wmaraci reklam

YouTube İzlenim Arttırma Yolları ( Geniş Anlatım )

15 Mesajlar 33.166 Okunma
wmaraci reklam

altayWEB altayWEB Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 3, (%67)
Merhaba Arkadaşlar ; Sizlere youtube videolarınızın daha fazla izlenmesi ve hit yapması konusunda bana gerçekten çok yararı dokunmuş bazı püf noktaları paylaşmak istedim , ben youtube - adsense işi ile yaklaşık 2 aydır uğraşıyorum ve çok şükür çok iyi kazandım , ve kazanmaya devam ediyorum , kazanıyorum ve başkalarının da kazanmasını istiyorum çünkü benim çevremde ayda 800 TL ile 3 çocuklu eve bakan insanlar var ve bu yöntemleri onlarada anlattım , umarım bir aksaklık çıkmaz da , her ay düzenli bir ek gelirleri olur tek temennim bu .. Fazla uzatmadan Konuya gireyim bu yöntemleri , madde madde yazıyorum , Umarım yararlanabilirsiniz , ve kazançlarınıza kazanç eklersiniz ...

1 - YouTube Video başlığınız özgün olsun
Eğer genelde, YouTube'da olan videoları tekrar yükleyerek para kazanıyorsanız, yüklediğiniz videonun başlığı bir öncekinin aynısı olmamalı. Anlam bütünlüğünü bozmayarak bir iki kelime ekleyin, böylece arama sonuçlarında çıkabilirsiniz.

2 - YouTube Video açıklaması düzgün olmalı
Eklediğiniz videonun açıklamasını "asla boş bırakmayın". Yaklaşık 5, 6 cümlelik bir paragraf hazırlayın ve bu paragrafta bolca anahtar kelimeler bulunsun. Fakat abarmayın, YouTube tarafından spam olarak algılanabilir.

3 - YouTube Video etiketleri; az ama öz
Eklediğiniz videonun etiketleri arama sonuçların en büyük etkendir. Genel olarak konu ile alakalı kelimeler girmeye gayret edin ve asla abartmayın. Alakasız ve fazla girdiğiniz etiketler arama sonuçlarında geriye düşmenize sebep olur. Genelde 7, 8 keyword yeterlidir.

4 - YouTube Keyword Tool
Videonuza ekleyebileceğiniz etiketler için öneriler almak istiyorsanız YouTube Keyword Tool aracını kullanabilirsiniz.Burda aylık olarak youtube da en çok aranan kelimeleri bulabilir ve o anahtar kelimeleri kendi videonuz için kullanabilirsiniz.

5 - Sosyal İmleme Siteleri
YouTube'a eklediğiniz videoyu eklediğiniz halde bırakmayın, imleme sitelerine yayın. Digg, Technorati, Delicious. Break, Funny Junk, VideoBash ... imleme siteleri işinizi görebilir. Daha fazlasını Google'da kısa bir araştırma sonucunda bulabilirsiniz.

6 - Forumlar
Videonuzu, alakalı forum sitelerine göndererek daha fazla hit kazanabilirsiniz. (Örneğin; yeni çıkan bir bilgisayar donanımın tanıtım videosunu DonanımHaber Forum'a koyabilirsiniz.)

7 - Sosyal Medya Siteleri
Facebook, Twitter ve benzeri sosyal medya sitelerinde videonuzu yaymalısınız. Örneğin; genelde komedi içerikli videolar yüklüyorsanız Facebook'ta "Komik Videolar" tarzı bir sayfa açabilirsiniz. Aynı şekilde Twitter'da da bu şekilde bir videoyu 100 kişi paylaşırsa bu 100 kişinin arkadaşlarıda paylaşıp izleyecektir aynı şekilde onlarında arkadaşları ve bu böyle sürer gider ,Tabi abone sayınız çok olmalı ki , iyi bir izlenim ve paylaşım alabilesiniz, İlk başlarda, kullanıcılarınızı artırmak için addmefast tarzı bot sitelerini kullanabilirsiniz, fakat uzun vadede faydasızdır.

8 - Kanal Aboneleri
Eğer kullanıcılar kanalınıza abone olursa eklediğiniz videolar direkt onlara ulaşacaktır. Gerek video içindeki açıklamalarla gerekte sosyal medya sitelerinde kullanıcılardan kanala abone olmasını isteyin.

9 - Video İçi Programlama
YouTube'a giriş yapıp ayarlar bölümüne girdiğinizde, Video içi Programlama sekmesine girin ve videolarınızın üzerine kanal resminizi ve istediğiniz başka bir videonun bağlantısını koyun. Böylece herhangi bir videonuz izlendiğinde seçtiğiniz bir video diğer tüm videolarda otomatik olarak reklamı yapılacaktır buda artı bir avantajdır..

Bunları uygulamaya çalışın , kesinlikle yararı olacaktır .. Hepinize Bol Kazançlar / Allah Kanallarınıza , Adsensenize Ban yüzü göstermesin
Psycho faruk rastbin

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Faydalı tavsiyeler var teşekkür ederim. Peki videoları upload ederken ne gibi bir yazılım kullanıyorsunuz var mı ücretsiz bir tavsiyeniz yeni başlayanlar için ?

• Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 3, (%67)
Özelden bir bot sistemi belirtebilirim site ismi olduğu için yasaklanmak istemem

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Alayım hocam incelemek isterim teşekkürler

wmaraci

rimelim rimelim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel makale teşekkürler

steel steel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ne yaptığı belli değil
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 961 / 70
  • Ticaret 12, (%92)
bende bot sistemi için pm alabilirmiyim

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3903
  • Ticaret 6, (%100)
Çok güzel bir makale olmuş. Elinize sağlık :)

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

• Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 3, (%67)
Rica ederim arkadaşlar takibe devam Özel sırlar açıga cıkacak :) Tabiki Youtube ile ilgili

rastbin rastbin sivasspor Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 49 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
İnce eleyip sık dokumuşsun,emeğine sağlık.İşime yarar bi yazı olmuş.

yiğido

Umitoloji Umitoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Güzel yazılarınız için çok teşekkür ederim, benim sorum ilk ay yaptığınız çalışmalar üzerine olacak bu bot sistemini ilk başlarda kullanmadınız sanırım önce manuel ekleme yapmışsınızdır, genel olarak hiç telif konusu olmayan bir katagoride takılıyormusunuz telif olarak sorun yaratmayacak videoların olduğu belli başlı kaynakları yazabilirmisiniz ? Diğer sorum birisi amatör bir komedi videosunun üstüne adını yazmış youtube a atmış aynı videoyu bende adamın yazdığı isimle atarsam telife girer mi ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al