wmaraci reklam

Partner Tercihi

9 Mesajlar 1.095 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

harunisk harunisk We Love Network Marketing
  • Üyelik 17.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek caemi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 674
  • Beğeniler 117 / 116
  • Ticaret 16, (%94)
Arkadaşlar merhaba, youtube üzerinde ekonomi kanalım var. Şuan abone sayım 530, aylık görüntülenme ise ortalama 7.000 ... Türkiyedeki partnerlere başvuru yaptım. Gizza onların içeriklerine uygun olmadığı için kabul etmedi, wediacrop ise daha çok çalışman gerek dedi... Fakat kanal her gün saldırıya uğruyor ve sürekli kanalı aşağıya çekmek istiyorlar... Kanalım bir kaç kez kapandı ve her seferinde kendi kendime geri açmayı başardım... Fakat bir sonraki darbede geri açamama gibi bir şüphe var içimde :) Gerçi kanal da herahngi bir spam, aldatıcı, telifli içerik yok... Tamamen özgün... Şimdi sizden ricam 530 abone ve aylık ortalama 7.000 Aboneye beni kabul edecek bir partner ve bu partnerin kanalımı desteklemesi olacak... Yani kapanırsa kanalı ben açmakla uğraşmak yerine, onların el atmasını istiyorum... Çünkü bir çok kişi bu şekilde kanallarını ayakta tutuyorlar...

İlgili arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim :)

Not kanal adresi isteyen olursa PM olarak gönderebilirim.

wmaraci
reklam

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
Hocam konu dışı biraz ama aylık ortalama 7.000 görüntülenme çok az değilmi 530 aboneli bir kanal için? Benim 750 aboneli kanalım var ve günlük en az 4 bin görüntülenme alıyor.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
@cihan1 kanalın türünede bağlı aslında

• Üyelik 17.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek caemi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 674
  • Beğeniler 117 / 116
  • Ticaret 16, (%94)

cihan1 adlı üyeden alıntı

Hocam konu dışı biraz ama aylık ortalama 7.000 görüntülenme çok az değilmi 530 aboneli bir kanal için? Benim 750 aboneli kanalım var ve günlük en az 4 bin görüntülenme alıyor.

ufak ufa artıyor hocam...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
harunisk inşallah daha da iyi gelişir hocam. Partner olarak Freedom 'u kullanan baya var yabancı bir partner firması ve ödeme limiti 10 dolar sanırım. (Yanlış hatırlıyor olabilirim)

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam 600 bin izlenmeli, 730 aboneli kanala sahibim. Bu istatistiklerle bile özel muamele alamıyorum hiçbir partnerden ki sizin dediğiniz gibi "ben uğraşmayayım onlar açtırsın" uygulaması yok. Partnerimi uzun süre kullandıktan sonra bünyesinde barındığım bayi sistemi kapattı. 5 aylık ödemem onlarda kaldı ve bundan sonra Adsense başvurmaya karar verdim. O kadar illet bir şey ki ayrılma talebinde bulunuyorsunuz, bir ay içerisinde bunların size feedback yapıp ayrılmanız için onay vermesi gerekiyor. Bunlar da para kazanıyorum diye bekletip duruyor. Girsen bi dert ayrılsan bi dert. Ayrıca partnere ilk girişinizde yaptıkları sözleşmede 1 yıl ayrılmamaya söz veriyorsunuz ve ayrılamıyorsunuz. Yolun başındayken hiç partnere bulaşmayın direk youtube adsense kullanın. Reddedilirseniz sabredin yine başvurun ama partner kullanmayın.
-
Bu arada yok illa girmek istiyorum diyorsanız youtube forumlarında bu partnerlik sistemlerinin bayileri var. Aracı ne kadar artarsa vereceğiniz komisyon da o kadar artıyor yani. İyi forumlar :)

• Üyelik 17.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek caemi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 674
  • Beğeniler 117 / 116
  • Ticaret 16, (%94)

Yaman adlı üyeden alıntı

Hocam 600 bin izlenmeli, 730 aboneli kanala sahibim. Bu istatistiklerle bile özel muamele alamıyorum hiçbir partnerden ki sizin dediğiniz gibi "ben uğraşmayayım onlar açtırsın" uygulaması yok. Partnerimi uzun süre kullandıktan sonra bünyesinde barındığım bayi sistemi kapattı. 5 aylık ödemem onlarda kaldı ve bundan sonra Adsense başvurmaya karar verdim. O kadar illet bir şey ki ayrılma talebinde bulunuyorsunuz, bir ay içerisinde bunların size feedback yapıp ayrılmanız için onay vermesi gerekiyor. Bunlar da para kazanıyorum diye bekletip duruyor. Girsen bi dert ayrılsan bi dert. Ayrıca partnere ilk girişinizde yaptıkları sözleşmede 1 yıl ayrılmamaya söz veriyorsunuz ve ayrılamıyorsunuz. Yolun başındayken hiç partnere bulaşmayın direk youtube adsense kullanın. Reddedilirseniz sabredin yine başvurun ama partner kullanmayın.
-
Bu arada yok illa girmek istiyorum diyorsanız youtube forumlarında bu partnerlik sistemlerinin bayileri var. Aracı ne kadar artarsa vereceğiniz komisyon da o kadar artıyor yani. İyi forumlar :)

hocam merhaba, adsense hesabım mevcut... fakat kanal çok saldırı alıyor ve her seferinde kendim açtırmak için kanalı uğraşıyorum... kanal da herhangi bir spam içerik olmadığı halde youtube kanalımı kapatabiliyor... şeytan kulağına kurşun son beş aydır herhangi bir kapanma gibi bir durum söz konusu değil.

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
harunisk Youtube'a mail atmayı denediniz mi? Sürekli gereksiz şikayet aldığınızı, sürekli de onların kara listesine düşüp hesabınızın deaktif hale geldiğini anlatın. Her kapanmasında açtığınıza göre şikayetlerin asılsız olduğunu saptayacaktır.

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)

harunisk adlı üyeden alıntı

hocam merhaba, adsense hesabım mevcut... fakat kanal çok saldırı alıyor ve her seferinde kendim açtırmak için kanalı uğraşıyorum... kanal da herhangi bir spam içerik olmadığı halde youtube kanalımı kapatabiliyor... şeytan kulağına kurşun son beş aydır herhangi bir kapanma gibi bir durum söz konusu değil.

hocam saldırı derken neyi kast ediyorsunuz nasıl saldırı alıyorsunuz? Birde Youtube kanalınızın panelinde para kazanma sekmesine gelin. Orada Adsense teknik ekibi ile iletişim kurabileceğiniz bağlantılar var oradan derdinizi anlatmanızı öneririm

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al