wmaraci reklam

Kanallarınız Arasında Hızlı Dolaşma [Anlatım]

4 Mesajlar 1.107 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

altayWEB altayWEB Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 3, (%67)
Merhaba Arkadaşlar,
Hepimizin birden fazla kanalı var ve gerek kanallara video yüklemek için olsun gerek kontrol etmek için olsun sürekli bir kanaldan diğerine geçmemiz gerekiyor. Sürekli çıkış yapıp tekrar şifre girmek hem zaman kaybı hemde zamanla sıkıcı bir hal alıyor. Bir süredir bu sorunun çözümünü arıyorum ve sonunda gerçekten işime yarayacak bir Chrome eklentisi buldum denedim sizlerle paylaşıyorum.

Kullanacağımız Program Chrome eklentisi bu yüzden ilk olarak Google Chrome Browserine ihtiyacımız var.

Eklentinin adı : Quick Login for Google Accounts
yükleme adresi: https://chrome.google.com/webstore/detail/quick-login-for-google-ac/cbgngpehipfmfmpjmhonhacgbkjpdidp

Eklentinin Web sitesi, Video anlatım mevcut (ingilizce): Quick Login

Eklentiyi Chrome'a ekledikten sonra browserinizin sağ köşesine eklentinin logosu belierecek

Bu ikona tıkladıktan sonra Hesaplarımızı kaydetmek için Click here linkine tıklıyoruz.

Karşımıza hesaplarımızı kaydedeceğimiz ekran gelecek, Eklenti Gmail hesaplarını değiştirmek için ama biz ufak bir ayar yaparak Youtube için kullanacağız bunun için karşımıza gelen ekrandan Show Advanced Options a tıklıyoruz.

Daha sonra gelen forda Name kısmına Hatırlamanız için bir isim, username kısmına youtube kullanıcı adınız Password kısmına şifrenizi girdikten sonra. resimde 1 numara ile işaretlediğim Google URL kısmına, eklentiyi youtube hesap değiştirici haline getirmek için

http://www.youtube.com/my_videos linkini giriyoruz. ve en alttan Save diyip kaydediyoruz.

Ayarları kaydettikten sonra Eklentinin logosuna tekrar tıkladıgınızda kaydettiğiniz hesaplar arasında ismine tıklayarak geçiş yapabiliyorsunuz. Eklenti açık olan oturumunuzu kapatıp seçtiğiniz bilgileri girerek kanalınıza geçiş yapmanızı sağlıyor. Ayarları girerken Always use current tab kısmını işaretlerseniz her kanalı aynı sekmede açar.

Google hesaplarınızı birbiri ile ilişkilendirerek aynı işlemi programsız yapabiliyorsunuz ama bir kanalınız kapatıldıgında ilişkili hesaplarınızda riske giriyor. Bu eklentinin güvenliği konusunda girilen yorumları okudum herkes pozitif yorumlar yazmış, kaynak kodunu inceledim herhangi bir yere bilgilerinizi göndermiyor.

Umarım kullanımını güzel anlatabilmişimdir. Hepinizin işlerini hırlandırmasını diliyorum.

Bol kazançlar.

wmaraci
reklam

Graph Graph Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 7, (%86)
güzel anlatım ancak bu özelliği youtube bize sunuyor

hesap ekle diyerek istediğiniz kadar hesap ekleyebilirsiniz ve hesaplar arası geçiş yapabilirsiniz.

altayWEB altayWEB Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 3, (%67)
Sıkıntı yaşanacağını dusunuyorum lakin öyle bir sorun teşkil etmiyorsa geröekten iyi

Graph Graph Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 7, (%86)

altayWEB adlı üyeden alıntı

Sıkıntı yaşanacağını dusunuyorum lakin öyle bir sorun teşkil etmiyorsa geröekten iyi

hangi konuda sıkıntı yaşayabilirsinki gayet güvenli

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al