wmaraci reklam

YouTube de Resim +altyazimi yoksa Resim + sesmi onerirsiniz hangisi Daha iyi lütfen yardım

12 Mesajlar 1.454 Okunma
wmaraci reklam

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
Arkadaşlar imzadaki sitemin youtube kanalını açtım yeni başladım şunu sormak istiyorum video yapma konusunda kararsızım resim slayt geçişli videoya alta veya üstte yazı eksemmi daha iyi yoksa kendi ses kaydım olan resimli vdeolar mı daha iyi siz olsanız hangisini yaparsınız veya denk geldiğinizde hangi tarz video izlemek hoşunuza gidiyor lütfen yardımcı olabilirmisiniz görüşleriniz çok değerli ona göre devam edeceğim lütfen
Altyazı lı resim li video örnek : Rhythm 0 Deneyi
Sesli Video Örnek : Napolyon Osmanlı Askeri mi oluyordu
Sizce hangi moda devam etmeliyim

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
videoda alt yazımı var? o kırmızı bulank bişeyler geliyor onlar altyazı mı yoksa?

Anam ses dediğin şeye şimdi baktım, sağır oldum.

Hiç video çekmesen nasıl olur?

Yada ciddi soruyorum şaka mı yapiyorsun? şakaysa çok komik ama ciddiyse işler vahim.
koz4 VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
:) tahmin ettiğim yorum bu nedenle sonraki videolar da kendi sesimi kullandım ornek video pompei

Ek Olarak:

Caesar adlı üyeden alıntı

videoda alt yazımı var? o kırmızı bulank bişeyler geliyor onlar altyazı mı yoksa?

Anam ses dediğin şeye şimdi baktım, sağır oldum.

Hiç video çekmesen nasıl olur?

Yada ciddi soruyorum şaka mı yapiyorsun? şakaysa çok komik ama ciddiyse işler vahim.

Program la sesimi kalinlastirdim hocam ondan Orjinal ses bu
Pompei

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Orjinal sesinde bir farkı yokki şaka gibisin yemin ederim akşam akşam pek güldüm:D
Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1
wmaraci

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
koz4

hocam eğer yotube gerçek anlamda kullanarak iş yapmak istiyorsanız video + ses olması artık kaçınılmaz kimse yazılı video izlemek istemiyor. Ses işinede çok önem vermelisiniz bilgi dağarcığınız geniş ve karşınızdakine bilgi aktarımında sade akıcı bir dil ile anlatım yapmalısınız. Mikrofon seçimi ve ortamda buna çok önemli etkenlerde birini oluşturmaktadır.

Bende bundan biraz müzdaribim çok sayıda ses konusunda eleştiri almaktayım tabiki eleştirilere görede kendimi geliştirmekte ve anlatım ve ses olayını iyi ayarlamaya çalışmaktayım. bu kurallara dikkat ettiğiniz müddetçe trend haline gelirsiniz
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

koz4

hocam eğer yotube gerçek anlamda kullanarak iş yapmak istiyorsanız video + ses olması artık kaçınılmaz kimse yazılı video izlemek istemiyor. Ses işinede çok önem vermelisiniz bilgi dağarcığınız geniş ve karşınızdakine bilgi aktarımında sade akıcı bir dil ile anlatım yapmalısınız. Mikrofon seçimi ve ortamda buna çok önemli etkenlerde birini oluşturmaktadır.

Bende bundan biraz müzdaribim çok sayıda ses konusunda eleştiri almaktayım tabiki eleştirilere görede kendimi geliştirmekte ve anlatım ve ses olayını iyi ayarlamaya çalışmaktayım. bu kurallara dikkat ettiğiniz müddetçe trend haline gelirsiniz

Çok teşekkürler hocam dikkat edicem ornek video nuz varsa link verebilir misiniz örnek olsun bana

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
örnek olarak:

[M]https://www.youtube.com/watch?v=nO4CX2HAsAY
[/M]
eleştirilerinizi bekliyorum. kendi eleştirim olarak ses biraz daha sade ve ortam biraz daha iyi olabilirdi.

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Gözünü seveyim bırak başkaları yapsın bu işi. Bir kere videoda anlattığın şeyi daha kendin bilmiyorsun büyük ihtimal bir kağıda veya başka yere bakarak okuyorsun onda da zaten okumanın çok zayıf hatta ilkokul düzeyinde olduğu belli oluyor takıla takıla ve yarım yamalak okuyorsun.

Şuan o linklere tıklayıp bu videoları gördüğüm için çok pişmanım. :(

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
cihaneken

hocam eleştiri hangimize ? youtuber olmak isteyen arkadaşlarımızda heyecan + tecrube olmadığından bu tür eksiklikler olmaktadır. Burada dikkat edeceğimiz husus bir videoda hangi konuyu inceleyeceksek ilk önce o konu hakkında bilgi edinmemiz ve bu bilgileri iyi bir dil ve anlatım ile karşı tarafın anlaya bileceği düzeyde aktarmamız gerekmekte. Eleştirlerimizi bu yönde olmalı düşüncesindeyim diğer türlü olunca bana göre kesip atmak gibi oluyor.

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

örnek olarak:

[M]https://www.youtube.com/watch?v=nO4CX2HAsAY
[/M]
eleştirilerinizi bekliyorum. kendi eleştirim olarak ses biraz daha sade ve ortam biraz daha iyi olabilirdi.

Teşekkürler hocam sagolun güzel video

Ek Olarak:

cihaneken adlı üyeden alıntı

Gözünü seveyim bırak başkaları yapsın bu işi. Bir kere videoda anlattığın şeyi daha kendin bilmiyorsun büyük ihtimal bir kağıda veya başka yere bakarak okuyorsun onda da zaten okumanın çok zayıf hatta ilkokul düzeyinde olduğu belli oluyor takıla takıla ve yarım yamalak okuyorsun.

Şuan o linklere tıklayıp bu videoları gördüğüm için çok pişmanım. :(

Ha ha ha işte buna çok güldüm
Bana diyorsan imzadaki site benim ve tüm yazılar bana ait sana tüm yazıları nerdeyse ezbere bakmadan söyleyebilirim video konusunda eksikliğe katilirim ama bilgi konusunda asla
Çünkü onları ben yazdım
Kiroglumarket

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al