wmaraci reklam

Udemy'de Ruhi Çenet Eğitimi

50 Mesajlar 16.027 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Herkese merhaba, Ruhi Çenet'in YouTube eğitim setini alacak arkadaşlar var mıdır? Bu konuda ki görüşleriniz nelerdir? :confused:

Eğitim seti ile ilgili video

Udemy - Ruhi Çenet Profili

Merhaba!

Hikayem üniversite eğitimi almak için 17 yaşında tek başıma Hindistan'a gitmemle başladı. Robot tasarlamak istediğim için Hindistan'da Yazılım Mühendisliği okudum. Bu sırada YouTube kanalımı da kurmuştum ve her gün gelen 10-15 abonenin verdiği tutku bana yazılım kariyerimi adeta unutturdu. Pune'de bir yazılım mühendisi olarak çalışırken Youtube kanalım 40.000 aboneye ulaşınca işi bıraktım ve bir YouTuber olmaya karar verdim.

Aradan 4 yıl geçti, bugün itibariyle "Ruhi Çenet Videoları" isimli YouTube kanalımda 2.500.000 aboneyi geçtim ve videolarım toplamda 300.000.000'dan fazla izlendi.

2016'nın başlarında YouTube'da 1.000.000 aboneye ulaşınca bunu kuradan rastgele bir ülke seçip Güney Afrika'nın Johannesburg şehrine giderek kutladım. YouTube'de her geçen gün kendime yeni hedefler koymaya devam ettim.

Ancak şimdiki hedefim ise:

Size 6 yıl boyunca YouTube üzerinde öğrendiğim tüm tecrübelerimi, stratejilerimi ve tekniklerimi YouTube eğitimimde sizlere aktarmak! Benim 6 yıllık deneyimimi siz sadece saatler içerisinde izleyip öğrenerek Youtube'dan para kazanabilir bir seviyeye geleceksiniz.

YouTube eğitimi konusunda sayısız seminerler verdim, Youtube'un organize ettiği uluslararası panellerde konuşma yaptım; Garanti Bankası, Unilever gibi büyük markalara sosyal medya danışmanlığı yaptım.

Ve şimdi sıra sizde!

Eğitimi Satın Alan Arkadaşlarımızın Yorumu;

Aziranea07 adlı üyeden alıntı

Ben eğitimi satın aldım 50 liraya hep bilinen şeyleri anlatıyor zaten paranıza değmez almayın bile.

wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Arkadaşlar youtube'da abone kazanmanın sırrını açıklıyorum; şimdi internetten 1 adet İsrail bayrağı satın alıyorsunuz, elinizde bu bayrağı sallayarak 1 gün boyunca hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Eğer hayatta kalabilirseniz tebrikler, tek bir videoyla 100m izlenme garanti.

Şaka bir yana Youtube yapılacak iş değil Türkiye'de, ben olsam iç giyim işine girerim. İnsanlar video izlemeyi bırakabilir ama don almaktan vazgeçemez.
Bipixel aHoruz uzunlarpc

kişi bu mesajı beğendi.

teknoburgers teknoburgers Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)
Eğitimin sonunda böbrek kaçakçılığının sırlarını öğrenebilecek miyiz? Ona göre alıcam da.

• Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
İsa Hocam dediğinizi yapmak için bir kasaba,çiftlik ortamında yapmamamız lazım :D Mazallah dar ağacında sallandırırlar yeminle :) Hocam bu arada Konu başlığında Ruhu yazmışım keşke uyarsaydınız :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)

teknoburgers adlı üyeden alıntı

Eğitimin sonunda böbrek kaçakçılığının sırlarını öğrenebilecek miyiz? Ona göre alıcam da.

Böbrek kaçakçılığını bilemem de, bana göre bu eğitimden sonra düzenli kanalların çıkabileceği kanaatindeyim.
sokrates teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

teknoburgers teknoburgers Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)

xLyra adlı üyeden alıntı

Böbrek kaçakçılığını bilemem de, bana göre bu eğitimden sonra düzenli kanalların çıkabileceği kanaatindeyim.

Ama adam az kazanmış cidden. 50 bin lira nedir? Aylık 1500 ₺'ye geliyor. Ek iş olarak yapılabilir ama...

Edit: Adam aylık 5 bin kazandım diyor? Kafam karıştı...

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)

İsa adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar youtube'da abone kazanmanın sırrını açıklıyorum; şimdi internetten 1 adet İsrail bayrağı satın alıyorsunuz, elinizde bu bayrağı sallayarak 1 gün boyunca hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Eğer hayatta kalabilirseniz tebrikler, tek bir videoyla 100m izlenme garanti.

Şaka bir yana Youtube yapılacak iş değil Türkiye'de, ben olsam iç giyim işine girerim. İnsanlar video izlemeyi bırakabilir ama don almaktan vazgeçemez.

Hunharca güldüm kardeşim :) ya çok iyi ya çoook :) ahahaha halen daha gülüyorum rabbim de seni güldürsün..

yapılacak iş ama herkes aynı konsept gidiyor değişik birşeyler yapmaları lazım yeni başlayacaklara sözüm :D
contentwriter sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Bi bitmedi şunlarda youtube yasaklansada kurtulsak vallaha yıldım.
useranonimm

kişi bu mesajı beğendi.

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Bos is bunlar. Egitimmis hikaye.
OguzSDK

kişi bu mesajı beğendi.

Deneme

dexteryasin dexteryasin facebook.com/mr.robot0 Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum Van
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Bu eğitimlerde hep bilindik şeyler var youtuber olmak istiyorsan youtube zaten sana eğitim veriyor içerik oluşturucu studyosunda falan. Bu eğitimler onların biraz daha kısaltılmış hali, işine yarar mı elbette yarar ama para vermek istemiyorsan aynı eğitimleri youtube'dan öğrenebilirsin :) Ben öyle yapmıştım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al