wmaraci reklam

Hazırlamış olacağım video hakkındaki eksiklikler hk. (YOUTUBE)

8 Mesajlar 897 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ucikibir Ucikibir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar arkadaşlar,

Bilgi kanalı açmayı düşündüm ve kafamda bir içerik belirleyip ona göre seslendirme yaptım. Movavi Video Editör isimli programdan da birtakım düzenlemeler yaptım içeriğe uygun video arıyorum fakat bulamıyorum bu içerikleri nereden bulabilirim ? Daha doğrusu bilgi kanalları bunları nasıl bulabiliyor. Ek olarak bazı kanallara bakıyorum sanki sesinin dışında birkaç montaj yaparak sesini daha güzel hale getiriyor gibi geldi. Bunun için ekstra bir program var mıdır ? Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

İyi forumlar.

wmaraci
reklam

• Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Güncel

omergundogar omergundogar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 34 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Adobe audition programı ile sese derinlik falan vererek çok değişik bir ses tonu elde edebiliyorlar. Video bulamıyorsanız resimlerle birşeyler oluşturmayı deneyebilirsiniz.
Ucikibir

kişi bu mesajı beğendi.

karakartal36 karakartal36 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Crypto Trader
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 41 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
Kendi ses tonunuza güveniyorsanız sağlam bi mikrofon size ekstra katkı sağlar. Video konusunda en iyisi kendiniz içerik üretemeyecekseniz resimlerden slayttır. (Zaten bir çok bilgi kanalı genelde resimleri "yakınlaştırma efekti" kullanarak slayt video yapıyor.) Youtube olduğu için alacağnız video kesiti muhtemelen youtube da bir başkasının paylaşımında vardır ve buda sizin telif yemenize sebep olabilir. Tabi para kazanmayı açmazsanız sorun olmaz.
Ucikibir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
@karakartal36 sesime güveniyorum fakat bazı bilgi kanallarına bakıyorum yani çok profesyonel ve kulağa hoş geliyordu da ilginiz ve tavsiyeniz için çok teşekkür ederim sağ olun dediklerinizi dikkate alacağım :)

• Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

karakartal36 adlı üyeden alıntı

Kendi ses tonunuza güveniyorsanız sağlam bi mikrofon size ekstra katkı sağlar. Video konusunda en iyisi kendiniz içerik üretemeyecekseniz resimlerden slayttır. (Zaten bir çok bilgi kanalı genelde resimleri "yakınlaştırma efekti" kullanarak slayt video yapıyor.) Youtube olduğu için alacağnız video kesiti muhtemelen youtube da bir başkasının paylaşımında vardır ve buda sizin telif yemenize sebep olabilir. Tabi para kazanmayı açmazsanız sorun olmaz.

omergundogar adlı üyeden alıntı

Adobe audition programı ile sese derinlik falan vererek çok değişik bir ses tonu elde edebiliyorlar. Video bulamıyorsanız resimlerle birşeyler oluşturmayı deneyebilirsiniz.

Teşekkür ederim ilginiz için çok sağ olun. Dediklerinizi dikkate alacağım. Konuyla alakalı içerik bulabilirsek şayet en fazla kaç saniyeyi geçirmemek şartıyla telife girmez.

karakartal36 karakartal36 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Crypto Trader
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 41 / 36
  • Ticaret 3, (%100)

üçikibir adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim ilginiz için çok sağ olun. Dediklerinizi dikkate alacağım. Konuyla alakalı içerik bulabilirsek şayet en fazla kaç saniyeyi geçirmemek şartıyla telife girmez.

Youtube politikaları çok değişti son durumunu bilmiyorum ama 2 yıl önce 5 saniyelik ses ve videodan telif yemiştim. En garanti politikaları baştan sona okumanız olur.
Ucikibir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Tekrardan çok teşekkür ederim sağ olun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al