wmaraci reklam
lidertakipci

İlahi Sitelerinizi Kurabilirim

2 Mesajlar 701 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ebulfeth ebulfeth Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)

Evet belkide sunu diyebilirsiniz biz kuramayız mı ? Tabi ki kurabilirsiniz ama ben sadece biraz daha iyi bildiğimi en azından 2-3 yıl gibi bu işlerle meskul oldugumdan işi daha iyi bildiğime inanıyorum.Peki neler yapabilirim...
Wordpress kurulumu ve gerekli eklentilerin tedariği.
Wordpress seo ayarları.
Site içi her türlü optimazsyon.Yavaşmalayı engelleyici çalışmalar.Bu konuda taktiklerde verilcek uygulanırsa hiçbir türlü host olarakta sorun yaşamazsınız.
Google aramalarında videolu ve yıldızlı çıkma.Kuracağımız bir eklenti ile istediğiniz konuyu googlede hem videolu hem de yıldızlı çıkartabiliyorsunuz.
Örnek :

Mp3 player ve tek tek oynatma seçeneklerini oluşturma yaparız.Böylece ilahileri hem tek olarakta dinletebilirsiniz.Hem de mp3 player olarak albüm olarak indirebilirsiniz.
İlahi eklemede kolaylık sağlanır.Yapacağımız işlemler ile günde 100 ilahiyi sadece 1 saatten az sürede ekleyebilirsiniz. ( Bu misallemedir.100 ilahiyi bir günde eklersiniz o siteyi çöpe atınız )
Seo konusunda öneriler ve çalışma yapacağınız sağlam kişilerle sizleri tanıştırabilirim. ( Bu kişiler sizlere belli başlı kelimelerde bir yerlere gelmenizi sağlayabilirler )
Küçük çaplı ilk etap işlemleriniz yapılacaktır. ( 200 İmlme,Dizin gönderimi,arama motorlarına kayıt gibi lüçük işlemler)
Devamlı destek. ( Ne zaman isterseniz ben buradayım , her konuda yardımcı olabilirim.)
Adsense yerleşimi ve adsense düzenlemesi. ( Adsensede yerleşiminizi en etkili şekilde yapmaya çalışıyorum ve sitenizde mahrem reklamların görünmesini en aza indirgiyorum.)
Siteniz için google +1,alexa gibi konularda bazı tavsiyelerde bulunuyorum.
Siteniz yayına alındıktan sonra bir ay icinde belli bir seviyeye ulaşınca bana haber verirseniz sitenizi 200 bine yakın karısık dini içerikli facebook sayfaalrında reklamllar yapılabilinir.
Son olarakta isteyen olursa uygun fiyata siteye ilahi ekleyecek editörler ayarlanabilinir.
Peki Ne Kadar Güveniyorum Kendime :

Bu konuda veya hiçbir konuda kimse kendisine kolay kolay yüzde yüz garanti veremez ama ben bu konuda İnşallah en iyisini yapabileceğime inannıyorum.

Örnek vermek gerekirse kendi bir sitemi vereceğim ve şöyle diyim ki bu siteyi şöyle göz önüne alınız.Google ve bir çok arama motoru keyword domaini dikkate alırken bu site keyword değil bunu göz önünde bulundururunuz...

Diğer kelimelerinde ise ilk 20 dedir.Yani bunu sadece istikrarlı çalışmalarımızla yaptık.Sizlerde bunu yapabilirsiniz.Fiyat olarak 75 :tl olarak belirleme yaptık.Aslında wordpress kurulum eklenti kurulum seo ayarları v.s derken emin olun bu fiyatın iki katı cıkabilir.
Peki bunu neden yapıyorum yani niye ücretli,sundan dolayı ben bu aldıgım paralardan zerresini kendime harcamam cünkü ben gelirlerimin tamamını yurt parası karsılacak ögrenci kardesim var ( öz değil ) ona yolluyorum.Birde dolaylı yollada herkesin ilahi dinlemesine vesile olmak niyetim sadece budur.Ayrıca konuyu baltalıyıcı mesajlarda atabilirsiniz.Report v.s etmem.
suskun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mimicom mimicom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 59 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
ben isterim, beni bir yere yaz. ayın 15 inde ödemesini yapar bir tane yaptırırım.

belki dua alırız.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al