wmaraci reklam

Google sitemi indexlemiyor, ne yapabilirim?

7 Mesajlar 1.345 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Arif0606 Arif0606 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İsci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 46 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar merhaba bir site actım hosting tabanlı tabi aralık ayında blogger tabanlı da acmıstım aynı sorun onda da vardı bır turlu cevap bulamadıgım ıcın o siteyi sildim

her neyse google indexlemiyor sitemi

site: örnek yapıyorum 6 tane index gösteriyor ama ondan sonra yok blog sıtemde de aynısı olmustu google search console a gerekenı yapıyorum dızıne ekle dıyorum aradan gunler gecmesıne ragmen artık dızıne de eklenmıyor

yandex 50 küsür index yapmıs durumda google 6 ve degısmıyor hıc
netten arastırdım aylarca bu durumu yasayanlar olmus bazılarının aylar sonra duzelmıs

sızce sorun nedır acaba ?

Spor

site bu lütfen bilen birileri acıklama yapabılır mı?

teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

floodlarcom floodlarcom Redditör Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Floodtör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 183 / 186
  • Ticaret 13, (%100)
https://www.iddaatv.online/post-sitemap.xml web sitende zaten 8-10 tane post var daha ne istiyorsun hocam içerik gir ki devamlı Google de ekleyecek bir şeyler bulsun

• Üyelik 19.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İsci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 46 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
evet hocam site yeni ancak söyle bir durum var yaklasık 1 yıllık blogger tabanlı sıtem vardı son bır ıkı aya kadar her sey guzeldı ındex vs sorun olmuyordu ancak yenı bır ıcerık ekledım ındexlemedı bırkac gun gectı durum hala aynı google search console a baktım url google da yok dedı eklenmesını ıstedım bırkac gun daha gectı eklemedı kısacası su son zamanlarda 2 adet 1 yıllık sıtemde aynı durumu yasadım onları sıldım hostıng tabanlı bu sıteye gectım ılk gunler ındex sorunu olmadı 6 ındexten sonra ındex almıyor ve dızıne de eklemıyor bu ne kadar sure boyle devam edecek dıger 2 sıtemı actıgım zaman yanı gecen yıl ıcerık atıyordum sıte yenı olmasına ragmen ındex alıyordu artık almıyor sadece bana mı bu oluyor anlamadım
arastırdım bu sorunu yasayan ınsanlar varmıs aylarca boyle surmus bana da aynısı olursa onca emek bosa gıdecek :(
floodlarcom

kişi bu mesajı beğendi.

floodlarcom floodlarcom Redditör Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Floodtör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 183 / 186
  • Ticaret 13, (%100)
Google news'se siteni eklemeyi dene daha hızlı index almasını sağlar nasıl yapacağını bilmiyorsan linkte görüntülü yani resimli anlatım mevcut. Ben örnek bu şekilde ekledim 5 dk içinde index atıyor yalnız devamlı özgün içerik girmeye özen göster zamanın varsa günde 1 içerik google güncel ve doğal içerik olan siteleri indexler ve sever.

https://odeha.com/forums/topic/google-news-haberlere-nasil-site-eklenir-yada-kayit-yapilir/

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Hemen ertesi gün ya da 2 gün sonra index alması tuhaf olurdu aslında. Durum bana gayet normal gibi göründü. Zaten 2020 yılı başlangıcında gelen çekirdek güncelleme ile index kıtlığı başladı. Bu indexleme sorunları 1 yılı devirdi diyebiliriz.

Günlük içerik girmek, günde bir kaç içerik girmek, aynı saatlerde veya aynı saatlere yakın zamanlarda içerik girmek bu duruma faydalı olur.

News kaydı bu duruma yardımcı olur.

Ayrıca sitenize alacağınız backlinkler indexleme hızına yardımcı olur. Ancak siteniz backlink almak için yeterli içeriğe sahip değil şuanda (bence).

Şuan yapmanız gereken en önemli şey düzenli içerik girmek.
Arif0606

kişi bu mesajı beğendi.

Megali Megali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 24 / 80
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba bende açalı 11 gün oldu bir kaç yazım indexlenmiş tecrübeme dayanarak diyorumki bir kaç sonra bu index meselesi anca oturuyor şu an bende index alamıyorum ama biliyorum ki bir aya normale dönecek
Arif0606

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İsci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 46 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
Herkese bilgiler için teşekkür ederim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al