wmaraci reklam

Webmasterlık Hakkında Bilgileri Nereden Edinmemi Önerisiniz ?

8 Mesajlar 543 Okunma
wmaraci reklam

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Selam arkadaşlar ben bu dalda yer alan bilgileri öğrenmek ilerde bu alanla ilgili olarak bir meslekte çalışmak istiyorum ama aklıma takılan şey okuluna veya kursuna giderekmi öğrenmem yoksa evde internetten kendi başıma birşeyler yaparakmı öğrenmem benim için verimli olur bilemedim. Bu konuda önerilerinize açığım teşekkürler. Başlangıç düzeydede olsa az çok bilgi edindim internette.

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Öncelikle ne tarz site açacaksanız onunla ilgili içerikleri okuyun ve kendiniz birebir anlatımları uygulayarak sitenizi oluşturun. Deneyerek, hatalar yaparak zamanla öğrenirsiniz.

Açıkcası bu iş en iyi pratik yapılarak öğrenir. Ücretli eğitimler almanıza ilk etapta gerek yok.
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

Miraccsanci Miraccsanci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 86 / 89
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam şu anda çoğu sitenin sahibi sadece para kazanabilmek adına site açıyor. İleride sende yaparsın ama ilk başlarda aklına para kazanma gibi bir düşüncen olmadan ücretli/ücretsiz. Video veya dersler izleyerek öğrenebilirsin ama sadece bunlar yetmez senin de pratik yapman ve birşeyleri kendi mantığınla çözmen gerekir. Zamanla tecrübe edinirsin zaten
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
yanıtlarınız için teşekkürler ben şimdilik bu alanla ilgili makaleleri okuyorum bir ara kodlama eğitimi görmüştüm ücretsiz şimdi ise pek çok makale okuyup bilgi edindikten sonra kod kısmına geçiş yapıcam inş bide onları öğrencem bakalım hayırlısı.

wmaraci
wmaraci

nozver nozver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 36 / 81
  • Ticaret 0, (%0)
şöyle başlayalım,
frond end yani kullanıcının göreceği taraf
back end yani kullanıcının görmeyeceği arka plandaki islemleri yapan kısım
back end ci de olmak isteseniz bir miktar html css bilmeniz cok faydali olacaktır diye düşünüyorum. html css ogrenin youtube da dersleri var öğrenmeniz kısa sürer gözle görülür birseyler yapmak sizi sevklendirir.
frond end ci olmak isterseniz photoshop corel draw vs gibi sitenizin cizimlerini yalacaginiz bir programi kullanmayi ogrenmeniz lazim ayni zamanda html css den sonra frond end istiyorsaniz javascript jquery ve bunlarin kutuphanelerini arastirabilirsiniz.
Ama back end ci olmaya karar verirseniz php asp django gibi bir programlama dili ogrenmeniz gerekir. php oneririm.

Özet geçecek olursam html css ogrenerek başlayın yine burda gelişiminiz ile ilgili çözemediğiniz bulamadığınız bir şey olursa konularda sorarsanız da yardımcı olmaya çalışırım bizzat sormak isterseniz ozel mesaj atabilirsiniz.
çıktığınız yolda başarılar dilerim
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

nozver adlı üyeden alıntı

şöyle başlayalım,
frond end yani kullanıcının göreceği taraf
back end yani kullanıcının görmeyeceği arka plandaki islemleri yapan kısım
back end ci de olmak isteseniz bir miktar html css bilmeniz cok faydali olacaktır diye düşünüyorum. html css ogrenin youtube da dersleri var öğrenmeniz kısa sürer gözle görülür birseyler yapmak sizi sevklendirir.
frond end ci olmak isterseniz photoshop corel draw vs gibi sitenizin cizimlerini yalacaginiz bir programi kullanmayi ogrenmeniz lazim ayni zamanda html css den sonra frond end istiyorsaniz javascript jquery ve bunlarin kutuphanelerini arastirabilirsiniz.
Ama back end ci olmaya karar verirseniz php asp django gibi bir programlama dili ogrenmeniz gerekir. php oneririm.

Özet geçecek olursam html css ogrenerek başlayın yine burda gelişiminiz ile ilgili çözemediğiniz bulamadığınız bir şey olursa konularda sorarsanız da yardımcı olmaya çalışırım bizzat sormak isterseniz ozel mesaj atabilirsiniz.
çıktığınız yolda başarılar dilerim

değerli yorumunuz içiin teşekkürler Html bildiğim için kursta gördüm bu kadarı bile şevklenmem için yeterli oldu yorumunuz sayesinde yani en azından birazda olsa ileriye gittiğimi düşündüm benimde kodlara geçtiğimde aklımda php vardı youtube videolarından biraz aşinayım ama tam öğrenmedim öğrencem artık :) tekrar teşkkürler.

conference conference Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İt
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 33 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bu işi yapacaksanız ileride kursuna gitmenizi tavsiye ederim.
Yok hobi amaçlı bakıyorum derseniz deneme yanılma yöntenleri, videolar ile başlayabilirsiniz.
İş hayatında profesyonel birisi ve aranan bir insan olmak isterseniz php yada asp mutlaka bilmeniz gerekir.
Hertürlü projeyi kodlayabilmeniz gerekir. Buda ancak kurs ile olur. Oturup mantıģını çözerim diyebilirsiniz, belkide çözersiniz ama eğitim eğitim eğitim hocam. Gerisi boş
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
okul araya girmese aslında kursuna gitcemde işte okuldan gidemiyorum bir diğer yandan okuldan vazgeçip sadece bu alanda eğitim görmek istiyorum ama bakalım :S

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al