wmaraci reklam

Youtube Kategori Hakkında Bilgi Satımı

7 Mesajlar 1.202 Okunma
wmaraci reklam

FurkanAkman FurkanAkman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 53
  • Ticaret 2, (%100)

Merhaba arkadaşlar , 3 aydan uzun süredir Youtube İş Ortaklığı ile uğraşıyorum.Şuan herşeyi öğrendim diyebilirim.Günlük düzenli gelir sağlıyorum.Ama şuan sadece biraz nakite ihtiyacım var bunun için çalıştığım kategoriyi 3 kişiye satacağım.Alacak kişilere kategori hakkında bilgiler vereceğim , videolar uzun videolardır ve yabancı içeriktir.Bilirsinizki uzun ve yabancı videolar daha çok gelir sağlar.Youtube İş Ortaklığını bilmeyen kimse kategoriyi satın almak istemesin sonrasında yapamayabilir ve sıkıntı çıkabilir.Şimdi kategoride ki çoğu video eşleşen verir bu videoları sunucu kiralayıp sunucu üzerinde programlarla renderlemeniz lazımdır.Bu şekilde yükleme yapıcaksınız bende öyle yapıyorum.Bazı videolar ise hiç eşleşen vermez sıkıntısızdır.Kısacası youtube`den para kazanmak isteyenler için bu bir fırsat sırf bu yöntemimi sunucu almak için satıyorum.

Fiyat : 20 TL ( Sadece 3 Kişi )

Ödeme Yöntemi : Paypal

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Herşey iyi güzel de http://prntscr.com/4zf64z bunu gören kişilerden anca seni tanıyanlar veya risk alanlar bu hizmeti senden almaz mı böyle olunca? Referans yap desem konunun dağılma riski artar o da sıkıntı, inşallah bulursun birilerini.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 53
  • Ticaret 2, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Herşey iyi güzel de http://prntscr.com/4zf64z bunu gören kişilerden anca seni tanıyanlar veya risk alanlar bu hizmeti senden almaz mı böyle olunca? Referans yap desem konunun dağılma riski artar o da sıkıntı, inşallah bulursun birilerini.

Yaşım 16 olabilir ama inanın akıl yaşta değil baştadır.Ben youtubeden 12 yaşında çocuğun aylık + 500 TL aldığını biliyorum.Tanıdığım kişiler var en az günlük 500 TL alan hepsi düzenli ve güzel çalışıyorlar.3 aydan beri herşeyi araştırıyorum inanın youtube üzerinde kendi bulduğum bir açık bile var.O açık sayesinde hızlı kanal açabiliyorum.Şuan sunucu almam lazım render için yoksa kategoriyi ve bilgilerimi kimseye vermem.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Furkan Akman adlı üyeden alıntı

Yaşım 16 olabilir ama inanın akıl yaşta değil baştadır.Ben youtubeden 12 yaşında çocuğun aylık + 500 TL aldığını biliyorum.Tanıdığım kişiler var en az günlük 500 TL alan hepsi düzenli ve güzel çalışıyorlar.3 aydan beri herşeyi araştırıyorum inanın youtube üzerinde kendi bulduğum bir açık bile var.O açık sayesinde hızlı kanal açabiliyorum.Şuan sunucu almam lazım render için yoksa kategoriyi ve bilgilerimi kimseye vermem.

O ekran görüntüsü en son yaşa vurgu yapıyordu benim açımdan bil güzel kardeşim :D Ticaret sayın mesajlaşman vs vs en son yaş geliyor. Youtube'da cidden çok fena gelir var kabul, sen de araştırıyorsundur kabul benim demek istediğim ola ki bu sattığın bilgiyi alan olmama ihtimaline karşın başka satış taktiği geliştir. Sen sat diye yani :)

wmaraci

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 53
  • Ticaret 2, (%100)

O ekran görüntüsü en son yaşa vurgu yapıyordu benim açımdan bil güzel kardeşim :D Ticaret sayın mesajlaşman vs vs en son yaş geliyor. Youtube'da cidden çok fena gelir var kabul, sen de araştırıyorsundur kabul benim demek istediğim ola ki bu sattığın bilgiyi alan olmama ihtimaline karşın başka satış taktiği geliştir. Sen sat diye yani :)

Yorumunuz için teşekkürler , ben sadece yaşım konusuna değindim sizde haklısınız.Almak isteyen alır istemeyene zaten kimse zorla aldıramaz :)

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Ama almak istemeyene farklı bir sunuşla, farklı yönlerle ilavelerle aldırtabilirsin. Neyse kolay gelsin, ben anlatamadım galiba.
FurkanAkman

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 53
  • Ticaret 2, (%100)

Ama almak istemeyene farklı bir sunuşla, farklı yönlerle ilavelerle aldırtabilirsin. Neyse kolay gelsin, ben anlatamadım galiba.

Anlatmak istediğinizi anladım , yorumlarınız için teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al