wmaraci reklam

Youtube Aktif Abone Kasma Ve Videolara Otomatik Yorum Yapmak İçin Youtube Organic Bot v4 Yeni Sürümü

11 Mesajlar 2.853 Okunma
wmaraci reklam

Fermayil Fermayil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek 7
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad f** A**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Youtube Organic Bot Youtube Üzerinde Videolara Yorum Yaparak Abone Kasma Videoları İzletmek Ve Web-Site Reklamları Smmpanel Reklamları Yapmak İçin Kullanıla Bilir. Ayarlar Bölümünde Abone Kasma Ve Reklam Yapma Seçeneği Var

Youtube Yorum Yapma Programımız 20 Ağu 2019 Tarihinden İtibaren Aktif Olarak Çalışmaktadır Önceki Sürümleri Görmek İçin Fermayil Ahmedov Kanalıma Girerek Videolarını İzleye Bilirsiniz
Videoların Yüklü Olduğu Kanalı Youtube Organic Bot İle Kasıyorum Ve Para Kazanmamda Açıldı Aynı Şekilde Bu Kanalıda Botum İle Kastık

Programı İndirerek Direk 3 Gün Ücretsiz Test Ede Bilirsiniz (Aktif Kullanır İseniz Günlük 30 İle 70 Arası Aktif Abone Gelir)

Youtube Organic Bot Abone Kasmak İçin Neler Yapıyor ve Aktif Abone Nasıl Kasılır ?

Bot Abone Kasmak İçin Sizin Ekleyeceğiniz 15 20 Adet Kanala Sıra İle Giriyor Ve En Son Paylaşılan Videosuna Giriş Yapıyor Videoyu 60 Saniye İle 90 Saniye Arası İzliyor Kanala Abone Oluyor Videoyu Beğeniyor Ve Yorum Yapıyor ( yorumların spam’a düşmemesi için program yorum yaptıktan sonra 60 bekliyor ve sıradaki kanal ile yorum yapmaya devam ediyor)
Örnek Yorum 1: Like Başarılar Dilerim Videonuzu İzledim Like Verdim Destek Oldum Sizde Bana Destek Olurmusunuz
Örnek Yorum 2: Karşılıklı Destek Olmak İçin Geldim Destek Oldum Son Paylaşımıma Beklerim”
Bunlar Gibi Yorumlar Yaparak Kişileri Kanalımıza Abone Olmak İçin Davet Ediyoruz Her 10 Kişiden 6 sı 7si Geri Dönüş Yaparak Kanalımıza Abone Oluyor Videomuzu Beğeniyor + Geri Dönüş Yaptığını Göstermek İçin Videolarımıza Yorum Yapıyorlar
Botun Kanallara Abone Olmasının Ve Videoları Beğenmesinin Sebebi İse Yorumlarda Kanalınıza Destek Oldum Like Verdim Diyor ya. Abone Olmaz Videoyu Beğenmez İse Botun Yorum Yaptığı Kanal Sahibi Bakacak Yorumda Destek Oldum Like Verdim Demişsiniz Ama Kanalın Abone Sayısı da Aynı Videonun Beğeni Sayısı da Aynı ve Kanal Sahibi Geri Dönüş Yapıp Kanalımıza Abone Olmaz Bunun İçin Abone Olması Ve Videoları Beğenmesi Şart Bu İşlemleri Yaptıktan Sonra Yorumunu Yapıyor Ve Daha Önce Yorum Yapmış Kanal Linklerini Toplayarak Yorum Yapılacak Listeye Ekliyor Otomatik Bir Şekilde Kanal Analizi Yaparak Hedef Kitleye Ulaşıyor

Youtube Organic Bot Kurulumu Ve Kullanımı Nasıl Yapılır ?

Youtube Organic Bot İndirmek İçin Buraya Tıklayın

Abone Kasmak İçin Yapmanız Gereken Botu İndirmeniz Ve .rar Dan Klasöre Çıkartmanız Gerekiyor Youtube Organic Bot’un Çalışması İçin Mozilla Firefox Tarayıcısını Bilgisayarınıza Yükleyin ve Klasör İçerisinde 2 Adet Ek Uygulama Var Onları da Bilgisayarınıza Yükleyin Ve Programı Açın.

1. Profil Yöneticisine Tıklayın Açılan Pencerede Yeni Profil Ekle Buttonuna Tıklayın Ve Pencereyi Kapatın

2. Profil Seç İsimli Listeden Oluşturduğunuz Profili Seçin ve Profil Hazırla Buttonuna Tıklayın

3. Açılan Tarayıcıda Kanalınıza Giriş Yapın Ve Tarayıcıyı Kapatın (Şifrenizi Program Değil Firefox Tarayıcısına Giriyorsunuz)

4. Ayarlar Bölümüne Girin En Az 15 Tane Kanal Linki Ekleyin ve En Az 15 Tane Birbirinden Farklı Yorum Yazın (Otomatik Kanal Ekle ve Örnek Yorum Ekle Buttonlarını Kullana Bilirsiniz)

5. Tüm Ayarları Yaptıktan Sonra Kaydet Buttonuna Tıklayın Ve Ana Sayfaya Dönün

6. Başlat Butonuna Tıklayın Ve Başka Hiçbir şeye Dokunmayın Program 2 Dakika çerisinde Çalışmaya Başlayacaktır Kapatıp Açmayın 3 4 Dakika Bekleyin

7. Ekranda Göremezsiniz Ama Aslında Arka Plan’da Başlat’a Tıkladığınız Anda Ayarları Yapmaya Başlar

8. Programı 1 Gün İçerisinde En Az 4 5 Saat Kullanmanızı Tavsiye Ediyorum( Eyer Mümkün İse 7/24 Sanal Suncuda veya Vds ve Pc De Sürekli Kullana Bilirsiniz Hiçbir Sorun Sıkıntı Olmaz

Youtube Organic Bot V4 Kurulum ve Kullanım Videosu ( sonuna kadar izleyin)

1.Aylık Lisans 40 Tl <> 3.Aylık Lisans 100 Tl <> 6.Aylık Lisans 150 Tl
Kurulum Konusunda Takıldığınız Nokte Olur İse Pm Ata Bilirsiniz Akşam 19:00 dan Gece 01:00 a Kadar Aktif Olarak Yardımcı Olurum

Lütfen Denemeyen Kullanmayan Kimse Programımı Karalayacak Şekilde Yorum Yapmasın 10 Aydır Aktif Bir Şekilde Kullanıyoruz Hiçbir Kanala Zarar Vermedi r10 Da Ve Diğer Forum Sitelerinde Referanslarımız Var

[

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

SezerAkkaya SezerAkkaya Youtube/Sezerakkaya Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Site Developer
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 46 / 140
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam youtube spam işini nasıl halletiniz organik tam olarak nasıl abone ve izlenme sağlıyor...

Almak isterim şahsen 1 ayda ne kadar abone kazanabilirim

55.000 Aboneli Youtube: https://www.youtube.com/c/Sezerakkaya

ColorOSTR ColorOSTR ColorOSTurkiye.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 4 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Ben test Etme şansı buldum arkadaşlar program gayet iyi ama tabi youtube kanalından pek bir beklentim bulunmadığından devam ettirmedim.
Fermayil

kişi bu mesajı beğendi.

Oppo Kullanıcı Platformu - ColorOS Türkiye

• Üyelik 15.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek 7
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad f** A**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

CyberWR adlı üyeden alıntı

Hocam youtube spam işini nasıl halletiniz organik tam olarak nasıl abone ve izlenme sağlıyor...

Almak isterim şahsen 1 ayda ne kadar abone kazanabilirim

merhaba hocam spam için program videoyu 60 saniye ile 90 saniye arası izliyor ve yorum yapıyor yorum yapar iken yorum yapacağı kanalın ismini yorumun başına ekliyor gene seçenek var ister iseniz onu işaretleyerek her yorumun sonuna rasgele güzell sözler ekleyerek yorumun benzersiz olmasını sağlıyor
1 ay içerisinde günde 6 7 saat kullanır iseniz 20 25 gün içerisinde 1k aktif abone kasıyorsunuz hocam
ve lisans süreniz içerisinde her türlü sorularınızı yanıtlıyorum takıldığınız sormak istediğiniz veya nasıl yorumlar yazarak hangi kanalları listeye ekleyerek daha çok abone kasmanız konusunda destek oluyorum

organik abone kasma işlemini videoda detaylı anlatmıştım konuya yazmıştım sizede yazayım

hocam programa 20 tane kanal linki ekliyoruz amatör kanalları program gidiyor o kanallara yorum yapıyor ve her yorum yaptıktan sonra yorum yaptığı videolara daha önce yorum yapan kanal linklerini de topluyor listeye alıyor ve o kanallarada yorum yapıyor
örnek olarak merhaba kanalınızı beğendim destek oldum sizleri de kanalıma beklerim aktif olarak bir birimize yardım edelim
gibi yorumlar sayesinde aktif abone kasmamız mümkün

wmaraci

• Üyelik 15.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek 7
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad f** A**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

ColorOSTürkiye adlı üyeden alıntı

Ben test Etme şansı buldum arkadaşlar program gayet iyi ama tabi youtube kanalından pek bir beklentim bulunmadığından devam ettirmedim.

memnun kalmanıza sevindim hocam

MasterYi MasterYi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Mühendis - Youtuber
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 78 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
İndirme linkinin virüs total linkini eklermisiniz konuya
teşekkürler

Kişiye ve Firmanıza Özel Hosting,Sunucu Çözümleri

• Üyelik 15.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek 7
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad f** A**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
ekledim hocam ben teşekkür ederim
MasterYi

kişi bu mesajı beğendi.

MasterYi MasterYi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Mühendis - Youtuber
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 78 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
Botu denedim
Düşüncelerim şunlar
Program stabil çalışıyor buna rağmen işlemler arası bekleme süresi baya uzun
Abone olma insiyatifi tamamen karşı tarafa bırakılıyor bu programın kullanılabilirliğini bence düşürüyor.
Bunun dışında kullanım fiyatı çok yüksek ( abone olma insiyatifi karşıda olduğu için)
Sınırsız lisans pakedi eklenmeli ve fiyatlar bu söylediğim olumsuzluklardan dolayı düşürülmeli
Şimdilik gördüğüm artı ve eksiler bunlar

Kişiye ve Firmanıza Özel Hosting,Sunucu Çözümleri

• Üyelik 15.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek 7
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad f** A**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

MasterYi adlı üyeden alıntı

Botu denedim
Düşüncelerim şunlar
Program stabil çalışıyor buna rağmen işlemler arası bekleme süresi baya uzun
Abone olma insiyatifi tamamen karşı tarafa bırakılıyor bu programın kullanılabilirliğini bence düşürüyor.
Bunun dışında kullanım fiyatı çok yüksek ( abone olma insiyatifi karşıda olduğu için)
Sınırsız lisans pakedi eklenmeli ve fiyatlar bu söylediğim olumsuzluklardan dolayı düşürülmeli
Şimdilik gördüğüm artı ve eksiler bunlar

hocam deneyimleriniz için teşekkür ederiz
bekleme sürelerinin sebebi ise youtube de hızlı yorum yaptığımız zaman yorumlarımız spam'a düşüyor ve kanal sahibi bu yorumları görmüyor bunun için videoları 1 dakika izlemeli ve her yorumdan sonra 1 dakika beklemesi gerekiyor ister isek 1 dakikada 10 yorum da yaptıra biliriz ama hiçbiri görünmez ve fayda etmez Onun için bekleme süreleri var

hocam organik aktif abone kasmaktayız birilerini zorla abone olmaya zorlar isek bilmediği bir kanala abone olduğunu gördüğü zaman abonelikten çıkacaktır
botu kaç dakika denediniz hocam 3 günlük deneme süresini bitirseydiniz eyer kanalı ne kadar aktifleştirdiğini gördüğünüz zaman bu yorumların hiçbirini yazmayacaktınız

fiyat konusunda fiyatlarımız sabittir sınırsız lisans veremeyiz youtubenin ne zaman güncelleneceği belli olmaz bu yüzden ben lisans süresi boyunca programın çalışacağına garanti vermekteyim eyer çalışmaz ise sorun çıktığı tarihten sonraki lisans gününü hesaplayarak geri iyade yapılmaktadır

• Üyelik 15.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek 7
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad f** A**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Program Aktif

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al