wmaraci reklam

3,5K Günde Kaç Para Kazandırır ?

66 Mesajlar 18.302 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

frmderin adlı üyeden alıntı

Faydasını mutlaka göreceğine inandığım bir eklenti mevcut elimde. Wordpress tarafından kontrol edilmiş olan bu eklentiyi dene.
http://wordpress.org/plugins/new-adman/
Eklentiyi yükledikten sonra ve önceki kazançlarını karşılaştır.
Ayarlar kısmında reklam boyutlarını deneyerek uygun reklam boyutlarına ulaşabilirsin

Ve son olarak günlük 3.5k gibi bir hitim var demişsiniz? Bunun yüzdelik olarak yüzde kaçı mobil giriş? Unutmayın ki artık internet kullanıcıları bilgisayardan çok telefon, tablet gibi cihazlardan internete erişmektedir.

Sitenizde herhangi bir konuya girdiğim zaman pop-up şeklinde çıkan facebook eklentisiyle karşılaştım ve içeriğe ulaşamadım malesef.
Bunun içinde size önerim Wordpress Mobil Sürüm için ; http://wordpress.org/plugins/wptouch/ Eklentisi olacaktır.

Bu eklenti sayesinde mobilden giriş yapanlar daha sade bir tasarımla karşılaşacak ve sitenizde daha fazla zaman geçirerek reklamlara tıklama oranları artacaktır.

Bunları denedikten sonra lütfen sonuçları bizimle paylaşım.

Ve her ne kadar son desem de bir son daha eklemek istiyorum linklerinizin sonunda ''http://superkarinca.com/microsoft-mobile-oy-geliyor/#.U1WkaPl_scY'' ''U1WkaPl_scY'' gibi bir bağlantı gördüm? Bunun sebebi nedir? Bunu bir araştırın

O pop up penceresi birdefa çıkıyor ikinci bir sefere çıkmıyor. Fakat o son bahsettiğiniz sorunu son zamanlarda yaşamaya başladım ve bende çözemedim neden oluyor

Ek Olarak:

Zen adlı üyeden alıntı

Bir sürü atıp tutan var yok şu kadar kazanırsın falan filan diye pek aldanma. Sitenin içeriği çok önemli. Rekabeti çok bir kelime olmadığı sürece 3.5k hite 35 tl alamazsın.

Elimde birsürü site var hiçbirinin kazancı hiti ile orantılı değil. Nadir bazı sitelerim sadece o oranda kazandırıyor. Hitin geldiği konularda çok önemli.

Örnek 5k site günde 10 lira zor bırakıyor.

Başka bir site, 5k hite 70 liraya kadar çıkıyor.

İstediğin kadar yerleşim dene site içeriği çok daha önemli. Bazı sitelerden 1k hit ile de 35 tl kazanırsın. bazılarından 20k hitle bile zor kazanırsın o parayı.

Kazanamazsın diye birşey yok ama hit bu kadarsa bu kadar kazanabilirsin yerleşim yap diyenleri çok gördüm.

Anladım hocam ve dediğiniz doğru. İçeriğim tamamen özgün ama bakalım ne olacak..

wmaraci
reklam

elaldilarinsaat elaldilarinsaat Wm Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek insaat sirketi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 59 / 9
  • Ticaret 5, (%100)
Reklam yerleşiminde sıkıntı var gibi görünüyor hocam, pek tecrübem yok ama bende ziyaret ettim sayfanızı hem yerleşim kötü hemde reklam sayısı çok az. adsense den bitek momondo gördüm başka gözüme çarpan olmadı

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

elaldilarinsaat adlı üyeden alıntı

Reklam yerleşiminde sıkıntı var gibi görünüyor hocam, pek tecrübem yok ama bende ziyaret ettim sayfanızı hem yerleşim kötü hemde reklam sayısı çok az. adsense den bitek momondo gördüm başka gözüme çarpan olmadı

Reklam sayısı az derken ? Her sayfada 3 reklam var.
1-logo yanı
2-sağ sütun
3-anasayfada slider altı, konu içinde resim ve başlık arası

Ayrıca daha farklı nerelere koyabilirim reklamlarımı ?

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Note3 ile goz attim ana sayfasa giris aninda sadece reklam gorunuyor, onizleme kriterlerine aykiri; caniniz yanabilir. Sanirim aahifa kullaniyorsunuz yada benzettim, arkadasimizin verdigi eklentiyi veya wp.insert eklentisini kullanin gerekli tum ayarlar mevcut, birsey yapmaniza gerek kalmiyor.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Note3 ile goz attim ana sayfasa giris aninda sadece reklam gorunuyor, onizleme kriterlerine aykiri; caniniz yanabilir. Sanirim aahifa kullaniyorsunuz yada benzettim, arkadasimizin verdigi eklentiyi veya wp.insert eklentisini kullanin gerekli tum ayarlar mevcut, birsey yapmaniza gerek kalmiyor.

Şimdi benim eklediğim kod ile değil de bunlarla ekleyince ne olacak ? Yani çok birşey değişecek mi onu çok merak ediyorum ?

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Eklentileri indirip denemenizi tavsiye ediyorum, hazi reklam alanlari mevcut ve metin ici yerlesimlerinizi de gayet hizli bir sekilde gerceklestirebilirsiniz.

SevgidenHabersiz SevgidenHabersiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad e** y**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 24 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

Hocam aynı sorun bendede var örnek olarak arkadaşla hitimiz aynı fakat o benim kazancımın 2 katını kazanıyor benimde durum aynı seninki gibi reklam yerleşimi kötü birde blogger olduğu sitem pek fazla reklam alanı yok 3.5k hite az kazanıyoruz ciddi anlamda proffesional bir reklam yerleşimi yapacak birisini bulmak gerekiyor doğru reklam yerleşiminde 3.5k hite 35 40 tl kazanılıyor.

~V''^~V^V'^~-----------------

http://ircdforum.com - http://hobichat.net

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

SevgidenHabersiz adlı üyeden alıntı

Hocam aynı sorun bendede var örnek olarak arkadaşla hitimiz aynı fakat o benim kazancımın 2 katını kazanıyor benimde durum aynı seninki gibi reklam yerleşimi kötü birde blogger olduğu sitem pek fazla reklam alanı yok 3.5k hite az kazanıyoruz ciddi anlamda proffesional bir reklam yerleşimi yapacak birisini bulmak gerekiyor doğru reklam yerleşiminde 3.5k hite 35 40 tl kazanılıyor.

Eğer bu şekilde yapan birisi varsa ulaşsın bize o zaman :)

Ek Olarak:

Eklentileri indirip denemenizi tavsiye ediyorum, hazi reklam alanlari mevcut ve metin ici yerlesimlerinizi de gayet hizli bir sekilde gerceklestirebilirsiniz.

Hocam sonuçta 3 tane ekleyebiliyoruz en fazla. Bu eklenti sayesinde 10 olsa belki olur da işte sorun bu.

Ayrıca arkadaşlar bu 5 tane ekleme var ? 3'ü görsel reklamlar diğerikisi nedir acaba ?

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

Byaliozer adlı üyeden alıntı

Eğer bu şekilde yapan birisi varsa ulaşsın bize o zaman :)

Ek Olarak:

Hocam sonuçta 3 tane ekleyebiliyoruz en fazla. Bu eklenti sayesinde 10 olsa belki olur da işte sorun bu.

Ayrıca arkadaşlar bu 5 tane ekleme var ? 3'ü görsel reklamlar diğerikisi nedir acaba ?

3 reklam baglantisi 3 baglanti birimi ve 2 google arama koyabilirsiniz.
Ne kullanirsaniz kullanin bu degismez.

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

3 reklam baglantisi 3 baglanti birimi ve 2 google arama koyabilirsiniz.
Ne kullanirsaniz kullanin bu degismez.

Bağlantı birimlerini nasıl ekliyoruz acaba ayıptır söylemesi ?

Google araması eklersek ayrıca oda para kazandırıyor mu ?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al