wmaraci reklam

Hitim Hiç Yükselmiyor

38 Mesajlar 5.161 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serdarr4 serdarr4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek teknoloji öğretmeni
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşım yukarıda ki tüm yazıları okuyacak zamanım yok. Ama bir tavsiye de ben vereyim. Yukarıda bazı bu işten anlayan arkadaşlarında olduğu gibi TİTLE lerini düzelterek işe başla. Bazı titlelerinin arasında - tire işareti var. Örneğin hayvan videosu - hayvanizle gibi bunları hayvanizle, hayvan videosu şeklinde düzenle. Sayfa tanım bilgilerini yazarken hayvan kelimesini ve video kelimesini kullan.
Ayrıca eklemiş olduğun videolar hakkında sayfalara yazılar eklemelisin ufaktan. Dediklerimi yaparsan çok kısa sürede hitlerin ne kadar arttığını görürsün. Ayrıca aşağıdaki makaleyi incelemenide tavsiye derim. http://www.teknolojiserdar.com/?pnum=128&pt=S%C4%B0TEN%C4%B0N%20H%C4%B0T%C4%B0N%C4%B0%20ARTIRMAK

Ek Olarak: Arkadaşım yukarıda ki tüm yazıları okuyacak zamanım yok. Ama bir tavsiye de ben vereyim. Yukarıda bazı bu işten anlayan arkadaşlarında olduğu gibi TİTLE lerini düzelterek işe başla. Bazı titlelerinin arasında - tire işareti var. Örneğin hayvan videosu - hayvanizle gibi bunları hayvanizle, hayvan videosu şeklinde düzenle. Sayfa tanım bilgilerini yazarken hayvan kelimesini ve video kelimesini kullan.
Ayrıca eklemiş olduğun videolar hakkında sayfalara yazılar eklemelisin ufaktan. Dediklerimi yaparsan çok kısa sürede hitlerin ne kadar arttığını görürsün. Ayrıca aşağıdaki makaleyi incelemenide tavsiye derim. HTML kodu ekleyemiyorum sayın admin. f1

Teknoloji ve Eğitim Donanması
wmaraci
reklam

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Hit alacak konular seç hocam.Çok giriş olan kelimelerin yan kelimelerini kullan daha hızlı yükselir hit kazanırsın.Mesela elma hakkında çok konu açan site vardır.Sıralamaya girmeniz zor.Ama Yeşil elma nerede yetişir gibi bir konu az açan olur ve aratanı bol olur.Siz bu konuyu açarsanız hem hit alırsınız hemde yükselirsiniz.Yani yan kelimeleri düşünün.
masal001

kişi bu mesajı beğendi.

masal001 masal001 www.hayvanizle.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

serdarr4 adlı üyeden alıntı

Arkadaşım yukarıda ki tüm yazıları okuyacak zamanım yok. Ama bir tavsiye de ben vereyim. Yukarıda bazı bu işten anlayan arkadaşlarında olduğu gibi TİTLE lerini düzelterek işe başla. Bazı titlelerinin arasında - tire işareti var. Örneğin hayvan videosu - hayvanizle gibi bunları hayvanizle, hayvan videosu şeklinde düzenle. Sayfa tanım bilgilerini yazarken hayvan kelimesini ve video kelimesini kullan.
Ayrıca eklemiş olduğun videolar hakkında sayfalara yazılar eklemelisin ufaktan. Dediklerimi yaparsan çok kısa sürede hitlerin ne kadar arttığını görürsün. Ayrıca aşağıdaki makaleyi incelemenide tavsiye derim. http://www.teknolojiserdar.com/?pnum=128&pt=S%C4%B0TEN%C4%B0N%20H%C4%B0T%C4%B0N%C4%B0%20ARTIRMAK

Ek Olarak: Arkadaşım yukarıda ki tüm yazıları okuyacak zamanım yok. Ama bir tavsiye de ben vereyim. Yukarıda bazı bu işten anlayan arkadaşlarında olduğu gibi TİTLE lerini düzelterek işe başla. Bazı titlelerinin arasında - tire işareti var. Örneğin hayvan videosu - hayvanizle gibi bunları hayvanizle, hayvan videosu şeklinde düzenle. Sayfa tanım bilgilerini yazarken hayvan kelimesini ve video kelimesini kullan.
Ayrıca eklemiş olduğun videolar hakkında sayfalara yazılar eklemelisin ufaktan. Dediklerimi yaparsan çok kısa sürede hitlerin ne kadar arttığını görürsün. Ayrıca aşağıdaki makaleyi incelemenide tavsiye derim. HTML kodu ekleyemiyorum sayın admin. f1

ilgine tesekkur ederim dostum. ok title daki tireleri virgule cevirecegim. videolara aciklama giriyorum isterseniz bir bakin yetersiz mi? sayfa tanim bilgilerini yazarken hayvan ve video kelimesini kullan demissiniz. videolara girdigim aciklamalari mi kastediyorsunuz?

Eqen Eqen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle hedefini büyük tutup youtube'yi kendine rakip aldığın için seni canı gönülden destekliyor siteni sık kullanılanlara ekleyip sık sık +1 hit olarak ulaşaçagımı bildirip saygı ve sevgilerimi gönderiyorum.
masal001

kişi bu mesajı beğendi.

Öğrenmeye geldik
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Eqen adlı üyeden alıntı

Öncelikle hedefini büyük tutup youtube'yi kendine rakip aldığın için seni canı gönülden destekliyor siteni sık kullanılanlara ekleyip sık sık +1 hit olarak ulaşaçagımı bildirip saygı ve sevgilerimi gönderiyorum.

Sayenizde çok güldüm.. Youtube u rakip almak :) karıncanın fille savaşması gibi :) ama sık kullanılanlara ekleyip +1 hit verdiğiniz için çok teşekkür ederim dostum :)
Eqen

kişi bu mesajı beğendi.

Eqen Eqen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

masal001 adlı üyeden alıntı

Sayenizde çok güldüm.. Youtube u rakip almak :) karıncanın fille savaşması gibi :) ama sık kullanılanlara ekleyip +1 hit verdiğiniz için çok teşekkür ederim dostum :)

Sağol Baş tacısın :)
masal001

kişi bu mesajı beğendi.

Öğrenmeye geldik

kadirizma kadirizma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek WM Aracı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle bende forma yeni giriyorum bende yavaş yavaş öğreneceğim diye bekliyorum fakat senin sitene girip videolara bakmak isterdim fakat videolar çok takılıyor ve kimisi açılmıyor. bi elden geçir bence çünkü sayfa hızı düştükçe hit seviyende düşüyor . Başarılı yerlitube :)

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
bende pek videolar takılmıyor ama anlamadım :( birde açılmayan video var demişsiniz ama... bende hepsi açılıyor.. bir örnek verirmisin açılmayanlara...

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al