wmaraci reklam

Devam Etmeli Miyim? Önerilerinize İhtiyacım Var

28 Mesajlar 2.608 Okunma
wmaraci reklam

RADEMON RADEMON WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci (Yüksek Okul)
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)

wilddeath adlı üyeden alıntı

Bana kalırsa logonun pek bı önemi yok diyen mobilde gayet başarılı duruyor arkadaşın dediği gibi tag olayını ayarlayın piyasada çok sağlık sitesi var

Ben de en çok mobili düşünüyorum logo hariç güzel duruyor bir de artık PC üzerinden giren pek kalmadığı için mobil ağırlık ilerliyorum. Çok sağolun değerli yorumunuz için eğer varsa alternatif tema öneriniz olur mu? Paylaşırsanız çok sevinirim

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Rdr Rdr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Harita Mühendisi
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle kolay gelsin . Bende sağlıkçıyım siteye girer girmez gözüm acil ilk yardim aradı yanıklar krizler nöbetlerde müdahale felan cidden her insanin bilmesi gereken bişey bence bu konu işinize yarayabilir ve dikkat çekebilir. Yazi tipi baya bi soluk çekmiyor insanı severek yaptığın için baya geliştirirsin bıkmadan çalışman yeterli😊🖐
RADEMON

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)

Rdr adlı üyeden alıntı

Öncelikle kolay gelsin . Bende sağlıkçıyım siteye girer girmez gözüm acil ilk yardim aradı yanıklar krizler nöbetlerde müdahale felan cidden her insanin bilmesi gereken bişey bence bu konu işinize yarayabilir ve dikkat çekebilir. Yazi tipi baya bi soluk çekmiyor insanı severek yaptığın için baya geliştirirsin bıkmadan çalışman yeterli😊🖐

Dediklerinizi dikkate alacağım kesinlikle haklısınız ilk yorumda belirttiğim gibi sürekli aynı şeyi görmekten mesela yazı tipine hiç "değiştirilmeli" gözüyle bakamadım. Farkettirdiğiniz için de değerli yorumunuz için de çok teşekkür ederim, her şey gönlünüzce olsun :)
Rdr

kişi bu mesajı beğendi.

vidanjorcu vidanjorcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek İnşaat-Altyapı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 60 / 49
  • Ticaret 0, (%0)

RADEMON adlı üyeden alıntı

Tema önerebilir misiniz hocam bu temayı türk bir temacıdan almıştım. Açıkçası hoşuma gitmişti dolu hali, ama ben hariç kimse beğenmiyor :) Herkese hitap eden bir temayı kim istemez? Varsa önerebileceğiniz yada şuraya bak dediğiniz tema alabilirim
hocam pek tavsiye edebileceğim tema yok ama temavadisi bin TEMA’ları na bir göz atabilirsin seo uyumlu birde safir tema var onlara bi bak Google da arattır mutlaka hoşuna gidecek bir tema bulursun sonra burdan konu Acar arkadaslardan görüş alırsın :)
RADEMON

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

mert29 mert29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
https://www.geethemes.com/magazine-point-simple-clean-magazine-wordpress-theme/
Bu tema nasıl

• Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)

Mobil'de göze batıyor renkleri hocam hani daha çok otoriter renk lazım koyu turuncu gibi yada Turkuaz gibi şuan kullandığım temayı bu yüzden seçtim. Siyah kısımlar sadece header ve footer bölümünde var o da logoyu ön plana çıkarmak için.

Konu sağlık olunca ve insanlar oraya belli bir rahatsızlık için girdiginden motive eden renklere ihtiyacım var tema siyah olursa insanların bilinçaltında kötü şeyler belirebilir ve siteden uzaklaşmak ister bu da hit kaybı demek.
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

mert29 mert29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)

RADEMON adlı üyeden alıntı

Mobil'de göze batıyor renkleri hocam hani daha çok otoriter renk lazım koyu turuncu gibi yada Turkuaz gibi şuan kullandığım temayı bu yüzden seçtim. Siyah kısımlar sadece header ve footer bölümünde var o da logoyu ön plana çıkarmak için.

Konu sağlık olunca ve insanlar oraya belli bir rahatsızlık için girdiginden motive eden renklere ihtiyacım var tema siyah olursa insanların bilinçaltında kötü şeyler belirebilir ve siteden uzaklaşmak ister bu da hit kaybı demek.

Hocam şöyleki genel olarak hoşunuza gittiyse eğer ben tam deneyimli degilim ancak o grdüğün yerlerdeki siyah kısımları mavi yapılabilir mesela bunun için yine forumdaki arkadaşlar yardımcı olabilirler

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Motivasyon için ne tür şarkılar dinliyorsunuz? Makale yazarken vs?

sen siteni düzenlerken ajdar ı dinliyorsun galiba :D

ErenOzturk ErenOzturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Machine Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 12 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Çalışma Yaptığın Alan Sektör Açısından Güç Olsada, Sektörü Bilmediğim İçin Görüş Belirtemiyorum Bedelli Dostların Yorumunu Dikkate Alarak Daha İyi Yerlere Geleceğini Umut Eder Lafımı Kısa ve Öz Bir Tümceyle Bitirmek İstiyorum.
Yaptığın işte sabırlı olursan, her ne iş yaparsan yap bitirirsin.
RADEMON

kişi bu mesajı beğendi.

Adam'ı Zaaf'ı Yıkar.

• Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)

ErenOzturk adlı üyeden alıntı

Çalışma Yaptığın Alan Sektör Açısından Güç Olsada, Sektörü Bilmediğim İçin Görüş Belirtemiyorum Bedelli Dostların Yorumunu Dikkate Alarak Daha İyi Yerlere Geleceğini Umut Eder Lafımı Kısa ve Öz Bir Tümceyle Bitirmek İstiyorum.
Yaptığın işte sabırlı olursan, her ne iş yaparsan yap bitirirsin.

Gerçekten güç hocam ama hayalimdeki bir şey olduğundan devam edeceğim. Sabır her şeyin başında :) Teşekkür ederim

CoaX adlı üyeden alıntı

sen siteni düzenlerken ajdar ı dinliyorsun galiba :D

İlk hafta haricinde hiç ilgilenemedim ki hocam PC bozulduğundan logoyu bile alelacele mobilden ücretsiz sitelerden yükledim. Cidden varsa motivasyon öneriniz özellikle enstrümental, alabilirim?

mert29 adlı üyeden alıntı

Hocam şöyleki genel olarak hoşunuza gittiyse eğer ben tam deneyimli degilim ancak o grdüğün yerlerdeki siyah kısımları mavi yapılabilir mesela bunun için yine forumdaki arkadaşlar yardımcı olabilirler

Sağolun hocam, düşüneceğim bunu
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al