wmaraci reklam
lidertakipci

Ücretsiz En Kolay Şekilde Adsense Alın

23 Mesajlar 3.236 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

illedeoyuncom illedeoyuncom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 1, (%0)
Arkadaşlar sizlere 2 saat içerisinde aktif olarak kullanabileceğiniz adsense hesabını almayı öğreticeğim.Başka yerlerde bulamazsınız bu taktik ile adamlar milyarlar kaldırıyor adsense alamıyorsunuz adama 200tl veriyorsunuz ve size bu taktikle adsense alıyor ve satıyor ben size ücretsiz olarak bu taktiği öğreticeğim.
Not-Bi beğenirsiniz artık :D

-Şimdi öncelikle
http://www.docstoc.com/ adlı siteye gidiyoruz ve kayıt oluyoruz daha sonra oraya 20 tane farklı makele yüklüyoruz kategoriler etiketler vs hepsini uydurabilirsiniz hiç birinin önemi yok makale derken pdf,doc dosya atabilirsiniz.Ama bakın 20 tane olması gerekiyor arkadaşlar daha aşşağısı oldugunda adsense kabul etmıyor yani en az 20 ben hep 25 falan atıyorum.Şimdi attınız bütün dosyaları 20 taneyi geçtiyse eğer şuraya gireceksiniz.
http://www.docstoc.com/doccash/join/
Adsense hesabım yok bana yardım edin e tıklayacaksınız.Sonra gmail hesabınıza gidip ilişkilendirmeyi kabul edıp bekliyeceksiniz.Ve onay gelecek 1 gün içerisinde kesin dönüş yapıyorlar.Şimdi kodu hemen sıtenıze ekleyın ve para kazanmaya başlayın ancak bu site %50 kar payı almaktadır 1 hafta sonra bu %50 kaar payını kapatabilirsiniz yani hemende kapatabilirsiniz ama adsenseden ban yiyebilirsiniz.
-Kapatmak için bunu takip edin.
-Ayarlar,Erişim ve yetkilendirme,Üçüncü taraf erişimi ve sağda erişkilendirmeyi kapat var tıklayın ona ve artık tamamen kendinize ait adsense hesabınız var hadi bu kıyagımı unutmayın adsense alımını kafanıza takmayın iyi günler dilerim :)
trenderkek ilyasakkus Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

TiK TiK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Merak edilen bir konuydu. Yorum yapmak istedim.

Evet, piyasada adsense hesabı satan kişilerin tamamı bu teknikleri kullanıyor. Bu siteyi değil ama.

Eğer elinizde 25 özgün makale varsa, bir blogspot sitesi açarak güzel, hoş bir tasarımla beraber siteye yükleyin. Başvuru yaptığınızda kısa sürede sonuç alırsınız.

Ama risklidir.

Adsenseyi aldığınız hesap, o site adına kayıtlı olacak. Google, ödeme yapmadan önce sitelerinizi geziyor. Ve eğer yaptığınız dümeni anlarsa o kadar ay kazandığınız para içinde kalıyor + hesabınız banlanıyor + yeni hesap açmanız engelleniyor.

25 Makaleyi kendi sitenize yüklerseniz, muhtemelen sizin sitenizi de kabul edecektir diye tahmin ediyorum.

Tabi herşey makale değil. İçeriğe göre dolu, kullanıcı dostu bir site her zaman adsense gözünde popülerlik taşır.

Tecrübe konuşuyor :)

viplcruel viplcruel skype:viplcruel1 Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 121 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
Mesajım bulunsun müsait bir zamanda deneyeceğim. Buraya geri dönüş yaparım. Teşekkürler

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 1, (%0)

TiK adlı üyeden alıntı

Merak edilen bir konuydu. Yorum yapmak istedim.

Evet, piyasada adsense hesabı satan kişilerin tamamı bu teknikleri kullanıyor. Bu siteyi değil ama.

Eğer elinizde 25 özgün makale varsa, bir blogspot sitesi açarak güzel, hoş bir tasarımla beraber siteye yükleyin. Başvuru yaptığınızda kısa sürede sonuç alırsınız.

Ama risklidir.

Adsenseyi aldığınız hesap, o site adına kayıtlı olacak. Google, ödeme yapmadan önce sitelerinizi geziyor. Ve eğer yaptığınız dümeni anlarsa o kadar ay kazandığınız para içinde kalıyor + hesabınız banlanıyor + yeni hesap açmanız engelleniyor.

25 Makaleyi kendi sitenize yüklerseniz, muhtemelen sizin sitenizi de kabul edecektir diye tahmin ediyorum.

Tabi herşey makale değil. İçeriğe göre dolu, kullanıcı dostu bir site her zaman adsense gözünde popülerlik taşır.

Tecrübe konuşuyor :)

http://oyunanlatimlari.blogspot.com
kardeş bu blog benım yaklaşık 50 kadar makale var oyun anlatımı var ve hepsi uzun hepsini kendim yazdım tek tek ancak kabul edilmedi
hemde defalarca gönderdim farklı bloglar açtım oralardan başvurdum adsense artık blog taktiğini yemiyor :D Söyledigim yolla yaptım ve ilişkilendirdim şuan reklamlar gözükmekte blogla aldıgınız kodları sitenize koydugunuzda reklamlar gözükmemekte yani asıl tecübe burda konuşuyor :) yaklaşık 2 ay araştırdım alamadım artık rahatlıkla alabiliyorum deneyin görün

wmaraci
wmaraci

Azurrexe Azurrexe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bu yöntemi şimdi deniyorum ancak 12 makale ekledim, bundan sonraki tüm eklediklerim neredeyse yüklendikten sonra gözükmüyor. Başta gözüküyor ancak sayfayı yenilediğimde gidiyor, eklenmemiş gibi oluyor. Bunun nedeni nedir? Günlük bir sınır mı var dosya eklemede?

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 1, (%0)
Usta hepsini bi ara ekle dosyaya at 20 sini birden şeçmeyi dene ?

xwebmaster xwebmaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İş Sahibi Değilim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 14 / 30
  • Ticaret 3, (%100)
makaleler özgün olmak zorundamı

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 1, (%0)
hayır kardeş kafanıza göre şeyler yükliyebilirsiniz.

webilgili webilgili Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 7 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Deneyen varmı

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)

Ben az önce denedim başvuruyu yaptım onay bekliyorum gün içinde gelir umarım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al