wmaraci reklam

Sizce son videom nasıl olmuş arkadaşlar

6 Mesajlar 857 Okunma
wmaraci reklam

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

Yaklaşık bir ay önce YouTube kanalı kurdum siteme ait ve ilk videolarımda eksiklikler vardı
Yapılan eleştiriler üzerine biraz çalışma yaptım elimden geldiğince düzeltmeye gayret ettim.
Sizce bu video nasıl olmuş genel olarak konu içerik degilde ses üzerine yorum yaparsanız sevinirim samimi yorumlarını ile daha da geliştireceğimi düşünüyorum

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

sinan06 sinan06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webtasarım - Grafik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 9, (%100)
Düşünce güzelde hocam biraz amatör kalmış. Ses olarak duraklamalara dikkat etmelisin bence. Biraz yavaş ve daha gür bir ses olabilir.
Kolay gelsin.
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

sinan06 adlı üyeden alıntı

Düşünce güzelde hocam biraz amatör kalmış. Ses olarak duraklamalara dikkat etmelisin bence. Biraz yavaş ve daha gür bir ses olabilir.
Kolay gelsin.

Teşekkürler hocam ama amatör lugu nasıl profesyonel yapabilir im peki bir iki ipucu verebilir misiniz

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
İşe kanal ismini değiştirmek ile başlayabilirsiniz; Tarih Komplo

Sanki anahtar kelimelerden en gözde olanları kanal ismi yerine yazmış gibisiniz.

Şahsi görüşüm değişmesi yönünde.
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

kenan3507 kenan3507 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğrafçı - Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 1 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam maddiyatın yettiğince en azından sesin daha temiz çıkacağı bir mikrofon almanı tavsiye ederim. Behringer c1 usb versiyonunu tavsiye edebilirim yada daha uygun fiyatlı bulabilirsen bir condenser mikrofon. C1 fiyatları 200ü buluyor ama ses üzerinden çalışacaksan şart gibi duruyor. Bence kanal ismi ilginç ve güzel.. Ama kanal profil resmini değiştirmeni tavsiye ederim bu tarz bir kanala biraz daha karanlık bir profil yakışırdı diye düşünüyorum. Dediğim gibi ekipman ile zamanla işinde profesyonelleşirsin şu an yaptığın şey ileride büyük bir kanalın altyapısını hazırlayıp yatırım yapmak.. Zaten sıfırdan başlayan hangi youtuber ilk videosundan en iyisini yapmış :) Başarılar dilerim yolun güzel aynen devam :)

Ek Olarak: Bu arada ses tonun ve vurgularını güzel buldum. Ben olay bir mikrofonla çözülür diyorum :)
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

kenan3507 adlı üyeden alıntı

Hocam maddiyatın yettiğince en azından sesin daha temiz çıkacağı bir mikrofon almanı tavsiye ederim. Behringer c1 usb versiyonunu tavsiye edebilirim yada daha uygun fiyatlı bulabilirsen bir condenser mikrofon. C1 fiyatları 200ü buluyor ama ses üzerinden çalışacaksan şart gibi duruyor. Bence kanal ismi ilginç ve güzel.. Ama kanal profil resmini değiştirmeni tavsiye ederim bu tarz bir kanala biraz daha karanlık bir profil yakışırdı diye düşünüyorum. Dediğim gibi ekipman ile zamanla işinde profesyonelleşirsin şu an yaptığın şey ileride büyük bir kanalın altyapısını hazırlayıp yatırım yapmak.. Zaten sıfırdan başlayan hangi youtuber ilk videosundan en iyisini yapmış :) Başarılar dilerim yolun güzel aynen devam :)

Ek Olarak: Bu arada ses tonun ve vurgularını güzel buldum. Ben olay bir mikrofonla çözülür diyorum :)

Teşekkürler hocam mikrofon işi aklımda ve isim vermeniz harika olmuş bakicam çok sagolun
kenan3507

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al