wmaraci reklam

Neden Para Kazanamıyorsun? Yanlış Seçimler, Yanlış Kararlar!

30 Mesajlar 5.192 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Merhaba arkadaşlar, bu yazımı sonuna kadar okursanız bu yazım sizlere çok şey katacak. Bunu yıllardır bu forumlar da kendini eskitmiş birisi olarak söylüyorum.

Burada %99'unuz bir site açarak, buradan bazı Reklam gelirleri ile para kazanmak istiyorsunuz veya Ticari bir site açarak buradan ürün satarak para kazanmak istiyorsunuz. Yaptığınız bazı yanlışlardan başlamak istiyorum.

UYDURUK, KIYDIRIK SİTELER AÇMAKTAN VAZGEÇİN!

Evet burada birçok insan bana cephe alacak, ama verdiğim kategorilerin hepsinden para kazanmaya çalışan insanlar ahmaktır. Bunu bana karşı cephe alın diye yapmıyorum, doğruları öğrenin diye yapıyorum.

MP3, MP4, İndirme, Torrent, İlahi, Güzellik, Sağlık, Teknoloji, ve bu sektör de rekabeti olan tüm siteler, hepsi boş, gereksiz, size uzun vadede para kazandırmayacak sitelerdir.

Yaa abi, yaa kardeşim ben BC.vc den işte bilmem link kısaltma, bilmem ne reklam sitelerinden para kazanıyorum diyeceksiniz. Ben bu insanlarla gerçekten tartışmaya gerek bile duymuyorum. Kazandığınız para kaç kuruş? 100-200-300 hadi 2.000 TL olsun! Yüksek düşünün, hedeflerinizi yüksek tutun.

REKABET YÜKSEKSE, PARA YOK! SİTEN YOK, SEN YOKSUN!

Sağlık, Teknoloji, Kadın, Otomobil, bilmem ne buna benzer hergün belirli belirsiz kategori görüyorum. Bu sektörler de artık parayı, ilk önce bu sektörlere girmiş insanlar kazanıyor. Rekabeti çok olan sektöre girmek, sizin şansınızı %80 olarak indirir. Bu kategoriler de site açmayın, ve para kazanma umuduna girmeyin. Şimdi Pinterest diye bir otomatik Spam oluşturucudan para kazanıyorlar, tonlarca para kazanıyorlar diyecekler. Pinterest dediğiniz sistemi anlama kavramınız yoksa, bu konu hakkında da sizlerle tartışmaya girmeyeceğim. Rekabet araştırması yapın, en çok kazandıran kelimelere odaklanın, yeni trendlere ve kategorilere göz atın, sektörü onlar değil, siz ele geçirin ve siz kazanmaya başlayın. Uyduruk, kindirik site açmaktan vazgeçin güzel kardeşlerim. Girişimci olun, herkesin yaptığını yapmayın. Bakın şuanda iki sektör var, parayı götüren ve rekabeti yavaş yavaş çoğalan.

Sosyal Medya
Pinterest
Mobil Uygulama

Şuanda bu sektörler de öyle paralar dönüyor ki, emin olun. Hatta site filan da açmayın, direk kendinizi verdiğim sektörlere odaklayın yeni başlayanlar için, veya hala para kazanmak için uğraşan kardeşlerim için söylüyorum. Tabi bu verdiklerim, sadece bir kısmı, para dönüyor, ama birileri kazanıyor, buna bende dahil. Hepiniz uyuyorsunuz, uyutuluyorsunuz, kafanızı malesef eski şeylere öyle kaptırmışsınız ki, hala oradan para kazanmak için didinip didinip duruyorsunuz, boşa kürek çekmeyin. Yenilikçi olun..

İyi forumlar.
bd Okeskin AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
Dost acı söyler
nigne2011 Economist Petro

kişi bu mesajı beğendi.

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)

O söz değişti günümüzde
Dost yalan söylüyor doğrusu
Okanisik gundemtube

kişi bu mesajı beğendi.

kibaradam35 kibaradam35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 6 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Bence çok haklı. Yazı güzel olmuş. İlham verici.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Özet: Site açmaktan vazgeçin
bluecity darknov4 Petro

kişi bu mesajı beğendi.

uygunindir uygunindir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 163 / 171
  • Ticaret 9, (%100)
Yoo torrent sitesi rekabetlidir evet ama 6 ay boyunca 0 TL getiren site bir diziden dolayı patlama yapmıştı ve o ay 5K kazanmıştım :)
xsafa basich gundemtube

kişi bu mesajı beğendi.

Günlük 5K Hitli DA : 18 PA :24 İndirme Sitesinden Uygun fiyata Footer Link (PM)

MimarKaan MimarKaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
çok haklısınız pinterest kısmını anlamadım pintopin hariç nasıl bir yöntemden bahsediyorsunuz
gundemtube

kişi bu mesajı beğendi.

SMMPANEL SMMPANEL MKA Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 315 / 130
  • Ticaret 17, (%100)
Wordpress biraz öğreniyim diye bir site kurdum rüya tabirleri sitesi pek bir beklentim Yok açıkcası sonrasında forumlardan konu okudum ne sitelerinden para kazanılabilir diye işini iyi yaptığını düşündüğüm Kişiler nelere yönelmiş onlara baktım şöyle bir sonuca vardım doğru mu bilmiyorum :)

Pinterest ile subdomain destekli Yabancı bir site açıp yemek tatlı tarifleriyle oluşan bir site yapmanın çok mantıklı olacağını düşündüm tabikide bunu yapabilecek düzeyde değilim :)

Kendim daha çok idda tahminleri sitesi açıp Facebook Twitter ve İnstagramdan desteklemeyi düşünüyordum 10-15 Google reklamına tıklayın sıradaki kupon için falan filan :) daha önce site olmasa da para kazandım burdan (**************lık değil :) ) veya mobil uygulama kurup 100₺ ye satarak mesela Google Play’de yayınlamak 25$ :) idda alanında yüksek kitleye ulaşmak çok zaman almıyor

Hangisinden ilerlemeliyim bilmiyorum hala net bir şey Yok kafamda
gundemtube

kişi bu mesajı beğendi.

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Arkadaşlar birçok PM ve mesaj geliyor. Sorularınızı, lütfen verdiğim Mail adresine atın. Şu şekilde soru sormayın: "Ne yapabilirim, şu tutar mı, bu proje olur mu?" İnandığınız zaman ve bildiğiniz, tecrübeli olduğunuz bir sektörse, veya projenize gerçekten güveniyorsanız; sizin başarılı olmamanız için hiçbir sebep yok. Başarılı olmak istiyorsanız, önce inanın, sadece para kazanmak için birşeye odaklanmayın. Bilginiz yoksa araştırın. Bakın üstte örnek veriyorum: " Mobil uygulama " para kazancı şuan çok ciddi miktar da dönüyor dedim, sizin Mobil uygulama sektörü hakkın da bilginiz yoksa araştırın, kategorilere göz atın, daha önce insanlar bu kategoriler de hangi projelere yönelmiş araştırmasını yapın ve size uygunsa sektöre odaklanın.
AhmetCakmak34 gundemtube

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Ağzınıza sağlık. Arkadaşların "Ne yapabilirim, şu tutar mı, bu proje olur mu?" gibi sorular sormasının da tamamen tembellik ve kolaya kaçmak olduğunu düşünüyorum. Araştırıp kendilerine uygun sektörü bulmaları gerekiyor. Her şey araştırmak ve denemekten geçiyor. Denemekten kasıt teknoloji sitesi açıp teknoloji haberleri paylaşmak değil tabiki. :)
Economist TyroneSoftware gundemtube

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al