wmaraci reklam
lidertakipci

Joomla İle Bireysel - Kurumsal Projelerinize Hayat Verelim!

3 Mesajlar 853 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
Merhaba arkadaşlar, 10 yıllık Joomla! tecrübemle tüm projelerinize profesyonel çözümler üretebilirim.

Türk Ticaret Kanununa uygun kurumsal web siteleri, Video, Resim, Blog, Makale, Sosyal Ağ, Entegre Forum, E-ticaret, Köy, Dernek, Siyasi Parti, Milletvekili Tanıtım Sitesi, Şirket sitesi gibi her türlü ihtiyacınıza yönelik siteleriniz yapılır.

Tüm çalışmalarımda ortak özellikler;
Güclü SEO yapılandırması (ticari sürümleri yaklaşık 1000 liraya mal olan SEO eklentilerini ücretsiz kuruyorum)
Siteleri hazırlarken gayet modern, çağımıza uygun profesyonel tasarımlar kullanıyorum.
İş sonrasında güvenlik güncellemeleri, teknik problemler, gerektiğinde extra eklenti - modül kurulumları konusunda 1 yıl ücretsiz teknik destek verebilirim.

Verdiğiniz işi en kısa sürede bitirip teslim etmeye çalışıyorum. Çalıştığım bazı müşterilerim hızıma şaşıp kalırlar çoğu zaman.

Siteleri hazırlarken yanımda duracak, şurası şöyle olsun, burası böyle olsun diye yönlendirecek müşteriler ile çalışmaktan çok keyif alırım. Açıkça belirteyim ki, ne istediğini gerçekten bilen insanlarla çalışmak istiyorum, günlerce uğraştığım bir site için önce beğendim diyip, sonra da içime sinmedi diye çark eden müşteriler de oluyor, onlara iyi niyetim sayesinde sıfırdan başlayıp hiç bir ek ücret talep etmeden sıfırdan yeni bir site hazırlamışımdır. Fakat inanılmaz zaman kaybım oluyor.

Bireysel ve kurumsal onlarca referansım mevcut, dilediğiniz taktirde sunabilirim.

İletişim
CEP: 0537 045 55 27

wmaraci
reklam

assorthic assorthic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
referans lütfen

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)

Referanslar gönderildi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al