wmaraci reklam

Udemy'de Ruhi Çenet Eğitimi

50 Mesajlar 16.030 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dexteryasin dexteryasin facebook.com/mr.robot0 Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum Van
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

xLyra adlı üyeden alıntı

dexteryasin Hocam yorumunuz şimdi gördüm, kusuruma bakmayın.

Evet hocam YouTube'de içerik stüdyosunda eğitim veriyor, ama bunu bir YouTuber'den almak daha mantıklı değil mi? ( Kendi düşüncem, şimdi diyebilirsiniz YouTube'yi, YouTube'den daha mı iyi bilecek Ruhi? Tabi ki hayır. Ama aması yok hocam tıkandım. :D )

Ya kısacası youtuber olmak istiyorsan hiç bir şey seni yolundan etmemeli :) Sürekli videolara odaklanıp yeni video içerikleri üretmelisin. Ruhinin tecrübeleriyle kısa yoldan mantığı kavrayabilirsin veya youtube'dan zamanla kendi tecrübeni oluşturarak devam edersin. İçeriklerin sağlam olmalı hatta eşsiz bir konu bulabilirsen süper olur destek te çıkarlar. Bol şans :)

wmaraci
reklam

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Güncel :)

Bu konu hakkında düşünceleriniz,önerileriniz nelerdir?

Snotrau Snotrau WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek S.E.M & S.E.O Expert
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 4, (%100)

xLyra adlı üyeden alıntı

İsa Hocam dediğinizi yapmak için bir kasaba,çiftlik ortamında yapmamamız lazım :D Mazallah dar ağacında sallandırırlar yeminle :) Hocam bu arada Konu başlığında Ruhu yazmışım keşke uyarsaydınız :D

İstanbulda ve izmirde evlerinde israil bayrağı asılı binalar var binalar ağır techizatlı polis ekiplerinde korunuyor bu korumayla biraz zor :D

Olmayacak diye birşey yoktur.

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
Ya hocam bunları nasıl izliyorlar bilmiyorum adamlar gidiyor yabancı youtuberleri sabah aksam izleyip yeni şeyleri tutup burada yapmaya çalışıyorlar Türkiye'ye uydurmaya falan çalışıyorlar o kadar saçma ki.

⭐ mobil uzman⭐
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Masiva Masiva MasivaTurk.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 0 / 78
  • Ticaret 1, (%100)
.....

glockmae glockmae Hoop biraderim! Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Avare
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 0 / 207
  • Ticaret 8, (%100)
5 Yılda 500 bin 600 bin falan kazanmış. Bilgilerini satarak çok daha kısa sürede kazandığı parayı tekrar kazanacak :)
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

Yavuzs Yavuzs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel set :)

drofa drofa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 44 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Boş set.youtubenin kendi eğitim gereçleriyle ve internette yer alan zibilyon tane yazı video ile aynı şeyler öğrenilebilir hatta daha fazlası. Bu set sanırım 10 17 yaş arası için daha uygun, yani hiçbir şey bilmeyen, youtube'ın ve yutubırların çoğu gelirini oluşturan kitle.

Kaliteli içerikler ile 0'dan yükselmek şuan için maalesef çok zor. Çok orjinal bir fikir viral olup yükselmedikten sonra bu işler geçti artık. Ya videonun biri twitterda facede paylaşılıp viral olacak ya da çok aranan birşeyi sunacaksın.

Ancak şuan belli bir abone sayısına sahip youtubırlar hiçbir katkı sağlamayan vasıfsız videolar ile insanların vaktini çalmakta ustalaştılar. Bazıları diyecek "onların amaçları eğlendirmek bilgi vermek değil ki" ancak bir düşünüm hitap ettiğiniz kitle 8-18 yaş. Hiç mi akıllarından geçmiyor bu yutubırların "acaba bugun bi kitabın tanıtımını yapıp okutsam mı çocuklara, acaba tarihimizde önemli olaylardan bir şeyler paylaşıp kültür arttırsam mı?" Varsa yoksa boş videolar kışkırtmalar challengeler. Bıktım bu boş videolardan ve insanlardan. Enes batur örneğin bir sürü çocul seni izliyor, haftada bir kere kitap paylaşsan da teşvik etsen? Tarihle edebiyatla ilgili bilgi versen? Evet erken olabilir bazı şeyler ama bilinse ne kadar güzel olur. Ama yok ne kadar çok izlenir derdinden başka bir şey yok. Katkı sağlama derdi yok. Umarım yakın zamanda bu vasfı sağlamayan yutubırlar yani para avcıları iflas ederler. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Eflaki Eflaki Ekşi Sözlük Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 188 / 247
  • Ticaret 162, (%100)
Ben videodaki kazan kazandığına inanmıyorum. Türkiye'de CPM değerleri ortada. Orada anlattığına göre 1000 izlenmeye 1,5-2 tl kazanması lazım, bunun mümkün olmadığı kanaatindeyim. Güzel reklam yapmış.

Ghostcastle Ghostcastle WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 91 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
eğitim seti nasıl alanlar memnun mu?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al