wmaraci reklam

Youtube telif haklari hakkinda

6 Mesajlar 1.027 Okunma
wmaraci reklam

Full4KFilm Full4KFilm www.Full4KFilm.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaslar yabanci film fragmanlari sitem icin youtube kanali acmayi dusunuyorum her fragmanin onune kendi intromu koymayi dusunuyorum buna ragmen youtubeden telif ihlali yermiyim sonucta fragman tanitim icin cikiyor ve ben bunlari tanitiyorum ama yinede aklima takilmiyor degil ? cunki eski konularda sorun olmaz diyenler daha cok sorun olur diyenlere gore bende guncel bilgileri almak istiyorum suan icin ?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

fthkekik fthkekik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
tabıkı yersın..bunu bazı kısıler var sanırımfırmadan ızın alıyor o sekılde paylasabılıyor aksı durumda kesınlıkle telıf gelır..
eger o kadar kolay olsa dusunsene fargmanlar yuzbınler mılyonlar ızlenıyor neden cok deneyen yok.
bu anlattıklarım youtube kanalı ıcın...konuyu buraya actıgın ıcın..
sımdı soyle bır durumda olabılır bazende telıflı oldugu ılk yukledıgınde cıkar fakat orda kazancı telıf sahıbıne gıtmek kosuluyla yayınlayabılırsın ıznı vardır yanı o vııdeodan para kkazanamazsın fakat kanalında ızlenır kanal ızlenımı artar vsvs..
tabı su sıralar youtube bu tarzda ıslerı pek ıstemıyor acıkcası ayıklama yapıyor ve bunlarıda bır sure sonra spam dıyerek kapatabılıyor...
tabı bunlara ragmen yapanlar var bunların bir kısmı sansı olup kesfedılmemısler bir kısmı da ızın almıs kısılerdır..
sıtenızde yayınlamaya gelnce alt yapınız vıdeonun yuklu olcagı yer youtube sa dedıklerım aynen gecerlı.
eger maıl.ru vlk tarzı bıryerde ozaman yayınlayablrsınız.. artık kımseyı elındne kelepceleyıp telıf hakkından suclamıyorlar bıldıgım kadarıyla oncelıkle enfazla uyarı maılı gelıyor kanalınızdan bu vıdeoyu kaldırın dıye

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
birkez daha ayni celiski sizde haklisiniz hocam ama adamlar catir catir reklam kasiyor offical kanallar hariclerden kastim inglizcede arastirdim taa 2010- 2011 postlarina kadar adsense'ye yazanlarida okudum yetkili haric herkez ayni seyi diyor yarisi evet yarisi hayir hic bir yetkilide kalkip demiyorki yasaktir veya degildir su su sebeblerden dolayi burdaki amacim eger bu isi yapan arkadaslar varsa yardimci olabilirlermi acaba veya boyle bi yasaklama engelleme gelen varmi basina ?

Ek Olarak: ornek olarak eger varsa ingilizceniz hocam demek istedigimi anlicaksiniz

https://forums.digitalpoint.com/threads/movie-trailers-are-legal.2447030/
https://productforums.google.com/forum/#!topic/adsense/pM4iy7t77XU

Bu adamda youtubede offical degil orada ve sitesinde veriyor ustelik kazancinida verdigini dusunmuyorum acikcasi
http://www.joblo.com/movies/

bilmiyorum inanin en son adsenseye dava acicam cevap verin bana diye :D

• Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
kazancı o vermıor zaten youtuba attıgı anda eslesen ıcerık vs verıyor kenarda kazancı bu fırmaya gıdecek razı oluyorsanz herhangı bır ıslem yapmanıza gerek yok yazıyor kısı kabul edıyorsa eklıyor yanı..
dedıgım gıbı bazıları eklıyor..sıkıntı cıkmıor bazılarına hemen engel cıkarıyorlar..
bu konuda youtube da cok ıyı olan bırısı var cızgı fılmde herkesın bıldıgı cızgı fılmlerın fragmanını eklıyor yuzlerce var kanalda kanalı mılyonlar ızlıyor takıp edıor sıkıntı yok al sen koy bıkac hafta ıcınde telıften gıdıyor?

wmaraci

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
fazla umitlenmeye gerek yok ozaman hocam ne diyelim :( peki eger ben fragmanlari degistirirsem yani aralarda kendi yorumumu video olarak eklersem filan yine ayni sorun olurmu ? fragmanin onunde ortasinda arkasinda kendi videomla cikis yapsam yorum yapsam ? yinede telif olurmu ? bu konuda bir bilgim yok cunki daha once hic youtub isine girmedim.

• Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
ozaman da o vıdeonun basladıgı kısımı gosteren dk sn lerde telıf verır:)
tavsıym yorumları dıkkkate alın ayrıca kendınız olesıne bır youtube hesabı acın veya alın 50 kurusa veya 1 tl yede satıyorlar alın oraya bu dedıgınız vıdeolardan deneme yapın bakın telıf verıyormu vermıyormu..
bu sekılde vermeyende bulabılrsınız denedıklerınızden belkı..
yoksa fragmana telıf olmasa hepımız suan aylık 4 hanelı rakamlar kazanırız dolar cınsınden:)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al