini PDO ile yapıyorum.

Sizin için yapabileceklerim :

• Php ile istediğiniz projeleri geliştirebilir, mevcut projenize ekleme yapabilir, hata ayıklayabilir veya karşılaştığınız problemleri çözebilirim.

• Projeniz için veritabanı modelleyebilir ve bunu MySQL'e dökebilirim.

• XSS ve SQL injection açıklarınızı kapatabilirim.

• Sizin için HTML ve CSS kodları yazabilirim. Var olan sitenizde hataları düzeltebilirim. İstemediğiniz bölümleri düzenleyebilir veya kaldırabilirim.

• htaccess ile site içi linklerinizi SEO'ya uygun düzenleyebilir ve http -> https yönlendirme yapabilirim.

• İstediğiniz web uygulamalarını hayata geçirebilirim.

• HTML sitenize admin paneli ekleyerek dinamik hale getirebilirim.

• Tüm APİ uygulamalarını sitenize entegre edebilirim(Örn. Otomatik sms, sanalpos, bankalardan döviz kuru çekimi. Kesinlikle bot yazmıyorum lütfen teklif etmeyin sadece api ile çalışıyorum.)

• Sitenize Sanal Pos ekleyebilirim.

• Sitenize Sms veya otomatik mail entegreleri yapabilirim.

• Kullandığınız kargo şirketi APİ sağlıyor ise sisteminize entegre edebilirim.

• Hazır temalarınıza backend kodlama yapabilirim.

• PSD to HTML yapabilirim.

• PHP sitenize HTML giydirme yapabilirim.

• İstediğiniz Scripti hazırlayabilir ve size açık kaynak kodlu olarak teslim edebilirim.

• Ad*lt, Bah*s, XYZ siteler ve illegal yazılımlar hakkında hizmet vermiyorum.

Çalışma şeklim:

• Projenizi veya sorununuzu detaylıca bana iletin.

• Size teslim zamanı ve fiyat ile ilgili geri dönüş yaparım.

• Forum içi üyelere %40 iş öncesi kapora %60 iş teslimi sonrası ödeme ile çalışırım.

• Forum dışı üyelere %100 iş öncesi ödeme ile çalışırım lütfen bu konuda ısrar etmeyin kendimi güvenceye almam gerekli.

• Ödeme havale/eft

Çalışma şartlarım:

• Bana ulaştığınız an çalıştığım bir proje var ise size o projenin bitiş tarihini bildirip o süreden sonra başlayabileceğimi iletiyorum.

• Direkt olarak numaramdan ulaşan kişilerle projeyi görüştükten sonra forumdan teyit alıyorum.

• ÇOK ACİL HEMEN YAPILMASI GEREK! dediğiniz işler için ileride çıkacak buglardan sorumluluk almıyorum.

• Hızlı istediğiniz projelerde ileride çıkacak sorunlarda sorumluluk kabul etmiyorum. Sektörü bilen kişiler zaten proje teslim süresi kısa olan projelerin üzerinde uzunca düşünülmediği için kötü olacağını bilirler.

• Her işi almak veya her mesaja dönmek gibi bir zorunluluğum yoktur.

İletişim(PM veya Whatsapp) : +90 553 177 2199