Ufak rakamlarda bağış ile Wordpress temasına sahip olmak istermisiniz ?

12 Mesajlar 1.840 Okunma
smmexpress

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
Merhabalar arkadaşlar ..
Yeni bir oluşum içerisindeyim direk bilgileri paylaşmak istiyorum ve yorumlarınızı almak istiyorum.

# Bu projedeki amaç nedir ?
Ben grafikerim bilen biliyor ve aynı zamanda wordpress temaları geliştiriyorum.Lisanslı olarak ücretli / ücretsiz satıyorum.

Piyasada hazır dökülmüş css'leri alıp wordpress'e giydirip bağış niyetinde dağıtmak istiyorum.

[B]# Bu bağış nedir ? [/B]
Geliştiriciye bir nevi destek demektir arkadaşlar.Ben şimdi 300 / 500 TL lik işimin yanı sıra gece uyumayıp insanlar sitelerinde kaliteli wp temaları kullansın diye uğraş veriyorsam az birazda bunun adı olmalı değilmi :) ? Ve bazen kendim tasarlıyorum bu tasarımı css döktürmem gerekiyor elin adamınada al bunu ücretsiz yap deyince tepki alıyorum buda normaldir.
Ben öyle düşünüyorum.

[B]# Bağış oranı nedir ?[/B]
[COLOR=Red]5 TL den 20 TL[/COLOR] ye kadar bağış yapabileceksiniz.
Bağış tutarını tema yayınlandığında PAYPAL ile otomatik yada banka hesap numarasına ödeme yapıp temayı kullanabileceksiniz.

[B]# Aldığımız ve kullandığımız temalarda destek varmıdır ?
[/B]Tabiki ömür boyu sınırsız destek sağlıyorum.Buradaki sistemime kayıt olup, tema başvurusunda bulunuyorsunuz.Tüm işlemler oradan işliyor destek sistemide içinde bulunuyor.[B]

#
Temalarda toplu olarak isteklerimiz olursa güncelleme olacakmı ?
[/B]Tabiki güncellemeler yapıyorum.Panelinizden anlık gelişmelerden güncellemelerden haberdar oluyorsunuz.[B]

#
Yeni temalardan nasıl bilgi alabiliyoruz ?
[/B]Sisteme kayıt olurken yazdığınız e-mail adresine her tema çıktığında ücretsiz olarak bilgilendiriliyorsunuz.

Her tema ücretli olmayacaktır fakat bazı kendi çizdiğim veya gerçekten zaman alan temalarda bağış olarak bir kaç kuruş birşey almak istiyorum buda benim işe olan önemimi 10 kat daha da arttıracaktır.
[B][B]
# Ne tarz temalar olacak ?
[/B][/B]Aklınıza gelebilecek her türlü temalar olacak arkadaşlar.Rent a Car firma temasından başlayalım portal temaları, film temaları , flash oyun temaları gibi gibi her sektöre özel gerçekten kullanmaya değer premium kalitesinde ( Full özel admin panel dahilinde ) temalar olacak.Şu anda ilk ücretsiz temamı dağıtıyorum ilgi yoğun olarak geliyor teşekkür ediyorum şimdiden.
İlk günden 130 kişi başvuru yaptı ve hepside şu anda kullanıyor.[B][B]

# Ekstralar ...
[/B][/B]Tema kullanan arkadaşlar arasında ara sıra çekiliş yapıp ücretsiz logo, banner, reklam gibi hediyelerlede bu işi 1 üst seviyeye taşıyacağız.Bu konu hakkında olumlu - olumsuz yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar konu multidir.Gelen sonuçlara göre ücretsiz tema dağıtımına karar vereceğim.

100 TL ye lisans almak yerine 10 TL verip o temayı kullanmak ve SINIRSIZ destek almak bu kadar zor olmamalı ...
Teşekkürler, saygılarımla ..

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
reklam

8Dizayn 8Dizayn Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 4 / 40
  • Ticaret 5, (%100)
İyi bir şey olur fakat özgün bir fikir olsaydı daha iyi olurdu bence..
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)
Gerçekten mükemmel bir fikir tebrik ederim..

Birnevi ticaret mantığıyla bakarsak da "sürümden kazanmak" gibi birşey oluyor ki bu biz temayı kullananları ne kadar memnun ediyorsa senin emeğinin karşılığını o kadar çıkaracaktır diye düşünüyorum. ve temaları şimdiden dört gözle bekliyorum :)
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)
tam da yeni bir tema yaptırmayı dusunuyordum valla fikriniz güzel
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

8 Dizayn adlı üyeden alıntı

İyi bir şey olur fakat özgün bir fikir olsaydı daha iyi olurdu bence..

Özgün bir fikir mi ? Bu konuyu " Ben dünyayı yeni keşfettim " gibi saçma bir şekilde açmadım ki özgünlük arıyorsunuz ..

Piyasada dağıtılan ücretsiz responsive html bulup derleyip oturup sıfırdan wordpress tema haline getireceğim ve ücretsiz dağıtacağım sizdende 5 ila 20 TL arasında bağış talep edeceğim bağış yapan kişi temayı kullanabilecek olay budur ..

MtnOzd adlı üyeden alıntı

Gerçekten mükemmel bir fikir tebrik ederim..

Birnevi ticaret mantığıyla bakarsak da "sürümden kazanmak" gibi birşey oluyor ki bu biz temayı kullananları ne kadar memnun ediyorsa senin emeğinin karşılığını o kadar çıkaracaktır diye düşünüyorum. ve temaları şimdiden dört gözle bekliyorum :)

Bende teşekkür ederim buradan css templateyi size bildireceğim merakınızı bugün gidereceğim.

birsevda adlı üyeden alıntı

tam da yeni bir tema yaptırmayı dusunuyordum valla fikriniz güzel

Teşekkür ederim umarım ilgileriniz karşılığını bulur.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Merhaba ben bu yapacağınız temanıza da metropress temanıza da talibim. Kayıt bölümünden de kayıt yaptırmıştım. Şuan bu isteklerime ulaşmam için neler yapmam gerekir? Metropress konusunda bana cevap vermeyi unutmuşsunuz veya önceki tartışmamızdan ötürü kasıtlı yaptınız. Cevabınızı bekliyorum yetenekli tasarımcılara yardım etmek isterim siz de kabul ederseniz :)

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Merhaba ben bu yapacağınız temanıza da metropress temanıza da talibim. Kayıt bölümünden de kayıt yaptırmıştım. Şuan bu isteklerime ulaşmam için neler yapmam gerekir? Metropress konusunda bana cevap vermeyi unutmuşsunuz veya önceki tartışmamızdan ötürü kasıtlı yaptınız. Cevabınızı bekliyorum yetenekli tasarımcılara yardım etmek isterim siz de kabul ederseniz :)

Başvuru yapan son kişileri onayladım ve bir kaç arkadaş yüzünden konum kilitlendi o tema şu anda sadece bağış yapan insanlara, değer kıymet bilen web sitesi sahiplerine özeldir. O başvuruları o şekilde onaylıyorum.

Ben size ne kin tutarım nede başka birşey benim daha önemli işlerim var ve işime asla duygularımı karıştırmam.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

GokhanKara adlı üyeden alıntı

Başvuru yapan son kişileri onayladım ve bir kaç arkadaş yüzünden konum kilitlendi o tema şu anda sadece bağış yapan insanlara, değer kıymet bilen web sitesi sahiplerine özeldir. O başvuruları o şekilde onaylıyorum.

Ben size ne kin tutarım nede başka birşey benim daha önemli işlerim var ve işime asla duygularımı karıştırmam.

Peki önümüze bakan kişiler olarak bu yeni projenize destek için ve metropress için bağış yapacağım mail adresinizi veya linkinizi verebilir misiniz?

Kısaca istediklerim için beni yönlendirir misiniz?

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Peki önümüze bakan kişiler olarak bu yeni projenize destek için ve metropress için bağış yapacağım mail adresinizi veya linkinizi verebilir misiniz?

Kısaca istediklerim için beni yönlendirir misiniz?

Yeni projemde destek çıkan herkese canı gönülden teşekkür ederim.PM ile iletişim bilgilerinizi göndermeniz durumunda projem hakkında her türlü desteği bilgiyi ilgiyi dinlemekten zevk duyarım.

MetroPress için başvuruyu sipariş verdikten sonra çıkan bağış kutusundan yapabiliyorsunuz eğer o aşamayı atladıysanız PM ile bildiriniz siparişinizi iptal edeyim tekrar sipariş gönderin.

islamAydinn islamAydinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek AdSense
  • Konum Batman
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 36 / 86
  • Ticaret 58, (%100)
Temanın bir demosu yok mu acaba?
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al