wmaraci reklam
lidertakipci

Tüm Adsense Sorunlarınız Çözülür

144 Mesajlar 21.894 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
Tüm Adsense Sorunlarınız Çözülür.Yapmanız gereken adsense sorunlarınızı yazmanız.
Lütfen ÖM-PM göndermeyiniz! Buraya yazın.Halledelim.Herkese cevap vermeye çalışacağım.
Konumuzu Beğenebilirsiniz :D
Konu Multidir.
Referans1
Referans2

KONU KAPATILMIŞTIR.HER GÜN ONLARCA MESAJA YETİŞEMİYORUM...

Ayrıca Sorunlarınızı Google Adsense Forumuna yazın.Moderatörler size yardımcı olacaktır: http://productforums.google.com/forum/#!forum/adsense-tr
aakinci oyunoyna3com erdinc18209

kişi bu mesajı beğendi.

https://pirilancer.com/freelancer-ara
wmaraci
reklam

eslowhy eslowhy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam adsense'e başvurdum ilk aşamadan geçtim bi mail geldi kısmi inceleme felan yaptık kodları sitenize yerleştirin İncelememizi tamamladığımızda onaylanacaktır felan diye ama 1 hafta oldu cevap yok ?

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

eslowhy adlı üyeden alıntı

Hocam adsense'e başvurdum ilk aşamadan geçtim bi mail geldi kısmi inceleme felan yaptık kodları sitenize yerleştirin İncelememizi tamamladığımızda onaylanacaktır felan diye ama 1 hafta oldu cevap yok ?

Google adsense bunu hep yapıyor.Ama bazı sitelere ise torpil geçiyor.Büyük ihtimalle onaylanmayacaktır hesabınız.Çünkü onay vermediği siteleri böyle bekletmesini seviyor.3 gün içinde gelir merak etmeyiniz.

webhost webhost WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 10.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web Tasarım - CMS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 33 / 71
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel bir konuya el atmışsınız teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

webhost adlı üyeden alıntı

Güzel bir konuya el atmışsınız teşekkürler.

Teşekkürler..Yardımcı olmaya çalışıyorum.Normalde para ile yapıyordum sıkıldım parayla iş yapmaya.Bundan sonra beleş :)
erdinc18209 webhost burmeser

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 33 / 71
  • Ticaret 1, (%100)

cambazoglu adlı üyeden alıntı

Teşekkürler..Yardımcı olmaya çalışıyorum.Normalde para ile yapıyordum sıkıldım parayla iş yapmaya.Bundan sonra beleş :)

Parayı şirketleri olanlardan alalım. bireysel olanlardan dua alsak yeter :-)
GizemliLORD burmeser kurumsalofis

kişi bu mesajı beğendi.

Michel Michel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam ya adsense imzamda ki sitede telif hakkı içeren materyal olduğunu söylüyor. Hangileri telif hakkı içeriyor :/

uniburs uniburs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 28 / 40
  • Ticaret 27, (%100)
hocam benim adsense üyeliğim vardı hatta google den zarf bile geldi o derece ilerledim ama geçersiz tıklama ile iptali gerçekleşti. bunun için ne önerirsin. yeni mail açıp onla mı üye olmalıyım

www.benbunubegendim.blogspot.com | Sağlık Blogu

• Üyelik 10.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 33 / 71
  • Ticaret 1, (%100)
Tıklama ile gelir arasındaki farklılıklar için ne düşünüyorsunuz?

Tık fazla gelir az . Kimi zaman 1 tık 0.35$ ike kimi zamana 0.07$ oluyor. Reklam verenlerin haricinde fiyatı düşüren bir etken olmalı. Siz bu konudaki tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim.

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

webhost adlı üyeden alıntı

Tıklama ile gelir arasındaki farklılıklar için ne düşünüyorsunuz?

Tık fazla gelir az . Kimi zaman 1 tık 0.35$ ike kimi zamana 0.07$ oluyor. Reklam verenlerin haricinde fiyatı düşüren bir etken olmalı. Siz bu konudaki tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim.

Aslında tamamen doğru bir orantı var.Tamamen doğru bir ilişki.Kimileri bunun aksini iddia ediyor fakat bu öyle değil.Çünkü şöyle düşünelim:
Reklam verenler maliyeti düşük tuttukça google bu maliyetten kendi payını çıkarınca otomatik olarak gelir düşüyor.mesela tık başına maliyeti fazla tutan firmanın reklamına google daha fazla önem verdiği için maliyeti fazla veriyor.hem kendi hemde reklam alanlar memnun oluyor.Ama maliyet nekadar düşük tutulursa google kedi pastasını alıyor ama bizlere tabağı ekmekle sünnetlemek düşüyor.Haliyle memnun olamıyoruz.
Birde google'ın millete dağıttığı bedava çekler google'ın gözünde değeri olmayan sitelere( bu genellikler bloglar ve yaşını doldurmamış siteler) çöp site olarak kullanıyor bizleri.

Ama bir haber siteleri gibi büyük yaşlı sitelere tık başı daha fazla veriyor.

Ek Olarak:

uniburs adlı üyeden alıntı

hocam benim adsense üyeliğim vardı hatta google den zarf bile geldi o derece ilerledim ama geçersiz tıklama ile iptali gerçekleşti. bunun için ne önerirsin. yeni mail açıp onla mı üye olmalıyım

Bunun için yakın birine,(kardeş,baba,abla) adına hesap açın.Çünkü google gözünde gözünü para hırsı bürümüş biri'siniz artık.%99 vermeyecektir.. %1'lik kısım ise google'da tanıdığın varsa yada çok büyük bir şirket isen senin tıklamadığını kanıtlamanla mümkün..Bu da mümkün değildir zaten.Büyük bir şirketseniz google olmasa da olur.Çünkü reklamverenler direkt sizinle münasebet kuracaktır.Google'ı aracı yapmayacaklardır.

Ek Olarak:

Michel adlı üyeden alıntı

Hocam ya adsense imzamda ki sitede telif hakkı içeren materyal olduğunu söylüyor. Hangileri telif hakkı içeriyor :/

Krdeşim; sitende oyun yamaları,oyunlar var.Bunlar kendi fabrikanızın kendi yazılımcılarınızın ürünleri mi ki telif hakkı yok diyorsun..Siten war.ez'den geçilmiyor.Hem war.ez kullanıyorsun hem site kuralları sayfan yok... Google haklı...bende olsam bende vermem.Millet özgün içerikle alırken sorun yaşıyor sen war.ezle almaya kalkışmışsın...Başka ne diyeyim sana !
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al