wmaraci reklam
lidertakipci

Çok Dertliyim Dostlar Çoook! :(

45 Mesajlar 5.295 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Merhabalar;

Bir çok webmaster sitesinden arkadaşların görüşlerini aldım ancak sizlerin de görüşlerini almak istiyorum arkadaşlar... Kısaca hikayeyi özet geçeyim;

Ben 10.sınıfa gidiyorum ve 9.sınıflardan sene başında çok hoşuma giden,hoşlandığım bir kız var.Şu ana kadar kimseye teklif filan etmedim.Kıza ara ara bakardım hani niyetimi belli ederdim yani çıkmak için...Velhasıl aradan 1-1,5 ay boyunca böyle afedersiniz m.l gibi baktım sadece hiç bir şey yapamadım.Bir ara koridordayım(onların sınıfı ile bizim sınıf aynı katta) kız ve arkadaşı geldi ve bana;

Sen ... misin?(adımı sordu arkadaşı) dedi.Bende evet dedim.Bir tek böyle konuşma oldu.Ondan sonra bir ara yemekhaneden çıkarken arkalarından arkadaş ile geldiğimi görmüş olacak ki 2 si de yavaş yavaş merdivenlerden çıkmaya başladılar.Yani kız 2 dir fırsat verdi gibi.Ama ben yine bir şey yapamadım.Neyse aradan 3 hafta filan geçti.bizim 10.sınıflardan bir çocuk buna yazıyordu ve benden erken davranmış ve kızla işte dolaşıyorlardı filan.Sinirlendim biraz ama belli etmedim.İçime attım diyebilirim.Ama kız 2-3 gün sonra onunla gezmeyi bıraktı ve epeydir onunla filan görmüyorum.Yani neredeyse 2 ay oldu gibi.Kız şimdi yanlız gibi ben okulda teklif etmekten utanıyorum diyebilirim sonuçta arkadaşların tepkisi vs... şöyle düşünüyorum;

Okul kapandığı günden 2-3 gün sonra en yakın arkadaşına(facebook'ta ekli bende)soracağım onun sevgilisi filan var mı diye.Telefonunu filan alacağım kıza da haber vermesini söyleyeceğim.Neden bu kadar beklediğimi filan sorarsa da okulda onunla rahat vakit geçiremeyebileceğim için yazın teklif etmek istediğimi söyleyeceğim.Bilmiyorum kız benden yavaş yavaş uzaklaştı gibi.Önceleri(ilk zamanlarda filan) bakardı bana ama artık bakmıyor bile.Önünden geçsem bakmıyor.Ne yapmalıyım??

Gerçekten çok dertliyim arkadaşlar.Bu kızı çok seviyorum çokta güzel bir kız ama elim kolum bağlandı... :( :(

wmaraci
reklam

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Maalesef bizim okulda açılacak kız yok. 3-5 tane var. Onlarda hep, serseri tipli çocukları seviyorlar. Bizim gibi temiz çocuklara bakmıyorlar. :D
Diğerleri zaten Kezban işte. :D
ama diyorum ki sana: Git açıl.
Batuhan Onur07 aea48300

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Ghost adlı üyeden alıntı

Maalesef bizim okulda açılacak kız yok. 3-5 tane var. Onlarda hep, serseri tipli çocukları seviyorlar. Bizim gibi temiz çocuklara bakmıyorlar. :D
Diğerleri zaten Kezban işte. :D
ama diyorum ki sana: Git açıl.

Hocam bilmiyorum işte o kadar kolay olmuyor ama kız sanki uzaklaştı gibi :(

hopisu hopisu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Kars
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
alt tarafı en fazla hayır der..Senin için de tecrübe olur.Ama evet derse güzel bir tatil seni bekliyor.Git teklif et.

cografyahane.com
wmaraci
wmaraci

Asklepion Asklepion Bir İhtimal Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 257 / 179
  • Ticaret 3, (%100)
Git hemen açıl geç kalma!

Araba Karşılaştırma ve Otomobil İnceleme Rehberi | aracmetre.com

test9 test9 IT Project Manager Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT Project Manager
  • Konum Van
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 2 / 109
  • Ticaret 13, (%100)
Bir dörtlükle başlıyorum:

Susuyorum, ama yüreğim susmuyor.
Kalbim seni arıyor.
Sensizliği arıyor.
Şuanda ağlıyorum.
Gözyaşlarım bitiriyor beni.

Kaybetmeden adım atmasını bilmelisiniz. Heyecanlandığınız an her şeyi kontrol edebileceğinizi hayal etmelisiniz. Öyle Facebook'ta eklemekle, arkadaşa sordurmakla olmaz. Bu heves misali bir şeydir. Kendiniz adım atıp onun karşısına geçip biraz konuşabilir miyiz deyip konuya girerseniz daha etkili olacaktır. Başka yöntemler varsa da yoksa da denemeyiniz. Zaten son bir şansınız kalmış. Kızdan sizden umudunu bile kesmiş. Hadi bakalım top sizde. Gol atmak da topu dışarı atmak da artık elinizde. Bırakın arkadaşlarınız sizin için aşık desinler. Önemli olan mutluluğunuz değil mi?

Umarım yardımcı olmuşumdur.
siyahh Asklepion

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

hopisu adlı üyeden alıntı

alt tarafı en fazla hayır der..Senin için de tecrübe olur.Ama evet derse güzel bir tatil seni bekliyor.Git teklif et.

Hocam gitmek değil de arkadaşıyla önce konuşacağım siz ne dersiniz? Yani bir de şu var... Kız uzaklaşmış gibi.tekrardan gidipte bakmak veya ilgi göstermek kızda bir tepki uyandırır mı sizce?

test9 test9 IT Project Manager Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT Project Manager
  • Konum Van
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 2 / 109
  • Ticaret 13, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

Hocam gitmek değil de arkadaşıyla önce konuşacağım siz ne dersiniz? Yani bir de şu var... Kız uzaklaşmış gibi.tekrardan gidipte bakmak veya ilgi göstermek kızda bir tepki uyandırır mı sizce?

Arkadaş milletine fazla güven olmaz. Hem o zaman bir adım daha geride kalırsınız. Bence direkt!

Anonim334 Anonim334 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 69 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Bişi sölimmi aynı şeyi bende yaşadım :) Ama bak git sevdiğini söyle kabul etmedimi ? bırakma peşini 1 ay koş peşinden ya kabul edicek bak gör :) biz şimdi mutluyuz 2 çocuğumuz var ehhuhuhuhuhuheheuhue u :D

Şaka şaka git konuş kabul etmezse ve ya seni sevmesede sorun değil peşini bırakma yani ben olsam kız tipsiz felanda olsa yani 1 ay benim peşimde dolanıyosa gerçekten seviyo derim. Tabi sende kendine çeki düzen ver canııım :)
siyahh

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Anonim334 adlı üyeden alıntı

Bişi sölimmi aynı şeyi bende yaşadım :) Ama bak git sevdiğini söyle kabul etmedimi ? bırakma peşini 1 ay koş peşinden ya kabul edicek bak gör :) biz şimdi mutluyuz 2 çocuğumuz var ehhuhuhuhuhuheheuhue u :D

Şaka şaka git konuş kabul etmezse ve ya seni sevmesede sorun değil peşini bırakma yani ben olsam kız tipsiz felanda olsa yani 1 ay benim peşimde dolanıyosa gerçekten seviyo derim. Tabi sende kendine çeki düzen ver canııım :)

ya hocam aslında kızı çok beklettim.Bir nevi haklı.Ama benim de amacım kızın bana olan duygularını ve hareketlerini gözlemlemekti.Tabi önceden kimseye teklif etmemeninde verdiği dezavantaj ile kıza teklif edemedim bir türlü... Ama okul kapansın 1 gün sonra kararlıyım yapacağım...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al