wmaraci reklam

Video kayıt hakkında yardım

4 Mesajlar 582 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SeoBayi SeoBayi Yasal Eğitimli Gerçek SEO Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yasal Eğitimli Gerçek Seo Uzm
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 90 / 89
  • Ticaret 129, (%99)
Merhabalar problem şu;

1- Telefonda oynadığım bir oyunu ben pc yansıtıp pc üzerinden obs ile kayıt yapmak istiyorum daha kaliteli bir kayıt için + pro mikrofon için.

Sorun; Telefonu pc ye hz kaybı olmaksızın temiz bir şekilde nasıl aktarabilirim ?

Marka: Xiaomi

---------------------

2- Videoyu telefondan çekip sesi pc den kayıt yapabilirim akabinde sonra birleştiririm düşüncesine girdim lakin video kayıt yaparken hem arka ses hem mikrofon sesini entegresinde ses düzen problemi oluyor + mobil video çekme programları obs kadar kaliteli olmayacağını düşünüyorum ?

3- Telefondan video çeksem sesi pro mikrofondan kayıt etsem bu seferde oyunun arka sesi olmuyor, 2 sini bir çekdiğim vakit çift kanal olmadığı için 2 sesi düzenleyemiyorum tek kanal olduğu için.

Ne yapmam gerek videoyu telefondan çekip oyunun sesini sadece kayıt edip mikrofon ile pc den sesi alıp en son 3 ünü birleştirmek mi ?

NOT: İŞİN İÇERİSİNDEN ÇIKAMADIM...

wmaraci
reklam

SEBTURKA SEBTURKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 140 / 141
  • Ticaret 0, (%0)
Alanım değil ama bildiğim bir şey vardı. Telefondaki oyunları bilgisayarda oynamaya yarayan bir program vardı. Bluestack idi sanırım adı. Böylelikle.

Movavi video editör ile telefondan oynarken pc'den ses kaydı yapabilirsin. Gerekli düzenlemeleri yapma imkanı sağlıyor.
SeoBayi

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.ilgikolik.com

SeoBayi SeoBayi Yasal Eğitimli Gerçek SEO Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yasal Eğitimli Gerçek Seo Uzm
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 90 / 89
  • Ticaret 129, (%99)
Yazmış olduğunuz yorum için çok teşekkür ederim üstad lakin Bluestack ile oynanabilecek bir oyun değil mağlesef daha mekanik bir game bu yüzden telefondan oynayıp videoyu pc den çekme gibi bir fikir içindeyim sadece ekranı anlık nasıl yansıtıcam onu düşünüyorum Hz kaybı olmadan.

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
İşini görür mü bilemiyorum fakat scrcpy kullanabilirsin. Ekran yansıttığında arada drop frame'ler olabiliyor, "--no-display --record file" kullanırsan daha iyi olacaktır.

https://github.com/Genymobile/scrcpy
SeoBayi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al