wmaraci reklam

Fikir ve ortaklık tekliflerinize ihtiyacım var.

5 Mesajlar 877 Okunma
wmaraci reklam

himmetakar himmetakar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 29 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar, youtube üzerinde bir kanalım var. Sürekli geliştirip yeni şeyler yapmak için zaman zaman hevesim çok artsa da izlenme sayılarım ile başım dertte.
Birkaç videom az çok izlense de genel anlamda istediğimi alamıyorum. Sizlerden gerçekten işime yarayacak fikir ya da şöyle bir ortaklık yapabiliriz diyecek kişilere ihtiyacım var. Örneğin, ben SEO'dan anlarım, ben kanalının iyi yerlerine gelmesi için çalışayım sen içerik üret, kâr etmeye başlayınca da paylaşalım diyebilirsiniz, ya da sadece fikir verebilirsiniz herhangi bir konuda.

Örnek Video

Kanal URL: https://www.youtube.com/c/akaar

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Hocam ilgi çekici içerikler hazırlamak lazım. Evet özgün bir kanal ama içerikler sadece olmuş, dikkat çekici alanlar gerek size. Nargile videosunu örnek vermissiniz. Çok kısıtlı bir kitle için hazırlanmış bir video. Anladığım kadarıyla video hazırlamak için gerekli ekipmanınız var. Reklam tanıtım işlerini nasıl hallediyorsunuz? Bu konuda bir çalışmanız var mı? Hangi alanlarda içerik yaratabilirsiniz?
himmetakar

kişi bu mesajı beğendi.

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
Neden mi tutmuyor çünkü herhangi bir konu üzerinde gitmiyorsun videolar her telden olabilir ama o zaman sunumun normal olmamalı bunun nasıl olacağını sen bulmalısın
himmetakar hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 29 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Hocam ilgi çekici içerikler hazırlamak lazım. Evet özgün bir kanal ama içerikler sadece olmuş, dikkat çekici alanlar gerek size. Nargile videosunu örnek vermissiniz. Çok kısıtlı bir kitle için hazırlanmış bir video. Anladığım kadarıyla video hazırlamak için gerekli ekipmanınız var. Reklam tanıtım işlerini nasıl hallediyorsunuz? Bu konuda bir çalışmanız var mı? Hangi alanlarda içerik yaratabilirsiniz?

Her konuda içerik yaratabilirim reklam konusunda herhangi bir çalışmam yok diyebilirim.

wmaraci

• Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 29 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

amatoryus adlı üyeden alıntı

Neden mi tutmuyor çünkü herhangi bir konu üzerinde gitmiyorsun videolar her telden olabilir ama o zaman sunumun normal olmamalı bunun nasıl olacağını sen bulmalısın

Teşekkürler.
amatoryus

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al