Merhabalar;

Bir çok webmaster sitesinden arkadaşların görüşlerini aldım ancak sizlerin de görüşlerini almak istiyorum arkadaşlar... Kısaca hikayeyi özet geçeyim;

Ben 10.sınıfa gidiyorum ve 9.sınıflardan sene başında çok hoşuma giden,hoşlandığım bir kız var.Şu ana kadar kimseye teklif filan etmedim.Kıza ara ara bakardım hani niyetimi belli ederdim yani çıkmak için...Velhasıl aradan 1-1,5 ay boyunca böyle afedersiniz m.l gibi baktım sadece hiç bir şey yapamadım.Bir ara koridordayım(onların sınıfı ile bizim sınıf aynı katta) kız ve arkadaşı geldi ve bana;

Sen ... misin?(adımı sordu arkadaşı) dedi.Bende evet dedim.Bir tek böyle konuşma oldu.Ondan sonra bir ara yemekhaneden çıkarken arkalarından arkadaş ile geldiğimi görmüş olacak ki 2 si de yavaş yavaş merdivenlerden çıkmaya başladılar.Yani kız 2 dir fırsat verdi gibi.Ama ben yine bir şey yapamadım.Neyse aradan 3 hafta filan geçti.bizim 10.sınıflardan bir çocuk buna yazıyordu ve benden erken davranmış ve kızla işte dolaşıyorlardı filan.Sinirlendim biraz ama belli etmedim.İçime attım diyebilirim.Ama kız 2-3 gün sonra onunla gezmeyi bıraktı ve epeydir onunla filan görmüyorum.Yani neredeyse 2 ay oldu gibi.Kız şimdi yanlız gibi ben okulda teklif etmekten utanıyorum diyebilirim sonuçta arkadaşların tepkisi vs... şöyle düşünüyorum;

Okul kapandığı günden 2-3 gün sonra en yakın arkadaşına(facebook'ta ekli bende)soracağım onun sevgilisi filan var mı diye.Telefonunu filan alacağım kıza da haber vermesini söyleyeceğim.Neden bu kadar beklediğimi filan sorarsa da okulda onunla rahat vakit geçiremeyebileceğim için yazın teklif etmek istediğimi söyleyeceğim.Bilmiyorum kız benden yavaş yavaş uzaklaştı gibi.Önceleri(ilk zamanlarda filan) bakardı bana ama artık bakmıyor bile.Önünden geçsem bakmıyor.Ne yapmalıyım??

Gerçekten çok dertliyim arkadaşlar.Bu kızı çok seviyorum çokta güzel bir kız ama elim kolum bağlandı... :( :(