TiK adlı üyeden alıntı

Merak edilen bir konuydu. Yorum yapmak istedim.

Evet, piyasada adsense hesabı satan kişilerin tamamı bu teknikleri kullanıyor. Bu siteyi değil ama.

Eğer elinizde 25 özgün makale varsa, bir blogspot sitesi açarak güzel, hoş bir tasarımla beraber siteye yükleyin. Başvuru yaptığınızda kısa sürede sonuç alırsınız.

Ama risklidir.

Adsenseyi aldığınız hesap, o site adına kayıtlı olacak. Google, ödeme yapmadan önce sitelerinizi geziyor. Ve eğer yaptığınız dümeni anlarsa o kadar ay kazandığınız para içinde kalıyor + hesabınız banlanıyor + yeni hesap açmanız engelleniyor.

25 Makaleyi kendi sitenize yüklerseniz, muhtemelen sizin sitenizi de kabul edecektir diye tahmin ediyorum.

Tabi herşey makale değil. İçeriğe göre dolu, kullanıcı dostu bir site her zaman adsense gözünde popülerlik taşır.

Tecrübe konuşuyor :)

http://oyunanlatimlari.blogspot.com
kardeş bu blog benım yaklaşık 50 kadar makale var oyun anlatımı var ve hepsi uzun hepsini kendim yazdım tek tek ancak kabul edilmedi
hemde defalarca gönderdim farklı bloglar açtım oralardan başvurdum adsense artık blog taktiğini yemiyor :D Söyledigim yolla yaptım ve ilişkilendirdim şuan reklamlar gözükmekte blogla aldıgınız kodları sitenize koydugunuzda reklamlar gözükmemekte yani asıl tecübe burda konuşuyor :) yaklaşık 2 ay araştırdım alamadım artık rahatlıkla alabiliyorum deneyin görün