wmaraci reklam

Okurlarınıza 2 TL karşılığı yalan söyler misiniz?

53 Mesajlar 7.916 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Haha bu gün bakayım dedim 3 tane 35TL'lik teklif gelmiş lakin üyeliğim Platin den red oldu yazmıs :d yani adamlar şutlamışlar beni. Ula ayda 1-2 tane teklif veriyorlar üstüne kopya içerik yayınlıyoruz oda yetmezmiş gibi Hürriyetin reklamlarını da durmadan yayınlıyoruz utanmadan birde reddediyorlar :) Bu adamlar kendilerini bir şey zannediyorlar. Halbuki blog sahipleri bırakmaya başlasalar bumerangı zamanla fiyatlar artacak belki de kopya içerik yerine kendiniz yazın dicekler.

wmaraci
reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

androidsistem adlı üyeden alıntı

Haha bu gün bakayım dedim 3 tane 35TL'lik teklif gelmiş lakin üyeliğim Platin den red oldu yazmıs :d yani adamlar şutlamışlar beni. Ula ayda 1-2 tane teklif veriyorlar üstüne kopya içerik yayınlıyoruz oda yetmezmiş gibi Hürriyetin reklamlarını da durmadan yayınlıyoruz utanmadan birde reddediyorlar :) Bu adamlar kendilerini bir şey zannediyorlar. Halbuki blog sahipleri bırakmaya başlasalar bumerangı zamanla fiyatlar artacak belki de kopya içerik yerine kendiniz yazın dicekler.

Birde o olay var. Ödeme zamanı geldiğinde aynı Google Adsense gibi bir neden bulup banlıyorlarmış :)

UzmanCoder UzmanCoder Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 10 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Nasil üye oluyoruz buraya kardeşim ?

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

UzmanCoder adlı üyeden alıntı

Nasil üye oluyoruz buraya kardeşim ?

http://bumerang.hurriyet.com.tr

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
yok ben ödeme aldım 67tl ödemeyi 3 kere geçtiler sonra geri istediler :) ben 1 tanesini attım 2si benim oldu :) o kadar reklamını yaptık dedim vermedim 1 tane 67yi :)

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Bumerang kullanmamak için yüzlerce neden sayabilirim. :) Bütün bu nedenleri geçtim, sadece bu yazıya yoğunlaşmak gerekirse yazıyı dosdoğru okuyup ardından 2 dakika düşünebilen her insan ortaya konulan tepkiyi anlayabilir.

Biz blogcuların belli başlı takipçileri vardır. Sizin takipçilerinizde zaten sizin yazdıklarınıza itimat eder ki böyle olmasa neden takip etsin sizi. Bir takipçinizin Ece Sükan yazısını kendi ağzınızdan yazılmış gibi okuması elbette takipçinizi etkileyecektir. Halbuki ortada tanıtım yazısında geçen hiçbir olay yok. Haliyle yalan oluyor buda. Bu yüzden şahsen ben takipçilerime yalan söylemek istemem.
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
daha önce 2-3 defa yayınladım ama tekliflerde artış falan olmadı aksine 2 tlden 1 tl düşürdüler teklifleri son 5 teklifi yayınlamadım ve 1 liraya da spam içerik yayınlamaya niyetim yok.Zaten orijinal 1 yazı yazdığınızda adsense ile o yazının getirisi daha fazla oluyor.

Bu fiyatlardan bu yazılar yayınlandığı sürece 1 liraya spam yazı yayınlar durursunuz.Ayda 3 teklif gelir, artık ödemeyi 1-2 sene içerisinde alırsınız; kazançlıymış.
isousluer Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

FoRMaTTeR FoRMaTTeR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Forum blog vs açıp en üste 3 tane 300x250 google döşendiği ve içeriğin 'nasıl yaparız acaba' gibisinden bilgi içermediği ya da tamamen boş olduğu siteler de oluyor, rastlamışsınızdır. Hatta güncel ve belki biraz farklı örnek verirsek; eurovision şarkımız açıklanmadan 1 ay evvel işte şarkımız diye post atanları da gördük. Bunlar da pek hoş olmayan şeyler en kibar tabirle. Başkasının ağzından bize yalan söyletilmesi gerçi en kötüsü sanırım. Denk geldiğim sitelerde bumads içeriğidir yazması yetersiz bir kurtarma çalışması olmuş.

Evvelzamanda adskota için bir resimli anlatım hazırlamıştım sitemde ilgili operatörden sonra 3. sırada çıkıyordum. Başlıktan dolayı tercih ediliyordum. Ama belkide 2. sayfaya kadar hep fotokopilerim doluydu. Bir sunucu değişikliği yapalım derken 1 haftaya yakın kapalı kalınca site aynen kopyalarım önüme geçti.

Gelmek istediğim nokta şuydu ki; yalan olmasa da bazı 3 kağıtçılıklar zaten yapılıyor, yapılmakta. Ama dünyada hiç bir servis,şirket yada topluluk bir kontrol mekanizması geliştirememiş durumda bir nevi temiz ya da kara liste gibi.

Şu açıdanda bakmak lazım ki; forumlarda 0,2tl için üye sağa sola üye olup bilmem nerelere tıklayanlar var. Buradan çok küçük tutarların bile bazı işlerin odak noktasında olduğunu söylemek yanlış olmasa gerek. Böyle kişilerin bir blog'u olsa 26 falan değil 2tl için seve seve yayınlayacaklardır.

Ben tüm site yöneticisi arkadaşlara da kabahat bulmuyorum. İş güç arasında metni okuyamamış olanları, okumuş ama belki atlamış olanları da olabilir. Sunucu parası çıkarmaya çalışan da olabilir. Sonuçta bir Amerikan (göreceli olsada) rakibinden 3 kat fazla zaman harcayıp, 3 kat daha az kazanıyorlar.(Google Ads kastediyorum)

Herşey para mı derseniz o kişiye göre değişir. Kimisi eğlence,uğraş vs. için site açar kimisi tamamen duygusal.

Yazıyı göndermeden önce bir okudum daldan dala atlayıp konuyu dağıtmışım ama yazdım içimde kalmasın diye gönderiyorum. Kusura bakmayın.

deviL deviL Paylaşmak Güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Mesajlar 645
  • Beğeniler 161 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
Bumerang iyi düşünülmüş bir sistem, bir teklif sunarlar kabul edersin yayınlarsın, işine gelmezse yayınlamazsın olur biter.. Zorla yayınlıcaksın demiyolar..

Ama şöyle bir eksiklik var ayda 2 yada 3 teklif gönderiyolar eee haliyle kotayı doldurmak çok zor...

Bumerag 'ın acil olarak kota sınırını kaldırması gerekiyor. En azından 15 TL de bir ödeme yapmaları sayfalar dolusu eleştiri almalarının önünü geçecektir.

escaperx escaperx Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Sistem Yöneticisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 253 / 44
  • Ticaret 1, (%100)
Teklif bana 15 TL ye geldi. Üyelik tarihiniz ve tekliflere katılımız ile değişiyor. Ancak bir yeri atlamış gibi gözüküyorsunuz. Bu tekliften önce Bumerang bir e-posta ile anket gönderdi. Renginizi seçin, size özel teklifler gelsin şeklinde. Ben siyah olarak seçmiştim ve teklifte de siyah renk yazıyor. Tamam yazıda geçen isim ile alakam yok ancak bir şekilde reklam yapmaları lazım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al