wmaraci reklam

Herkes 3-4 Ay Sonra Ayda 1k Kazanmaya Başlayacak!

103 Mesajlar 17.234 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

chavo chavo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
takipteyim

wmaraci
reklam

Erdemakale Erdemakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)

jorphy adlı üyeden alıntı

atlanılan bir konu var..

analytic üzerinde her zaman organik hitiniz en üstte olmak ZORUNDADIR.

aksi takdirde TBM'niz 0,01'lere düşer, adsense politika ihlali alıp yerinize oturursunuz.

Hocam koskoca google bile sosyal medyadan gelen hit politika ihlali demiyor da siz bunu kutsal bilgiyi nerden öğrendiniz :) Böyle güzel bilgileri kendine sakla lütfen hocam. Adsense hakkında ne kadar bilgin var hocam? Ben yıllardır bu işin içerisindeyim sosyal medya tarafından destekliyorum sitelerimi. Lütfen boş boş yorum yapmak yerine yapmamayı tercih edin bırakın insanlarda kazansın.

Bilginizin olmadığı şeylere karışmayın lütfen

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)

Erdemakale adlı üyeden alıntı

Hocam koskoca google bile sosyal medyadan gelen hit politika ihlali demiyor da siz bunu kutsal bilgiyi nerden öğrendiniz :) Böyle güzel bilgileri kendine sakla lütfen hocam. Adsense hakkında ne kadar bilgin var hocam? Ben yıllardır bu işin içerisindeyim sosyal medya tarafından destekliyorum sitelerimi. Lütfen boş boş yorum yapmak yerine yapmamayı tercih edin bırakın insanlarda kazansın.

Bilginizin olmadığı şeylere karışmayın lütfen

söylediklerinizin cevabı kendi konunuzda bulunmaktadır

sosyal medya hitine politika ihlali dememişim zaten, organikten fazla olması zararlıdır demişim.

10 k hitim var çok az kazanıyorum: bkz Erdemakale

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar konu kaldırıldı bundan sonra forumda bu tarz içerikler paylaşmayacağım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)

Arkadaşlar konu kaldırıldı bundan sonra forumda bu tarz içerikler paylaşmayacağım

minik bir tavsiyeye bu kadar alınmanız hiç hoş olmadı.

ben yaptığınız iş sıkıntılı zararlı demiyorum, organik hitinizin de olması gerektiğinden bahsediyorum, sizin iyiliğiniz için.

saygılar, iyi forumlar.

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)

söylediklerinizin cevabı kendi konunuzda bulunmaktadır

sosyal medya hitine politika ihlali dememişim zaten, organikten fazla olması zararlıdır demişim.

10 k hitim var çok az kazanıyorum: bkz Erdemakale

minik bir tavsiyeye bu kadar alınmanız hiç hoş olmadı.

ben yaptığınız iş sıkıntılı zararlı demiyorum, organik hitinizin de olması gerektiğinden bahsediyorum, sizin iyiliğiniz için.

saygılar, iyi forumlar.

Sadece senlik bir durum değil hocam, ben bu işe bugün başlamadım. Ancak; bugün başlayan insanların yanlış bilgiler sunduğumu ve insanlara zarar veriyormuşum gibi konuşması vs beni gerçekten soğuttu :) Canımı neden sıkayım ki hocam böyle birşey için bende böyle içerikler paylaşmama kararı aldım sadece ticaret için kullanacağım

• Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)

Sadece senlik bir durum değil hocam, ben bu işe bugün başlamadım. Ancak; bugün başlayan insanların yanlış bilgiler sunduğumu ve insanlara zarar veriyormuşum gibi konuşması vs beni gerçekten soğuttu :) Canımı neden sıkayım ki hocam böyle birşey için bende böyle içerikler paylaşmama kararı aldım sadece ticaret için kullanacağım

hocam kendi konunuzda da bu taktikleri yaparak ne kadar kazandığınızı belirtmişsiniz zaten.

sosyal hit trafiği her zaman TBM'i düşürür, kanıtlarıyla birlikte kendi konunuz mevcut daha ne diyebilirim ki.

ayrıca bu tür bilgileri atlayarak ticaretini yapmanız daha da sıkıntı olabilir sizin için, çünkü sadece sosyal medya trafiği ile 2-3 ay sonunda 1k kazanmak asla mümkün değil.

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)

hocam kendi konunuzda da bu taktikleri yaparak ne kadar kazandığınızı belirtmişsiniz zaten.

sosyal hit trafiği her zaman TBM'i düşürür, kanıtlarıyla birlikte kendi konunuz mevcut daha ne diyebilirim ki.

ayrıca bu tür bilgileri atlayarak ticaretini yapmanız daha da sıkıntı olabilir sizin için, çünkü sadece sosyal medya trafiği ile 2-3 ay sonunda 1k kazanmak asla mümkün değil.

Kardeşim kendimi bilmesem yazdıklarına inanacağım yahu :) Paraylada satmadım ben bu eğitimi neden o kadar emek harcıyım yazı yazayım yalan söyleyeyim? Benim kazancımı benden dahamı iyi biliyorsun kardeşim? Ciddi olamazsın sen ya.

Tamam hocam ben 3 ay sonunda ayda 10tl kazanıyorum ancak 1k kazanıyorum diye içerik oluşturup 7bin kelimelik içerik oluşturuyorum wm aracında millet beni kazanıyor sansın diye hava atmak için :) Te allahım ya akşam akşam gülümsetiyorsunuz

• Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)

Kardeşim kendimi bilmesem yazdıklarına inanacağım yahu :) Paraylada satmadım ben bu eğitimi neden o kadar emek harcıyım yazı yazayım yalan söyleyeyim? Benim kazancımı benden dahamı iyi biliyorsun kardeşim? Ciddi olamazsın sen ya.

Tamam hocam ben 3 ay sonunda ayda 10tl kazanıyorum ancak 1k kazanıyorum diye içerik oluşturup 7bin kelimelik içerik oluşturuyorum wm aracında millet beni kazanıyor sansın diye hava atmak için :) Te allahım ya akşam akşam gülümsetiyorsunuz

bu kadar sert, agresif ve üslupsuz içerikli yanıtlar girmenize gerek yok; ne size faydası ne bana faydası var.

(çok az kazanıyorum, ne yapmalıyım) adında açtığınız konu da 1 sene öncesine ait değil 20 gün öncesine ait, ayrıca bu siteye de sosyal medya üzerinden hit çektiğinizi yazmışsınız, çok az kazanıyorum diye de belirtmişsiniz.

sen iyi mi bilicen, bişey bilmiyon sallıyon, 3 ayda 10 lira kazanıyom, akşam akşam güldürüyosun gibi şeyler yazmaktan ibaret olmuş mesajlarınız. hiç bir şekilde cevap veremediniz maalesef söylediklerime, cevap verebilirseniz konuşalım fakat bu şekilde küçümseyici, dalga geçici, çarpıtıcı şeyler yazmanıza gerek yok.

haklı olduğunuz konu varsa savunun, o kadar agresifsiniz ki yazdıklarımı bile okumuyorsunuz.

ben zaten bu eğitimi parayla sattığınız belirtmedim, bu konuyu ticaret haline çevirirseniz hak yemiş olursunuz detayları atladığınız için bunu belirttim.

ekleme:

son olarak "bir şey bilmiyorsun" yazmanıza ithafen;

buyrun konum

3 ayda kazandığınızı 19 içerik ile sosyal medyadan hit çekmeden direkt trafiksiz sadece doğal organik ile günlük kazanıyorum.

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)
"TBM'niz 0,01'lere düşer, adsense politika ihlali alıp yerinize oturursunuz." Hocam ihlal öğrettiğimi söylüyorsunuz.

Bak kardeşim sana şöyle söyleyeceğim. Website sağlık diyelim bir içerik girdiniz diş sağlığı hakkında tbmsi ise 1tl

Googleden diş sağlığı hakkında bir kelimeden sizin sitenize girer diş firmalarının reklamı çıkarsa 1TL kazanırsnı.

Sosyal ağdan gelen hit google'den kişinin tbm sine eşit bir gelir bırakmayabilir. Bilgi ile ilgili aramalar yapmıştır. Websiteye faceden girdiği zaman googleden ne arıyorsa mesela bilgi aramış arkadaş tbm si çok düşük bilginin. O yüzden düşük verir.

Googlenin böyle bir açıklaması yokken senin kanıtlı bir sosyal ağ hiti kazandırmaz 0.01 kazanırsınız oda banlanır diye konusuyorsun demende bundan ibaret.

Bak kardeşim ben senin evine pin gelmediği zaman konu açtığını hatırlıyorum. Yenisin yani bu kadar bilmiş gibi davranmana gerek yok. Ben biliyorum tecrübe edinmişim tecrübemi paylaşıyorum. Senin pinin yeni gelmiş yahu ne bu googleyi googleden daha iyi biliyorum havaları

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al