wmaraci reklam

Youtubede Kazanç Var mı ?

5 Mesajlar 937 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba,
Bu yazımda hepinizin merak ettiği sorulara toplu gene cevap vermek istiyorum.
Peki bu soruları neye güvenip cevaplayacağım ? Günlük 5 ile 10$ arası kazanç sağlayan youtube kanalıma güvenerek cevaplıyorum. Üstelik bu youtube kanalım sadece 2 aylık bir youtube kanalı. Etrafta youtube kazanç rehberi adı altında bir çok e-kitaplar vs. satılıyor. Aslında aşağıda anlatacaklarım'de bir nevi para edecek bilgiler diyebiliriz. Ekmeğini paylaşanlara bin selam olsun :)

Youtube'de izlenme başına ne kadar kazanılır ?
Aslında bu sorunun tam olarak bir cevabı bulunmamaktadır.
Şimdi reklam gösterim ve tıklanma olarak ikiye ayrılmaktadır.
Toplamda 13 saatlik olan ve 3.000 izlenmeli videomdan 0.40 krşluk bir kazanç sağladım. Bir diğer 4.200 izlenen videomdan ise sadece 0.12 krş kazanç elde edebildim. Yani aslında bu olay videonun uzunluğuna ve konusuna da bağlı olmaktadır.

Videolarımı Nasıl İzleteceğim ?
Eğer youtubu gerçekten kazanç alanı olarak kullanacaksanız yazımı okumaya devam edin fakat hobi vs. için açtığınız kanaldan kazanç sağlamayı düşünüyorsanız ne yazık ki bu yazı size göre değil. Biraz daha açıklık getirmek gerekirse, sizlere oyun videosu çekerek, dizi-fragman paylaşarak nasıl para kazanacağınızı anlatamam fakat kendi hazırladığınız videolar üzerinden nasıl video kazanabileceğinizi anlatabilirim. Videolarınıza izlenme almanız için en basit ve kolay yollardan bahsetmek istiyorum. Şimdi videonuz ne kadar çok izlenir, ne kadar çok yorum alır ve ne kadar çok beğeni alırsa youtube sizi o kadar çok ön plana atacaktır. Peki bunları nasıl halledeceğim ? Addmefast.com'u hepiniz biliyorsunuzdur. Addmefast sizlere karşılıklı kredi kazanma imkanı vererek bir çok sosyal medya Takipçi, abone, izlenme gibi hizmetler sağlamaktadır. Yani siz ne kadar takip eder, abone olur yada izlerseniz o kadar kazanıyorsunuz. Hemen bu site'de bir üyelik açarak işe koyulun. Sonrasında ise Addmefast için Makro programı bulunmakta. Aslında bir nevi bilgisayarınızı bota alıyorsunuz ve o sizin yerinize kredi kazanıyor. Videonuzu yüklediniz ve yayınladınız, etrafınızda ki insanlara ve sosyal medyaya bu videoyu yaymaya çalışın ve minimum 50 izlenmeye ulaştığınızda Addmefast'da kazandığınız kredilerle videonuza izlenme gönderin. Tabii ki çok fazla değil maksimum 250 izlenme gönderin. İzlenme gönderim işlemi bittikten sonra videoya ortalama 100 beğeni'de gönderdiğinizde videonuz bir kaç gün içinde günde ortalama 40 50 izlenme almaya başlayacak ve 1 hafta sonra günde 500 izlenmeye ulaşacaktır.

Peki Böyle Yaparak Kazanabilecek miyim ?

Şimdi videoların izlenmelerini ve kazançlarını sadece bu gün için değil 5 ay sonra içinde hesaplayın. Yani şöyle örnek vermek istiyorum;

Kanalınızda 1 hafta sonra 10 tane video var ve size haftada 1 tl kazanç sağlıyor.
Sizin o kazancınız devam ederken bir sonraki hafta'da 1 tl kazanç sağlamaya başlıyorsunuz. İlk hafta 1 tl kazanırken 3. haftanın sonunra 2,5 tl gibi bir ücret kazancı sağlamaya başlıyorsunuz. 4 ay sonra ilk ayda 2,5 tl kazanırken artık 12.5 tl kazanmaya başlamış oluyorsunuz.

* Yukarıda ki rakamlar tamamen varsayım üzerinedir. Bazı videolar 1.000 izlenmeye 2 $ verdiği bile oluyor. Özellikle ingilizce içerikli kanallar.

Takıldığınız ve danışman istediğiniz yerlerde skype üzerinden " siteistiyoruz " kullanıcı adı ile bana ulaşabilir ve sorularınızı sora bilirsiniz.

AddmeFast Kredi Kazanma Sitesi : REFLİ LİNK
AddmeFast Kredi Kazanma Sitesi : REFSİZ LİNK

Bana teşekkür etmek amaçlı refli link ile üye olabilirsiniz.

En çok aranan kelimeler için tıklayın.

Yukarıda ki siteye girdiğinizde örneğin bir " Web Tasarım Dersi " videosu çektiğinizi varsaydığımızda sizlerin kullanması gereken anahtar kelimeleri bulabilirsiniz.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.
wmaraci
reklam

onur712 onur712 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 50
  • Ticaret 9, (%100)
merhaba öncelikle youtube kanalınız varsa kanal abone sayınızı twitterda güzel bir trend topic çalışmasıyla hızlı bir şekilde arttırabiliriz sayısını.video izlenmeleri içinde aynı çalışmayı yapabiliriz.

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
İlginiz için teşekkür ederim, açıkcası abone kasma gibi bir derdim yok.
Videolar üzerinden kazanç sağlamaktayım ve zaten yukarıda ki çalışmaları yapan bir arkadaş 1 hafta sonra günde 500 izlenme almaya başlayacaktır. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Ek Olarak:

onur712 adlı üyeden alıntı

merhaba öncelikle youtube kanalınız varsa kanal abone sayınızı twitterda güzel bir trend topic çalışmasıyla hızlı bir şekilde arttırabiliriz sayısını.video izlenmeleri içinde aynı çalışmayı yapabiliriz.

onur712 onur712 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 50
  • Ticaret 9, (%100)
abone kasmaktan bahsetmedim size firma olarak bu hizmeti veriyoruz.izlenmeler organik olursa adsensede kazanç sağlıyorsunuz unutmayın :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
Neyden bahsettiğinizin farkındayım ve yukarıda ki yorumumda " Videolar üzerinden kazanç sağlamaktayım ve zaten yukarıda ki çalışmaları yapan bir arkadaş 1 hafta sonra günde 500 izlenme almaya başlayacaktır. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. " dedim. Buna istinaden vereceğiniz hizmete ihtiyacım olmadığını da belirttim.

Tekrardan yorumunuz için teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al