wmaraci reklam

Her gün düzenli içerik girilmelimi - Blog ?

9 Mesajlar 1.319 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KeremMert KeremMert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 6, (%100)
Herkese öncelikle merhabalar merak ettiğim bir soru var.

Bir proje doğrultusunda blog tarzı bir site açtım alanımızda pek rakip yok hiç denecek kadar az öyle söyleyeyim.

Gelelim soruya açtığım siteye her gün düzenli içerik girmelimiyim, yoksa belli günleremi sarkıtayım örnek veriyorum 1 gün girip ertesi gün boş bırakıp diger gün 1 içerik şeklindemi yapmalıyım,google bu konuda nasıl bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim,teşekkürler.

Günde 14 TL'ye reklam vermek ister misiniz ?
wmaraci
reklam

Primer Primer WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 16 / 60
  • Ticaret 8, (%100)
Ne kadar ekmek o kadar köfte. Çok içerik, çok ziyaretçi artık gerisinin bağlantısını siz kurarsınız :)

• Üyelik 01.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 6, (%100)

Primer adlı üyeden alıntı

Ne kadar ekmek o kadar köfte. Çok içerik, çok ziyaretçi artık gerisinin bağlantısını siz kurarsınız :)

Ben bir kaç yerde okumuştum tam hatırlamıyorum fakat siteye günde 5,6 içerik girmesi pek faydalı değil diye:)

SeoMasterKing SeoMasterKing Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Master Olarak Seo Hizmetle
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Z** S**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 98 / 86
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba sitenizin, yaşı ve kitlesine bağlı olarak aldığı trafik miktarını göz önünde tutarak, içerik grimenizi tavsiye ederim.
Örnek olarak siteniz daha yeni kayıt edilmiş bir alan adına sahipse, yoğun içerik girmeniz siteniz için ters etki oluşturacaktır.
Bizim önerimiz yeni sitelerin belirli günlerde ve hep aynı zaman diliminde kısa olmayan uzun makale hazırlamalarıdır.
Örnek olarak her pazartesi günü saat 14:00 'de minumum 800 kelimelik maksimum 5 anahtar kelimeye sahip içerik eklemek ve bunu her pazartesi yapmak sitenizin hedef kelimelerde ve otorite puanlarında pozitif bir yükselme getirecektir.
Bizim yeni sitelere tavsiyemiz haftada maksimum 2 veya 3 adet içeriği belirli gün ve saatte düzenli olarak eklenmesidir.
İyi çalışmalar dilerim...
KeremMert CoolDad viarequal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

cipralex cipralex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ü**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 29 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
ben 6 senedir her gün içerik giriyorum, bu bazen 4-5'i buluyor, zararını görmedim, faydasını gördüm mü bunu ölçemem tabii. seo oranlarım iyi. neil patel var yabancı seo uzmanı, o da 2020 için şunu diyor, bir konu hakkında 4-5 benzer yazı yayınlayacağınıza, tek bir yazıyı düzenli olarak geliştirin ve genişletin.
KeremMert

kişi bu mesajı beğendi.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
belirli bir program sürecinde içerik girmek çok yoğun siteler için zaruri ihtiyaçtır. spesifik konularda içerikler üretip fazla da rakibiniz yoksa, arama sonuçlarında konunuz doğrultusunda yine ilk sıra/sayfada çıkarsınız. genel konular üzerine içerik üretiyorsanız, o zaman sitenizin dinamikliği önemli unsurdur. her gün içerik üretmelisiniz, botları çekmelisiniz ve siteyi canlı tutmalısınız.
Oluşturduğunuz içeriklerin etiket ve seo yapılandırmalarını iyi yapın yeter.
KeremMert

kişi bu mesajı beğendi.

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
kaliteli bir içeriği ne kadar bir sürede üretebiliyorsanız, o zaman aralığında yazı giriniz. 200-300 makaleli ancak 50 hit bile almayan çok web sitesi var. Önemli olan içerik kalitesi.
KeremMert jorphy

kişi bu mesajı beğendi.

Şimdi tövbe zamanı..

• Üyelik 01.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 6, (%100)

SeoMasterKing adlı üyeden alıntı

Merhaba sitenizin, yaşı ve kitlesine bağlı olarak aldığı trafik miktarını göz önünde tutarak, içerik grimenizi tavsiye ederim.
Örnek olarak siteniz daha yeni kayıt edilmiş bir alan adına sahipse, yoğun içerik girmeniz siteniz için ters etki oluşturacaktır.
Bizim önerimiz yeni sitelerin belirli günlerde ve hep aynı zaman diliminde kısa olmayan uzun makale hazırlamalarıdır.
Örnek olarak her pazartesi günü saat 14:00 'de minumum 800 kelimelik maksimum 5 anahtar kelimeye sahip içerik eklemek ve bunu her pazartesi yapmak sitenizin hedef kelimelerde ve otorite puanlarında pozitif bir yükselme getirecektir.
Bizim yeni sitelere tavsiyemiz haftada maksimum 2 veya 3 adet içeriği belirli gün ve saatte düzenli olarak eklenmesidir.
İyi çalışmalar dilerim...

cipralex adlı üyeden alıntı

ben 6 senedir her gün içerik giriyorum, bu bazen 4-5'i buluyor, zararını görmedim, faydasını gördüm mü bunu ölçemem tabii. seo oranlarım iyi. neil patel var yabancı seo uzmanı, o da 2020 için şunu diyor, bir konu hakkında 4-5 benzer yazı yayınlayacağınıza, tek bir yazıyı düzenli olarak geliştirin ve genişletin.

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

belirli bir program sürecinde içerik girmek çok yoğun siteler için zaruri ihtiyaçtır. spesifik konularda içerikler üretip fazla da rakibiniz yoksa, arama sonuçlarında konunuz doğrultusunda yine ilk sıra/sayfada çıkarsınız. genel konular üzerine içerik üretiyorsanız, o zaman sitenizin dinamikliği önemli unsurdur. her gün içerik üretmelisiniz, botları çekmelisiniz ve siteyi canlı tutmalısınız.
Oluşturduğunuz içeriklerin etiket ve seo yapılandırmalarını iyi yapın yeter.

hepyasemin adlı üyeden alıntı

kaliteli bir içeriği ne kadar bir sürede üretebiliyorsanız, o zaman aralığında yazı giriniz. 200-300 makaleli ancak 50 hit bile almayan çok web sitesi var. Önemli olan içerik kalitesi.

Dediklerinizi teker teker okudum hepiniz emek verip yazdığın için teşekkür ediyorum.
SeoMasterKing

kişi bu mesajı beğendi.

Ecomanya Ecomanya Gece, Gündüz, Hayal... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Kamuda Görevli
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 0 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Planlı içerik girişi yapmak yorumlardaki gibi daha mantıklı olacaktır. Yeni bir siteye ilk günden olur olmaz içerikleri doldurup ilgileniyomuşçasına içerik eklemek. Spam yapmak gibi bişi, zarar verir.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al