wmaraci reklam

Youtube Sayfamda Para Kazanma Durduruldu

37 Mesajlar 14.954 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)
Sudan sebep arıyorlar kapatmak için zaten. Sanıyorlar ki herkes dünyanın en bilgili YT Uploader'ı... Kimsenin kusuru olamaz.

wmaraci
reklam

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

aras20 adlı üyeden alıntı

evet vıdeoyu ekleyıp 1 gun ıcınde sılmek mantıklı bir 2 dizi özetı ıcın uygulamıstım bana telif sorunu en az yasanabılecek kategorıler hangılerı acaba? diğer sayfada çizgifilm yayınlamayı dusunuyorum çok populerlerını yuklemedıkten sonra hem telif olmaz hemde çocuklar ızleyecegı ıcın reklam tıklaması ıyı olur dıye dusunuyorum gerçi bende bu şans varken bu seferde adsense illegal tıklamadan banlar heralde :)

BİR DE SİZİN İÇİN ÖNEMLİ UYARI:
O kanalınızı ve mail adresinizi komple gmail'den silin. Yoksa bundan sonra kanal açtığınızda o adsenseye bağlı bütün kanallarınız iptal edilecek.

Nasıl silmem gerekiyor paypal hesabımda o maile bağlı.

Uydu alıcınızın böyle bir özelliği varsa yada bilgisayarınızda tv kartı varsa yayını kaydedin ve bittikten hemen sonra yayınlayıp 1-2 saat yayında tutun %99.9 hiçbir sorun çıkmıyor. Çıksa da 3. taraf çıkar o da müzik falan filandan olabiliyor oraları kırparsınız yada sesini kısarsınız videonun sorun olmaz. Ama maksimum 3 saat sonra kaldırın tekrar.

Hocam ben dizi işlerine bakmıyorum artık kendi özgün videolarımla kazanıyorum 8. kanalımda kapanmış şu an 32 kanalım sağlam kaldı :(

Hocam şöyle bişi var bir adsense hesabına bağlı 4-5 kanalın para kazanması kapanırsa o adsense mimleniyor ve siz ne kadar temiz kanal açsanızda geçmiş hatalarınızdan dolayı o kanalınızda kapanıyor. (bugün benim başıma gelen işte) bunun çözümü de o adsenseyeyle ilişkilendirdiğini ne kadar geçmişi kirli mail adresi varsa temizlemek. o da gmail hesabını komple kapatmakla oluyor. Paypal adresinizin mail adresini değiştirebiliyorsanız değiştirin. o mail adresinde önemli nereye üyeyseniz mailleri değiştirin başka bir maille.
Daha sonra da
https://accounts.google.com/b/0/DeleteAccount

Bu adrese girerek o mail adresini komple silin.

DİKKAT: Linki tıklayınca görüceksiniz zaten gmail,youtube,google drive vs o maile bağlı ne varsa seçmenizi ve silmeyi onaylamanızı istiyor eğer hepsini onaylayıp sil derseniz o gmail hesabını komple gmailden kaldırır. Yaklaşık 1 saat içinde silme işlemini geri alabiliyorsunuz ancak daha sonra hiçbir bilgiye ulaşamazsınız.

aras20 aras20 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

MtnOzd adlı üyeden alıntı

Uydu alıcınızın böyle bir özelliği varsa yada bilgisayarınızda tv kartı varsa yayını kaydedin ve bittikten hemen sonra yayınlayıp 1-2 saat yayında tutun %99.9 hiçbir sorun çıkmıyor. Çıksa da 3. taraf çıkar o da müzik falan filandan olabiliyor oraları kırparsınız yada sesini kısarsınız videonun sorun olmaz. Ama maksimum 3 saat sonra kaldırın tekrar.

Hocam ben dizi işlerine bakmıyorum artık kendi özgün videolarımla kazanıyorum 8. kanalımda kapanmış şu an 32 kanalım sağlam kaldı :(

Hocam şöyle bişi var bir adsense hesabına bağlı 4-5 kanalın para kazanması kapanırsa o adsense mimleniyor ve siz ne kadar temiz kanal açsanızda geçmiş hatalarınızdan dolayı o kanalınızda kapanıyor. (bugün benim başıma gelen işte) bunun çözümü de o adsenseyeyle ilişkilendirdiğini ne kadar geçmişi kirli mail adresi varsa temizlemek. o da gmail hesabını komple kapatmakla oluyor. Paypal adresinizin mail adresini değiştirebiliyorsanız değiştirin. o mail adresinde önemli nereye üyeyseniz mailleri değiştirin başka bir maille.
Daha sonra da

Bu adrese girerek o mail adresini komple silin.

DİKKAT: Linki tıklayınca görüceksiniz zaten gmail,youtube,google drive vs o maile bağlı ne varsa seçmenizi ve silmeyi onaylamanızı istiyor eğer hepsini onaylayıp sil derseniz o gmail hesabını komple gmailden kaldırır. Yaklaşık 1 saat içinde silme işlemini geri alabiliyorsunuz ancak daha sonra hiçbir bilgiye ulaşamazsınız.

Biraz önce bir bağlantı buldum nasıl bulduğumu tam olarak hatırlayamıyorum tum youtube ve google + profılım sılındı sadece suan gmaile girebiliyorum onuda silmeme gerek varmı? paypal adresım onaylı degıl değiştiriliyorsa eğer sıkıntı yok sılebılırım

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

Biraz önce bir bağlantı buldum nasıl bulduğumu tam olarak hatırlayamıyorum tum youtube ve google + profılım sılındı sadece suan gmaile girebiliyorum onuda silmeme gerek varmı? paypal adresım onaylı degıl değiştiriliyorsa eğer sıkıntı yok sılebılırım

Pm ile cevaplamıştım da burdan da cevaplıyım diğer arkadaşlarında işine yarar belki.

Youtube kanalını silmeniz birşey ifade etmiyor çünkü adsense mail adresi üzerinden işlem yapıyor kanal adından değil. Yani örneğin; wmaraci sizin kanalınızın adı olsun, mail hesabı da wmaraci@gmail olsun. Adsense wmaraci@gmail.com'u kendisine muhattap alıyor. Zaten kanal adını değiştirebiliyorsunuz, url'de eskiden değişiyordu yeni kapattılar onu da. Ama değişmeyip sabit kalan tek şey mail adresi bu yüzden de onu dikkate alıyorlar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

Pm ile cevaplamıştım da burdan da cevaplıyım diğer arkadaşlarında işine yarar belki.

Youtube kanalını silmeniz birşey ifade etmiyor çünkü adsense mail adresi üzerinden işlem yapıyor kanal adından değil. Yani örneğin; wmaraci sizin kanalınızın adı olsun, mail hesabı da wmaraci@gmail olsun. Adsense wmaraci@gmail.com'u kendisine muhattap alıyor. Zaten kanal adını değiştirebiliyorsunuz, url'de eskiden değişiyordu yeni kapattılar onu da. Ama değişmeyip sabit kalan tek şey mail adresi bu yüzden de onu dikkate alıyorlar.

Evet ne demek istediğinizi çok iyi anladım ama benım demek ıstedıgım su.

örnek olarak

youtube sayfam [COLOR=Magenta]wmaraci@wmaraci.com [COLOR=Black]da[/COLOR][/COLOR] bulunuyor.

adsense hesabım ise [COLOR=Red]forum@wmaraci.com[/COLOR] da bulunuyor yanı ıkı hesap bırbırınden farklı

[COLOR=Red]wmaraci@wmaraci.com da bulunan youtube kanalıma[/COLOR] [COLOR=Magenta]forum@wmaraci.com yanı baska bır maıl adresınde bulunan adsense hesabımı[/COLOR] bağladım.

youtubeun engelledıgı youtube gmaılı [COLOR=Red]wmaraci@gmail.com[/COLOR]

benım adsense hesabım ise [COLOR=Magenta]forum@wmaraci.com[/COLOR]da bulunuyor.

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

Evet ne demek istediğinizi çok iyi anladım ama benım demek ıstedıgım su.

örnek olarak

youtube sayfam [COLOR=Magenta]wmaraci@wmaraci.com [COLOR=Black]da[/COLOR][/COLOR] bulunuyor.

adsense hesabım ise [COLOR=Red]forum@wmaraci.com[/COLOR] da bulunuyor yanı ıkı hesap bırbırınden farklı

[COLOR=Red]wmaraci@wmaraci.com da bulunan youtube kanalıma[/COLOR] [COLOR=Magenta]forum@wmaraci.com yanı baska bır maıl adresınde bulunan adsense hesabımı[/COLOR] bağladım.

youtubeun engelledıgı youtube gmaılı [COLOR=Red]wmaraci@gmail.com[/COLOR]

benım adsense hesabım ise [COLOR=Magenta]forum@wmaraci.com[/COLOR]da bulunuyor.

Dediğinizi anlıyorum ve bende diyorum ki hiç farketmiyor. Adsense hesabınız ile ilişkilendirdiğiniz geçmişi ne kadar kirli mail adresi varsa silmeniz gerekiyor. Bu kadar açık anlaşılmıcak birşey yok :)

• Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

Dediğinizi anlıyorum ve bende diyorum ki hiç farketmiyor. Adsense hesabınız ile ilişkilendirdiğiniz geçmişi ne kadar kirli mail adresi varsa silmeniz gerekiyor. Bu kadar açık anlaşılmıcak birşey yok :)

Başka çözümü yoksa eğer maili silmektense adsensenin gitmesini tercih ederim mail eski ve daha kıymetli sağlık olsun :)

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

Başka çözümü yoksa eğer maili silmektense adsensenin gitmesini tercih ederim mail eski ve daha kıymetli sağlık olsun :)

malesef ki yok. Bende sildim mailleri ama yine işimi sağlama almak için bugün yeni bir adsense başvurusu yaptım. 1-2 kanalım daha kapanırsa bu yüzden hepsini yeni adsense'e taşıcam.

Ancak adsense'de de şöyle bir sorun var diğer adsense benim adıma olduğu için benim adıma başvurduğum yeni bir adsense'i reddetti. O yüzden babamın adına tekrar başvurdum :)

Troublet Troublet AllahümmeSalliÂlâMuhammed Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci-Çalışan
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 0 / 63
  • Ticaret 0, (%0)
sanki bu google bütün hizmetlerinde şöyle bir düşünce yapısı var :

""birileri karınca kadar hata yapsada onu banlasak,yasaklasak,sanal alemden silsek.""
Onur89TR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

Troublet adlı üyeden alıntı

sanki bu google bütün hizmetlerinde şöyle bir düşünce yapısı var :

""birileri karınca kadar hata yapsada onu banlasak,yasaklasak,sanal alemden silsek.""

Youtube için adsense şuan Türkiye için kapalı aslında biz uyanıklık ettiğimizi düşünüyoruz youtubeda adsenseyı onaylayıp ılk yayına adsense baglamak ıstedıgınde belırtıyorlar zaten video sizemi ait diye ya kendın vıdeo hazırlayacaksın yada maç özetidir dizi özetidir hepsını takıp edıp anında yayınlayacak 1 gün dolmadan imha edeceksin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al