wmaraci reklam

Cep Telefonu İle Kanal Yönetmek

6 Mesajlar 1.010 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BeyinBedava BeyinBedava WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Youtube için kamera almak yerine en iyi kameraya sahip telefonu (şu an için Huawei Mate 30 Pro) almak mantıklı mı ? Veya ilk etapta almak mantıklı mı ?

+ Yaka mikrofonu vs

Forumda cep telefonu ile kanal yöneten vardır tabii ki ancak iyi derece yöneten var mı ? Bu konuyu Google Amca'da kapatabilirdim.Ama fikirlerinizi almak istedim. :)

wmaraci
reklam

FeMReY FeMReY Ey nefsim; ya ol, ya öl! Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Influencer
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 20 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
Valla bilir misiniz bilmem ama Facia Üçlü diye bir ekip var, bizim memleketin çocukları.

https://www.youtube.com/channel/UC224rmGi0ADLCQe3isF1NJw

Kanallarındaki videoların %90'ı cep telefonu çekimi. Son zamanlarda Drone, GoPro vs. yöneldiler (paraya vurunca) :)

Enver72 Enver72 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 19 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Kanalımdaki son 2 video hariç diğer videolarımın tamamını telefonla çektim.Neredeyse belli aralıklarla bir yıldır video yapıyorum.Telefonum General Mobile GM 5 Plus. Mikrofon konusunda çok iyi bir telefon değildi o yüzden sesi ektradan premiere pro üzerinden yükseltiyordum.Daha sonra ucuzdan yaka mikrofonu aldım biraz işe yaradı programla beraber. Sonra bir işe girince taksitle hem Canon EOS 250D hem de BOYA BY-M1 yaka mikrofonu aldım. Yani başlamak için öyle hemen binlerce liralık kamera almaya gerek yok.Kullandığın ekipmanın değil çektiğin videonun konusunun kalitesi daha önemlidir izleyici için.

Bak bu ilk videolarımdan ikincisi

Telefonla ve yaka mikrofonsuz

Bu da son videom.

Canon EOS 250D ve BOYA BY-M1 ile
[M]https://www.youtube.com/watch?v=HhjYcB9hW1U
[/M]
ZerpHornes

kişi bu mesajı beğendi.

Öğrendikçe paylaşmayı seven engelsiz birisi

Youtube.com/enisenver

• Üyelik 06.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

FeMReY adlı üyeden alıntı

Valla bilir misiniz bilmem ama Facia Üçlü diye bir ekip var, bizim memleketin çocukları.

https://www.youtube.com/channel/UC224rmGi0ADLCQe3isF1NJw

Kanallarındaki videoların %90'ı cep telefonu çekimi. Son zamanlarda Drone, GoPro vs. yöneldiler (paraya vurunca) :)

Valla bilmem :) Youtube'da abone olduğum 1 kanal bile yok. :D Youtube ihtiyaç olduğunda girer,çıkarım :) Bakalım ben de telefona yönelirim sanırım.

Kanalımdaki son 2 video hariç diğer videolarımın tamamını telefonla çektim.Neredeyse belli aralıklarla bir yıldır video yapıyorum.Telefonum General Mobile GM 5 Plus. Mikrofon konusunda çok iyi bir telefon değildi o yüzden sesi ektradan premiere pro üzerinden yükseltiyordum.Daha sonra ucuzdan yaka mikrofonu aldım biraz işe yaradı programla beraber. Sonra bir işe girince taksitle hem Canon EOS 250D hem de BOYA BY-M1 yaka mikrofonu aldım. Yani başlamak için öyle hemen binlerce liralık kamera almaya gerek yok.Kullandığın ekipmanın değil çektiğin videonun konusunun kalitesi daha önemlidir izleyici için.

Öncelikle kolay gelsin.Ben de 3 yıldır Canon EOS 250D kullanıyorum.Ama pek beğenmiyorum açıkçası.Şu an için abimin kullandığı düğün kamerası var.Eğer o kaliteli çekim yaparsa onu kullanacağım.Veya telefon artık :)
Enver72

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

NeMerak NeMerak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 14 / 213
  • Ticaret 11, (%100)
Telefonla bir yere kadar gelebilirsin. Bu bir yer dediğim güzel bir yer yani :) Telefon almak yerine küçük küçük ekipmanlarınızı dizmeye başlayın. Bence hazırlıksız girmeyin youtube platformuna, edit yapmayı fln öğrenin bilmiyorsanız. Güzel yerlere gelmek istiyorsan sadece sabredip yoluna bakman gerekecek. Konu dışına çıkmış olabilirim kusura bakma fakat zorlanacağının küçük bir bilgisini verdim.

VaveTR

• Üyelik 06.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Telefonla bir yere kadar gelebilirsin. Bu bir yer dediğim güzel bir yer yani Telefon almak yerine küçük küçük ekipmanlarınızı dizmeye başlayın. Bence hazırlıksız girmeyin youtube platformuna, edit yapmayı fln öğrenin bilmiyorsanız. Güzel yerlere gelmek istiyorsan sadece sabredip yoluna bakman gerekecek. Konu dışına çıkmış olabilirim kusura bakma fakat zorlanacağının küçük bir bilgisini verdim.

Evet tam hazır şekilde başlayacağım bende.Özellikle Youtube Seo konusunda.Öneriniz var mı ? Eğitim seti,videolar vs

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al