Giriş Yap / Kayıt Ol

SmartFTP, üzerinde SmartSoft’un imzasını taşıyan ve neredeyse tüm Windows işletim sistemi sürümleri içerisinde sorunsuz şekilde çalışan ücretli bir FTP programıdır. SmartFTP’nin ücretli bir FTP istemcisi olması onu benzeri FTP programlarının tümünden daha özel ve ayrı kılıyor. Elbette Smart FTP’yi bu kadar özel kılan fiyatı değil, kullanıcılarına sunmuş olduğu kolay kullanım özellikleri ve öne çıkan özellikleridir.

SmartFTP

SmartFTP Programı

Bir FTP istemcisi olan SmartFTP’yi kullanarak uzakta yer alan sunucunuza bağlanabilir ve bilgisayarınızdan sunucunuza veya sunucunuzdan bilgisayarınıza dosya aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Sunucu üzerinde arama yapabilme, dosyaların adını değiştirme, klasörler oluşturma gibi tüm temel FTP özellikleri içerisinde barındıran SmartFTP’yi ayrıca özel kılan ekstra özellikler de bulunuyor.

Örneğin SmartFTP diğer FTP istemcilerinin aksine Windows Gezginine son derece yakın bir tasarım kullanıyor. Böylece yeni bir arayüze alışmanıza gerek kalmaksızın kendinizi çok kısa bir süre içerisinde SmartFTP’e adapte edebiliyorsunuz.

Sunucu üzerinde istediğiniz dosyalara kolaylıkla erişmenizi isteyen SmartFTP, sunucu üzerinde yalnızca birkaç tıklamayla geniş ve kriterli arama işlemleri yapmanıza yardımcı oluyor. Bu sayede sunucunuz üzerinde kaybettiğiniz dosyalarınızı bulmak dert olmaktan çıkıp, çocuk oyuncağına dönüşüyor.

Yazılım ayrıca görsel dosyalar için de küçük birer ön izleme sunuyor. Bu sayede sunucu içerisinde görsel dosya ararken dosyaların adını incelemek zorunluluğundan kurtuluyor ve doğrudan ön izlemesiyle kolayca aradığınız dosyaya ulaşabiliyorsunuz.

İçerisinde barındırdığı daha birçok özelliğiyle Smart FTP, şimdiye kadar geliştirilmiş en kullanışlı FTP programlarından biridir.

SmartFTP İndir

SmartFTP’yi beğenmeniz halinde Smartsoft sitesi üzerinden geçerli bir lisans anahtarı edinmeniz gerekecektir. Deneme sürümünü indirmek içinse aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.