Herkese Mutlu Sağlıklı Günler Dileyerek Başlayalım ;

Yaklaşık 4 belki 5 yıl evvel yine ''WmAracı'' Forumda gördüğüm buna benzer bir başlık vardı, çerezler ile Göz atma özelliklerinin açıldığı, videoların önerilenlere düştüğü, o başlıkda özellikle önerilen şuydu, örnekleyerek sizlere anlatacağım, Videonuzun başlığı ''Yeni Arabam İle Kısa Vlog'' burdaki videomuzun başlığına göre ''ARABA'' ve ''Vlog'' ile başlığımıza yakın tüm videolara yorum ve beğeni atarak kısa sürede videolarımızın izlemelerinde yükseliş sağlığıyoruz, Şuan bunu ilk defa okuyorsan heycanlanmış olabilirsin, biraz aklada yakın geliyor çünkü, konu bundan ibaret değil, bunu yapmadan önce tüm youtube izleme geçmişini ve tüm yorumları silerek işe koyuluyorsun, bunu uygulamaya geçtiğimde ilk fark ettiğim, tüm çerez geçmişi sıfırladığım anda hızla ''Daha Birşey İzlemeden'' video izlemeleri yükseliyor, fakat o ilk saatten sonrada eski düzeyi arattırır derecede bir düşüş gözlemleniyor, pekiiiii buraya kadar tamam, unutmadan şunu da ekleyeyim, PC den youtube de bu çerezler ile uğraşırken aynı zamanda aklıma google bağlı olan GOOGLE CHROME tarayıcımında tuttuğu çerezler aklıma geldi ve onları da silme üzerinde günlerce uğraştım, aynı şekilde ordan da çerezleri sildiğimizde aynı oranda anlık 1 saat bir yükseliş ve sonrasında düşüşler gözlemleniyor, şimdi durum böyle olunca aynen denildiği gibi tüm yazılana uyarak bende başlıklarıma uygun şekilde videolara yorum atarak ve beğeni yaparak yola koyuldum, 2 ile 3 gün bir izleme arttırıyoruz ve sonrasında eskiyi arattırıyor, tüm çerezleri siliyoruz tekrar sar başa, şimdi bu konuyuda böyle detaylı detaylı anlatıyorum hepbirlikte şu konuyu bir adım daha ileri götürebilelim istiyorum... Bu çerez başlığı adı altında birçok insan bu uygulamada Gözatma Özelliğini açmış, yani mobile ve pc den videoları ana ekrana düşüyor, birçoğu ise küllüm yanlış demekteydi, net gözlemlediğim %50 ye %50 iki farklı görüş vardı ... fakat bu uygulamada ben net iniş ve çıkışları gözlemsemde kendi sayfamda da uzun vadeli o çıkışı kesinlikle koruyamıyorum, Partner şirketlerine girmeyen herkesin bunu göz ardı etmemesi gereken bir durum olduğu görüşündeyim...

Arkadaşlar sizlere kendi youtube sayfamında adresini vereyim, 2.500.000 M izleme sağladım, kanalımıda ziyaret ederseniz çok mutlu olurum, görüş ve önerilerinize ihtiyacım var.

http://youtube.com/emretuncer