wmaraci reklam

Herkes 3-4 Ay Sonra Ayda 1k Kazanmaya Başlayacak!

103 Mesajlar 17.180 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
Eline, emeğine sağlık. Amacım asla konuyu baltalamak değil. Sonuçta yanlış bir bilgi vermiyorsunuz o net... Ama insanlar hevesleniyor, hayale kapılıyor bence :((

Facebook'ta 40 tane ayfam vardır, bir tanesi 7 K takipçili, diğerleri 1 er K falan. Sizin ki 2-3 ayda uçmuş tebrikler.. Ama bizimkiler 9 yıldır yerinde sayıyor :))

Dediğiniz yalan demiyorum, zaten resim atmışsınız. Asıl madem böyle bir konu yaptınız, Facebook nasıl olurda sizin kitlenize ulaşır bunu bence anlatın. Şu konuya okuyan inanın % 95 insan Facebook konusunda okuduğuyla kalacak. Çünkü bizimkiler sizin ki gibi beğenip paylaşılmayacak. Oradan sitemize hit gelmeyecek. Çünkü % 100 organik şahsi hesaplarımıza bile 3-5 hit anca geliyor :))

Mesela twitter ben twitter fenomeniyim, 7-8 tane 50'şer K aylık 10 milyon görüntülenmeli hesaplarım var, ama hiç biri linkten siteye tıklamıyor.

Amacım dediğim gibi konuyu baltalamak ve diğer arkadaşları soğutmak değil.

Hatta şunu da yazayım sizin bu başarınızla benim haber ismi altında makale/köşe yazısı sitem var 14 yaşında % 100 organik. Bu siteme demek ki siz olsanız adsense'den ayda 2-3-4 K kazandırabilirsiniz gibi duruyor. Buyurun ayda 1.500 TL bana verin, kalan adsense aylık kazancı isterse 10.000 TL olsun hemen 8.500 TL'sini taksim edeyim. bana 1,5 k deli gibi yeter :)

Bu arada benim adsense kazancım aylık 3-5 TL :)) günlük 0,10 kuruş :)

Ayrıca pinterestte aylık 115 bin görüntüleme 5,2 K takipçim var % 100 organik, ama siteyi tıklamıyorlar.

Tumlrd'da 80-90 tane hesabım var 7-8 tanesinin DA/PA değerleri 45-50-53 gibi muazzam değerlere sahip.

Yani sosyal medyada bu kadar iyiyken kazanç sağlayamıyorum.

Dediğim gibi tekrar tebrikler ve herkes adına teşekkürler. Elbette konuyu okuyacağım, ama bu anlatımla biz kazanamayız.

Herkese iyi forumlar, sevgiler.. Konuyu takipteyim...
sgportal berkaycatak murro

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sgportal sgportal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 38 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
bende sonucu merakla bekleyenlerdenim :)

bilisimciblog bilisimciblog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 141 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
Takip

Erdemakale Erdemakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)
selcuksofta Merhaba hocam, facebook'da paylaştığınız gönderiye beğeni gelmeyebilir. Mesela benim gönderime 20 beğeni gelince o gönderiden websiteyen gelen kişi sayısı 1k gibi bir rakam oluyor. Önemli olan elinizdeki kitleye merak uyandıracak tıklamalarını sağlayacak bir içerik oluşturmak ve bu içeriğin kapak fotoğrafını yaparak hesabında paylaşmak olacak. Bunun için photoshop kullanacağımızı benim sizlere şablon atacağımı söyledim zaten.

Ayrıca pinterst 100k görüntülenme hiçbirşey hocam emin olun milyonda birşey değil. 10milyon görüntülenmeye ulaşın devamlı görsel paylaşın 10milyon olunca hitler gelmeye başlayacak 100k da günlük 10 kişi girse şükredin zaten :)

Örnek:

birsevda selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Yazardurur Yazardurur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
reklam sınırlaması yemiyor mu site bu kadar hit çekmeyle

aOktemer aOktemer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Worker
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 78 / 56
  • Ticaret 3, (%100)
Deneme amaçlı facebook sayfası açtım gece. Dediği gibi yaptım. Sabaha baktim 12 beğeni olmuş sayfada. Demek ki üstüne düşülse takipçi kazanılacak. Güncellemeleri bekliyoruz.

indirimkuponlari.site

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

Erdemakale adlı üyeden alıntı

selcuksofta Merhaba hocam, facebook'da paylaştığınız gönderiye beğeni gelmeyebilir. Mesela benim gönderime 20 beğeni gelince o gönderiden websiteyen gelen kişi sayısı 1k gibi bir rakam oluyor. Önemli olan elinizdeki kitleye merak uyandıracak tıklamalarını sağlayacak bir içerik oluşturmak ve bu içeriğin kapak fotoğrafını yaparak hesabında paylaşmak olacak. Bunun için photoshop kullanacağımızı benim sizlere şablon atacağımı söyledim zaten.

Ayrıca pinterst 100k görüntülenme hiçbirşey hocam emin olun milyonda birşey değil. 10milyon görüntülenmeye ulaşın devamlı görsel paylaşın 10milyon olunca hitler gelmeye başlayacak 100k da günlük 10 kişi girse şükredin zaten :)

Örnek:

Teşekkür cevaplar için, aynen yaptığınız resim çok güzel olmuş. Ben herhangi bir resme logo basıp yayınlıyorum. Bu yüzden ilgi çekmiyor haklısın. Şahsen bende olsam tıklamam. ;) Tekrar teşekkürler
Erdemakale

kişi bu mesajı beğendi.

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Başarılar, takipteyim...

hasnicktir hasnicktir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Batman
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Söylenenleri uyguladım bizzat kendim de böyle bir yol kullanıyordum ama tabiki artıları oldu benim için dün de bir sayfa açtım gayet iyi oldu 1 günde 240 takipçiye ulaştım ve bu gece sonunda 300 olur diye düşünüyorum
Erdemakale

kişi bu mesajı beğendi.

recepozturk recepozturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek TSK PİYADE KOMANDO
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 55 / 75
  • Ticaret 2, (%50)
Hocam bi sayfa var bilgi vakti surekli videoalrini izliyordum demek senin miş bende girişiyorum bu işe mobilden ne kadar yapabilirim bilmiyorum ama basladik bismillah

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al